Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

ben de düşünüyorum:lepi:
ama sizin eğitim farkı da çokmuş cnm yaw
bana bile bu durumda karşı çıkıyolar senin hepten zormuş
napcz bilmem kaderdaşım:teselli:

evet karşıdan baktığında çok fazla... normalde böyle birşeyi bir arkadaşım tanıdığım yaşasa çok farklı düşünürdüm... ama içinde olunca inan hiç umruna gelmiyor insanın... allah utandırmasın diyorum süreklii:Saruboceq: canım sizin çokta fazla değil aslında.. sizinkilerde bu durumu biraz bahane mi ediyor fisfisfis

evt bi anlık kararım zannediyo babam
mantıklı düşünemem, ileriyi düşünemem, çocukluk hevesi vs
ama geçen bunca zmn sanırım ona göstericek neyin ne olduğunualsanaalsanasmile

kızlar ben kacıyorum .kendınıze dıkkat edın dualarınızda bızlerıd eunutmayı ben hepınıze edıcem .ıyı geceler

abartıyo bence abartan da sadece babam...
gerçekten yaşayan biliyo sadece..

evt bi anlık kararım zannediyo babam
mantıklı düşünemem, ileriyi düşünemem, çocukluk hevesi vs
ama geçen bunca zmn sanırım ona göstericek neyin ne olduğunualsanaalsanasmile

evet canım he bak ben bıde ne dedım babma..
bbamla konusmadan bır kac gun once babm abımle benımle konustu ıste eslerınızı ıyı secın ben yasaklara karsı bır ınsaım sız ozgursunuz hayatınızı bırlestırıcegınız kısıyı kendınız secıceksınız ama onemlı olan sectıgınız kısı aılemız euygun olsun ben sızden eslerınzıden utanmıyım vs falan dedı .
bend ebabmla konusurken dedımkı bba dedım sen bıze kararlarımızda ozgur hur oldugumzu yasakları sevmedıgını soyledın bende ozgur hur ırdaemle hayatımı paylasıcagım ınsanı sectım ve olumsuz cvp verılıcek bır sye goremıyorum aılemız euygun bırı abuk sabuk bırı dgeıl sanden anlayıs beklıyorum dedım

cıcıkız msjına cvp vermek ısteıdm ondna kaldım haıd optum hepınızı gorusmek uzere

hımm iyi demiş
bizde öyle özgürlük konusu geçmedi malesef =)

ya ben aslında en büyük yanlışı hemen başlar başalamaz aileme söylemekle yaptım sanırımm... aceleci davrandımm... eğer bekleseydim belkide daha kolay olucaktıı... ama sağolsun sevgilim gaza getirincekaydirigubbakcemile3 cicikız sevgilin çalışıyormu bu arada?? nedir bukadar dert etmeleriii

canımmm okudumm ama öyle boş biride değil sevgilinn...çalışıyormuş işi gücü mesleği var... okula devam etmeyide düşünüyormuş.. aşılmıycak gibi değil sorununuzz... bizim öyle bir şansımızda yokk...

aman gel de anlat işteakannehir
sizin ne kdr oldu tanışalı ve ne iş yapıyor

aman gel de anlat işteakannehir
sizin ne kdr oldu tanışalı ve ne iş yapıyor

bizim 6 yıllık bi tanışıklı söz konusu... ama 1 yıldıır birlikteyiz... aynı işyerinde çalışıyoruz biz... üretim sorumlusu... bende aynı firmada sekretrimm

bizim 6 yıllık bi tanışıklı söz konusu... ama 1 yıldıır birlikteyiz... aynı işyerinde çalışıyoruz biz... üretim sorumlusu... bende aynı firmada sekretrimm

e iyiymiş işi de ama eğitim durumuna takıyolar haliyle
Allah kolaylık versin cümlemizee:Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…