Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

teşekkür ederim canım.aa konuşurum tabiikaydirigubbakcemile3
canım suanda okadar ıyı anlıyorumkı senıı cok zor gercekten ama ımkansız degıl hıcbırseyy sen karsısına kımı cıkartırsan cıkart bı kulp takıcaktır sana dusen gorev erkek arkadasını mudafa etmek hep onu korumak vs ..
canım bende yardım aldımm cok sevdıgım bır arkadasımdan onda benden once konusmustu babsıyla cok yardımcı oldu sagolsun cok gaza getırdı benıı bend eo gazla gıttım konustum vallahii

yaşayan anlar bi tek gerçekten..
zor durumlar..
bi de ben önce tartışmayı yaşadım şu an durgunluk devresindeyiz
bundan snrası iyi olck inşş

hoşbulduk :kedi: bende katılayım aranıza en bekarındansengözlerimebaksanab

öncelikle yaş kaç
sevgili var mı kaydirigubbakcemile3:hulya:

bilmiyorum tatlım ya gözümde o kadar büyüyor ki inan birkaç haftadır hiç iyi değilim dokunsan ağlayacağım yani :1no2:
tatlım harika konuşmuşsun ya hayatta söyleyemem babama ben anneme söyletmeyi düşünüyorum ben annem bakımından çok şanslıyımo yılllardır ablamla ben ve babam arasında köptrüdür :KK1:
anlıyorum canım evet annenı dınlerse babn annenın cıtlatması ıyı olabılır cnaım ama sneınlede konsuucak kacarın yok o yuzden hazırla kendını .bızde nane olmayınca ıs abs adustu tıpıs tıpıs gıdıp konustum hersyeı goze alarak gıttım cok urkutuyo ınsnaı ama canım ınankı stres hayatındakı kısının adını soyleyene kadra sonrasında bı bakıyosun kı arkadasınla konsuur gıbı konusuyosun onemlı olan baslamak gerısı gelıyo.
teşekkür ederim canımm .kızlar kormayın bende dıyodumkı konusmadan once nan ben nasıl konsuucam elım ayagım tıtrer dılım tutulur ben babama nasıl dıycem sveıyorum dıye bugune kadra boyle bısey keısnlıkle olmamıs sakası bıle gecmemıs ama RABBİM yardım ediyo

anladım. bazı şeyler sizi birbirinize daha da bağlamış
o kaç yaşında

evet canım öyle olduu 9 yas var aarmızda 29 yasında canım

[

öncelikle yaş kaç
sevgili var mı kaydirigubbakcemile3:hulya:[/QUO

var canımm var... sempatiksalakcinni 24 yaşındayım büyükmüyüm yoksa hepinizdenn:sinifsinif:

inşallah her şey gönlünüzce olur

neden bu kdr dert ettn anlamadm cnm daha gençsiniz
kötü bişimi yaşandı

yok tatlım bnm tek derdim evlenmek değil o yüzden üzülmüyorum bizim hikaye biraz uzun aslında biz sınava hazırlanırken çok çok zor zamanlar geçirdik onları geçeyim bnm sinirlerim hayli yıprandı ve kendimizi hep motive ettik sınavdan sonra aynı yeri kazanıcaz çok farklı olacak diye ama hiçbişrey istediğim gibi daha doğrusu istediğimiz gibi değil büük ihtimalle ayrı yerleri kazanıcaz ve ben 4 sene ne yapıcam bilemiyorum canım bizim kurduğumuz hayaller çok farklıydı olacaklar çok çok farklı o kendisine ev tutacak ama ben burada ailemin yanında okuyacağım ve beni değil şehir dışına göndermek dakikas başı ararlar geç kalma diye
üniversite hiç hayal ettiğimiz gibi olmayacak yani :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
yaşayan anlar bi tek gerçekten..
zor durumlar..
bi de ben önce tartışmayı yaşadım şu an durgunluk devresindeyiz
bundan snrası iyi olck inşş

inşallah canım .bak benım arkadasımd asneın gıbı olmustu ılk konusma kotuydu daha sonra kızı konusturmmaıslar bıle keısnlıkle karsı cıkıylarmıs 1 seneye yakın bekletmısler hemd eonun hem annesı hem babası sonra kız baktı olmuyo dınlemıyolar bıle uzun-ca bı mektup yazmısss mektubu vermıs cıkmıs gıtmıs sonra gelmıskı hersey normal sonra kıza zman sonra tamma gelısnler demıs babsı .
eger send ekonsuursan ve yınede ıkna edemezsenn baktın sneıde dınlemıyolar sende uzunc abı mektup yaızp ne ıstedıgını ona olan sevgını aılenıde sevdıgını ve onları uzmek ıstemedıgı kararın uzerınd ecok duusndugu ve ıkı gun once alınmıs bır karar olmadıgını uuzn zmandır bu kararın var oldugunu evlılıgın cıddıyetının farkınd aoldugunu falan ayzabılırısn ben bunlarıda soylemıstım babama

yaa bişi dicem şu topicte bi sevgili olmayan ben miyim:2:
yok canım sevgilisi olmayan daha çok kişi var emin ol :)

[

öncelikle yaş kaç

var canımm var... sempatiksalakcinni 24 yaşındayım büyükmüyüm yoksa hepinizdenn:sinifsinif:

aynı yaştayız canım seni de hemen listeye ekliyorum ben

evet canım öyle olduu 9 yas var aarmızda 29 yasında canım

vays 23 yaşında biri 14 yaşında birinden nasıl hoşlanır ilgi duyar
şaşırdım gerçekten
ama oluyomuş demek ki bugüne kdr gelmiş
bundan sonra da kimse bozamazsositososito :Saruboceq:

[

öncelikle yaş kaç

yoo daha büyükleri varsositososito
ne zmn evlilik =)

yok tatlım bnm tek derdim evlenmek değil o yüzden üzülmüyorum bizim hikaye biraz uzun aslında biz sınava hazırlanırken çok çok zor zamanlar geçirdik onları geçeyim bnm sinirlerim hayli yıprandı ve kendimizi hep motive ettik sınavdan sonra aynı yeri kazanıcaz çok farklı olacak diye ama hiçbişrey istediğim gibi daha doğrusu istediğimiz gibi değil büük ihtimalle ayrı yerleri kazanıcaz ve ben 4 sene ne yapıcam bilemiyorum canım bizim kurduğumuz hayaller çok farklıydı olacaklar çok çok farklı o kendisine ev tutacak ama ben burada ailemin yanında okuyacağım ve beni değil şehir dışına göndermek dakikas başı ararlar geç kalma diye
üniversite hiç hayal ettiğimiz gibi olmayacak yani :çok üzgünüm:

öyle deme cnm daha başlamadan ne olacapı belli olmaz
hem sonuçlar gelmedi bile
senden düşük sanırım puanı
bakarsın çok çalışıp geçiş fln yapar
sen nereyi tercih ettn ne istiyosun bölüm

inşallah canım .bak benım arkadasımd asneın gıbı olmustu ılk konusma kotuydu daha sonra kızı konusturmmaıslar bıle keısnlıkle karsı cıkıylarmıs 1 seneye yakın bekletmısler hemd eonun hem annesı hem babası sonra kız baktı olmuyo dınlemıyolar bıle uzun-ca bı mektup yazmısss mektubu vermıs cıkmıs gıtmıs sonra gelmıskı hersey normal sonra kıza zman sonra tamma gelısnler demıs babsı .
eger send ekonsuursan ve yınede ıkna edemezsenn baktın sneıde dınlemıyolar sende uzunc abı mektup yaızp ne ıstedıgını ona olan sevgını aılenıde sevdıgını ve onları uzmek ıstemedıgı kararın uzerınd ecok duusndugu ve ıkı gun once alınmıs bır karar olmadıgını uuzn zmandır bu kararın var oldugunu evlılıgın cıddıyetının farkınd aoldugunu falan ayzabılırısn ben bunlarıda soylemıstım babama

ona neden karşı çıkmışlar
nereye gitmiş:uhm:
amma mrklıyım ya

aynı yaştayız canım seni de hemen listeye ekliyorum ben [/QUOTE]

ekle canım ekle... herhalde ben epeyce kalırım o listedeeeyvahedigeldismilelistenin demirbaşı olabilirimm

vays 23 yaşında biri 14 yaşında birinden nasıl hoşlanır ilgi duyar
şaşırdım gerçekten
ama oluyomuş demek ki bugüne kdr gelmiş
bundan sonra da kimse bozamazsositososito :Saruboceq:

yoo daha büyükleri varsositososito
ne zmn evlilik =)

evlilikkk bize kalsa hemende... anneme göre hiç bir zamann:bbo: bekliyoruz o yüzdenn.. en dertliniz benimdir eminim:çok üzgünüm: bizim durumlarda karışık çünküüü

canım kişiye göre değişiyo bu yaşa pek alakalı olduğunu düşünmüyorum bende 20 yaşındayım bende evliliği düşünüyorum hayatımd abiri var tabiki bunun etkisi çok büyük.
30 yasında bırısı evlılıgı dusunmeye bılıyo 20 yasıdnakı bırı dusunebılıyo kendını hazır hıssetmekle ılgılı
ciddi bir ilişkin oldugu zaman senin fikirlerinde değişicektir emin ol .çünkü ondan ayrı olmak istemiyosun ayrı kaldıgın her an özlüyosun ve bunun yüzünden bile yeri geliyo tartısıyosun sırf özlem yüzünden çok farklı birşey bu aşkk hiç evliliği düşünmüyorum diyene bile öye bi düşündürüyoki vallahi şaşıp kalıyo insan:kedi:

Ben de aşık olduğum insanla bir zamanlar evlenmiş olduğumu hayal ederdim, ara ara hala oluyor bu.
Eyleme geçirmek zor iş benim için. Okulum var daha, yapmak istediklerim var vs. Sebebim bu.

Drbarbie.gif

Tryamour kaç yaşındaydı

hm ben de benden büyük sandım öyle diyincelülülülülülü

89luyum ben. Burda 90lı olanlar kendine 21 dediği için beni de 90lı sanabilirler.
Sen de yaşıtım olunca noluyoo dedim. Söz kesmek fln... sempatiksalakcinni

öyle deme cnm daha başlamadan ne olacapı belli olmaz
hem sonuçlar gelmedi bile
senden düşük sanırım puanı
bakarsın çok çalışıp geçiş fln yapar
sen nereyi tercih ettn ne istiyosun bölüm

evet tatlım biraz daha düşük puanı
ben istanbul üniversitesi uluslrarası ilişkiler falan yazdım genelde o da benimle ayı bölümleri yazdı zaten biz de eğer ayrı çıkarsa öyle düşünüyoruz canım yaa geçiş yapacak artık başka çare kalmayacak dsanırım ama görünen köy kılavuz istemez canım büyük iht ilk yıl ayrı şehirlerde olacağız bizim okulumuz sınıfıız sıramız hatta dersanemiz bile aynıydı ben onsuz okula gitmeye alışık değilim hiç o da memlekette mutlu değilmiş öyle diyor buraya gelmek istiyordu ama bir iki sene sonra anca galiba :1no2:

evet tatlım biraz daha düşük puanı
ben istanbul üniversitesi uluslrarası ilişkiler falan yazdım genelde o da benimle ayı bölümleri yazdı zaten biz de eğer ayrı çıkarsa öyle düşünüyoruz canım yaa geçiş yapacak artık başka çare kalmayacak dsanırım ama görünen köy kılavuz istemez canım büyük iht ilk yıl ayrı şehirlerde olacağız bizim okulumuz sınıfıız sıramız hatta dersanemiz bile aynıydı ben onsuz okula gitmeye alışık değilim hiç o da memlekette mutlu değilmiş öyle diyor buraya gelmek istiyordu ama bir iki sene sonra anca galiba :1no2:

Yatay geçiş yapması için çok çok iyi olması gerekecek notlarının.
Bunu bol bol hatırlatırsın artık.

aynı yaştayız canım seni de hemen listeye ekliyorum ben

ekle canım ekle... herhalde ben epeyce kalırım o listedeeeyvahedigeldismilelistenin demirbaşı olabilirimm

evlilikkk bize kalsa hemende... anneme göre hiç bir zamann:bbo: bekliyoruz o yüzdenn.. en dertliniz benimdir eminim:çok üzgünüm: bizim durumlarda karışık çünküüü[/QUOTE]

neden yawwweyvahedigeldismile
anlat cnm...

1-tospaa
2-küçük böcük
3-pamukprensespathem
4-zhebani
5-allegria,hayyal,xxtalyaxx
6-shekerkızcandy
7-cicikız34,orchidea
8-tryamour
9-yeşilgözlümelek,asdg
10-bayan1903