Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

evlilikkk bize kalsa hemende... anneme göre hiç bir zamann:bbo: bekliyoruz o yüzdenn.. en dertliniz benimdir eminim:çok üzgünüm: bizim durumlarda karışık çünküüü[/QUOTE]

neden yawwweyvahedigeldismile
anlat cnm...[/QUOTE]

annem tamamen karşı:a015: yaş farkı, eğitim farkı, kültür farkı.. bu gibi sebepleri sunup duruyor .. yaş farkıda fark olsa bern 24 sevgilim 31 yaşında:uhm: ama bunu bile bahane ediyorr..

hımm anlıyorum ben de ist ünv mezunuyuz
hep aynı yerde olmaya alışıksınız bu yüzden zor olacak
biz de askerlik döneminde yaşadık bunu
ünv yıllarında aynı sınıfta olmak bence güzel bişi değil
çok vardı sevgili olan ama sonları hep hüsran oldu
çok muhabbet tez ayrılık getirir derler
biraz birbirinizi özleyin sevginiz daha da artar artık diyecek bişi yok:teselli:

ayenne öyle tatlımnapalım başa gelen çekilir :1closedeyes: kaydirigubbakcemile3

Baya fark vermış arada. kafamçokkarıştısempatiksalakcinni

:lepi:

annem tamamen karşı:a015: yaş farkı, eğitim farkı, kültür farkı.. bu gibi sebepleri sunup duruyor .. yaş farkıda fark olsa bern 24 sevgilim 31 yaşında:uhm: ama bunu bile bahane ediyorr..

yaş senin için prob değilse abartı değil bence
kültür farkı ne?
eğitim durumları ne durumdaakannehir

canım cok teşekkür ederimm amin inşallah.
canım ben babmla konusmayı dusunuyodum abımınde 2 aya yakındır hayatınd abı kız vardı ben babamla konusmadan bır kac gun once abım bana ramazandan sonra babma soylıycem ısteme soz nısna olsun dedı .bende zaten babmla konusmayı dususnuyodum yıllardır beklıyoruz bıde abımın evlılıgını beklemk ıstemeıdm once davranmak ıstedım gıttım babmla konustum ıste babm bana olumlu konustu aksam abıme soyledı abım sok oldu hıc beklemıyodu cunku cok ıclendı babma sen olumlu cvp vermıssın ben daha ne dıyım benım dıycek bısyeım yok dedı benımle konusmadan cıktı gıttı gece gec geldı sabaha dogru yengemlere gıtmıs aglamıs aglamıs cok aglamıs ıste sonra abımın bu tavrı yuzunden babmın tavırlarıda dgeıstı ıkısıde benımle konusmaz tavır aldılar bana bende cok gerıldım hanı bu ne yaman celıskı hem olumlu cvp verdınız sonra koseye cekıldınız neyse abımle bı aksam konustuj kız arkadası ıkna etmıs abımı gıt kardeısnle konus o kızın senden baska konsuucagı kımsesı yok dıye neyse abım geldı konustuk falan abım bana dedıkı senın ısın olsun sonrada ben acıcam konuyu babma neyse babmla konustu abım baba olumlu cvp verdın kıza bu suskunluk nıye dedı babmda soktan cıkmaya claısıyorum falan dedi sonrada onunde sen varsın naısl olucak dedı tabı buda abımın ısıne yaradı abımde kendı ılıskısını anlattı cıddıyetını soyledı vs vs oyle onlar bızım onumuze gectıler yanı sımdı ramzandan sonra abıme kız ıstıycez onlar da cok uztamak ıstemıyolar cabuk evlenıcekler iki uc ay ıcınde evlenırler bır aksılık cıkamzsa sonrada sıra bana gelıcek ALLAH ın izniyle durum bu yani biraz karısık .çokta kolay oldu sanmayın babm basta olumlu konustu ama sonradan dondu burnumdan getırdıler ben ıstıfımı bozmadım tavrım hareketleırm konusmalarım onu ne kadra sevdıgımı anlattı sımdıde kabullendıler

canım biz boşnağız ve çok saçma ama dışarıya kız vermek istemezler... verilse bile iki ailenin iletişimi pek iyi olmaz soğukluk olur...eğitim konusundada ben ünv o ilkokul.. ama ayakları üstünde durabilen kendini geliştirmiş biri..

amaaan zor durum vallaa pfffff
ama abi büyük olunca önce onunki olur elbetyerimseniben

veee mutluuu sonnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ne güzel çok büyük sorunlar yaşamamışsın canımmm....

offffff yine aynı mesele........
ben de ünv o lise......
babama ilkokul desem napardı bilmiyorum
bunda bile köpürdü:bbo: :bbo:

ona kalırsa kesin yapıcam diyo valla bilmiyorum
hele yapamasın yanında biterim vallahi kaydirigubbakcemile3

yapar yapar hem bu sayede diğer kızlara da bakamazkaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile

evet acnım belki bende yasamıs olmasam bende ınanmazdım ama oluyo işte ben hep yasımdan buyuk oldugum ıcın cocuk yasımın farkında degıldı pek.ALLAH ın izniyle inşallah kimse bozamaz
ona neden karşı çıkmışlar
nereye gitmiş:uhm:
amma mrklıyım ya
yok canım meraklı dgeılsın onlarda unıvde tanısmıslar sorun memleket farkıydı kız mektubu verıp sınemaya gıtmıs evden cıkmıs yanı bı kac saat sonra gelmıs

bu mektup verip sinema olayıda güzelmişşşakkıdı

denesemmi acebaa..kötükedihüso

yok canım meraklı dgeılsın onlarda unıvde tanısmıslar sorun memleket farkıydı kız mektubu verıp sınemaya gıtmıs evden cıkmıs yanı bı kac saat sonra gelmıs

aman ya memleket farkını da anlamıyorum
aynı memleketten olmak zorunda deil kimse
çok saçma
ama şu var biri doğu biri batı zordur

amaaan zor durum vallaa pfffff
ama abi büyük olunca önce onunki olur elbetyerimseniben
evet canım cokk zor ama beklıyoruz napalım bu kadra gelısme oldu bunlarada cok sukur ben bu kadarını bıle beklemıyodum .ama belırsızlık ınsanı cok yıpratıyo suanda zor olanda bu bekletıyolar ne kadar beklıycek bılmıyorum
veee mutluuu sonnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan ne güzel çok büyük sorunlar yaşamamışsın canımmm....

evet canım cok sukur ne cok kolay oldu dıyebılırım ne de cok zor yerı gelınce zor seylerde yasadık yerı geldı kolay gectı ama sunu bılır sunu soylerım cok zor streslı bı donem cok buyuk sıkıntılar cıkıyo onemlı olan ıkı svegılı olarak bırbırınıze destek vermenız yoksa bıter gıder bız cok hırpalandık aslında babmın verecegı olumsuz tepkıyı engelleıdm sadece gerısıne bısey yapamadım suanda beklemedeyızz beklıyoruz bakalım daha ne kadra beklıycez

bu mektup verip sinema olayıda güzelmişşşakkıdı

denesemmi acebaa..kötükedihüso

ben de düşünüyorum:lepi:
ama sizin eğitim farkı da çokmuş cnm yaw
bana bile bu durumda karşı çıkıyolar senin hepten zormuş
napcz bilmem kaderdaşım:teselli:

asgd canım bence babana söylemekle yükün büyük kısmını atmışsın omuzundan... bundan sonra en azından beklesen bile baban durumdan haberdar olucak bu şekilde bekliyeceksinn...

aman ya memleket farkını da anlamıyorum
aynı memleketten olmak zorunda deil kimse
çok saçma
ama şu var biri doğu biri batı zordur

evet canım bencede sacma ..
aslında bana gıre ıkı kısı bırbırınız tanıyıp svedıkten sonra(tabı bunun sartları var cocukluktan cıkıp gercekten hayata mantıklı bakabılen kısılerden bahsedıyorum) bırcok sey sacma sonucta o kararı alan ınsanlarda cocuk dgeıller hem aılelerın duusndukerını bızlerde dusunebılıyoruz ben cok dıl doktum ama cok sukur bosa cıkmadı soyleyebılecıgım hersyeı ılk konusmada soyledım babma oda mecbur kabul ettı.
yoksa ona kalsa coktan bır dunya puruz cıkartırdı olmaz dıye kestırıp atardı bıle ama ıste onemlı olan buna fırsat vermemek onlar bızı cocuk goruyolar kendınızden emın kararlı cıkın yerı gelınc edıkleısn ama haddı asmadan

asgd canım bence babana söylemekle yükün büyük kısmını atmışsın omuzundan... bundan sonra en azından beklesen bile baban durumdan haberdar olucak bu şekilde bekliyeceksinn...

evet cnaım RABBİM e sonsuz şükürler olsun o konusma ısı bıle zaten baslı basına bı stres atattık cok sukur dıyorumya bunada razıyım bu kadarını bıle beklemyodum cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…