Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

günaydın kızlarr.ben pınarr.bir müzmin bekar olarak sanki burda olmam gerektiğini hissediyorum beni de aranıza alır mısınızzzz ehi ehi ehi

ayrıamazkı annem kıyamıyo babamda defolup gtsınler ozmn gorurum bunların erkeklığını dıo öle baba parası yemek ev esya almak düğün yapmak kolay dıomirmirmirmir
gerceken gecınemezler suan evde olan abım sureklı bı işte calısmaz annemler gıdıyo hastayım der karısyla yatar adamda kovar bunukötükedihüso
aksam babam bana dıokı kızm paran oldukca markete gıt manava gt al bişiler gercı genede almadı derler ama sen genede al dıo
zaten alıyom gecen babamlar geldı hacca gtcez sıze okadr para harcadım hanı kazndığınız paralar dedı yok bısılerıkı bıde demezler mı o bıze yardım etmıyo gecınemıok:1shok:nan dedım ıcımden yolcam tutman benı babamda dedı
geldığımden berı o para harcıyo allahtan korku ama nerdee
yahu cvp versen senden kötusu olmas
bak kucuk bı örnek verım onu duzceden getrdık bende kına gecesınden bıgun önce gıttım
yaprak sarıyok bırısı dıo erkek tarafını yolalım ne alcaklarmış sadece salonda pastayla olmas:1shok: oysa 4 saatlık yol neyse bunlar gellmşler enaz 50 kişi babam ozel otogardan araba tuttu ıst gelınce düğün salonu yerıne bıze gelmmışler evde yemek yok düğün telası :1shok:bunlar acız demısler babam lokantadan yemek ısmarlamış onca parası gıttı :teselli:

off kızlar hepiniz çekmişsiniz vallaa allah yardımcınız olsunn
devdas küçükmüşsün kız gerçektenn bukadar kurtulmak istiyonn
gerçekten ahh yerde kalmazz onlarda çekicekler elbet
dert görmeyin çektiğini bişey sanıyor insan üzülmeyin kızlar anlatıp kederlenmeyinnn tekrar tekrar yaşamayın olaylarıı

işte bende bundan yanayım düşünmeyin kıslar anlatıp kendinizi yorup üzmeyin bosuna alkisalkisalkis
ben unutmak istiyom hiçde hatırlamamak surda zaten ne kaldı misafirim senağlama

işte bende bundan yanayım düşünmeyin kıslar anlatıp kendinizi yorup üzmeyin bosuna alkisalkisalkis
ben unutmak istiyom hiçde hatırlamamak surda zaten ne kaldı misafirim senağlama

canımm beniimmmm demiii üzülmeyinn artıkkk

ya çok geç oldu biliyom ama yeni gördüm bu topiği yuhh bana yaaa :):) neyse geldim işte burdayım :):)

iyilik yap denize at demişler.Zaten bu düğün seyran fasıllarında bi tarafı yer bitirirler sonrada bişey yok derler.Biz abimi evlendirdik teyzemin oplu asılnda ama ben 7 yaşındaydım bizimle kalmaya başladı şimdi 22 yasındayım 1 yıl öncesine kadar bizdeydi.
Evleneceği zaman karısı olan kişi 10 bilezik isterim dedi bizde 8 tane takabildik :sm_confused: teyzemler zaten köyde yasıyo durumları yok.Neyse gecen hafta teyzem yanlarına gitmiş teyzmle konuşmuyomuş :1shok: siz benim istediğim kadar bilezik takmadınız diye kadına etmediğini koymamış lülülülülülü kendi altın olmuyoda altın istiyo :mymeka:
ben hıç doymuyom nan neden acep kurt var herhal

Bende de var sanırım.Bu kurtlu çilaklerden olmuş olmasın:1shok:

çşş 10 tane mı gözu doysun gercı bızde okadr taktık ama ınsanlara rabbım merhamet versın acıma duygusu versın
kendı kocası çalışsın yapsın yada gtsın yapsın çalısın alsın olm:mymeka:
bılıyon mu bızm gelınde bılesıkını bırıne vermış demıyo kıme verdığını annem sordu getrcek 1 haftaya kadr dedı 5 ay gectı annemler onları ne emeklerle yapmışlardı
hep anasıgıle paramızı yedırıyo bıde bızım yaptıklarımızı hıce saymaz mı delı edıyo benı
anası besık almış torununa gorsen 300 tl zor eder yatak almamış kenar süslerı yok nevresımı yok kuru bı mobılya gıttık kalanları bız aldık ablam falan annem gelınce demez mı annem saolsun aldılar nan 1 tl ıslak mendıl alıp yolluyolar sankı abım alamıyo gıbı kocasını cok küçükm düşüruyo
gecen yıl annemler yoktuya sureklı gıttı geldı gıttı geldı sabun bıle aldrmış babasına herhalde dedı alamıyo onlar dıe
annem gördu dedı cok şükür herseyı alabılıyoruz bıdaha aılenden bu eve bısey sokma dedı banada yeme sakın kullanma dedı okumuştur neyım dedı
aman anlatmakla bıtmes yaa aksam yalnız kalcam gene onlarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…