Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

gunaydın
cılek ollm bende sordum senı:mymeka:

off bugun annemle babam gıdıyoo yaa senağlama

kaç gün tek kalcaksınn kızz
saten geceliğinle komşuya yine kaaçarsın kızz bişi olmaazz :roflol: :roflol:
korkma kız bişi olmazzz inşallahh :Saruboceq:
ben gelimmii sefgilimm :jeyyar:

:mymeka: kız korkuyo sen geyiğe alıyon yazık beee :mymeka:
Korkma yaw nolcak hem abin sizinle kalmıyomuydu.Gelin var falan diyodun:uhm:

kaç gün tek kalcaksınn kızz
saten geceliğinle komşuya yine kaaçarsın kızz bişi olmaazz :roflol: :roflol:
korkma kız bişi olmazzz inşallahh :Saruboceq:
ben gelimmii sefgilimm :jeyyar:
:mymeka:
sen hıc gelme ınsanın öleceği yoksada öldurun

:mymeka: kız korkuyo sen geyiğe alıyon yazık beee :mymeka:
Korkma yaw nolcak hem abin sizinle kalmıyomuydu.Gelin var falan diyodun:uhm:

var ama onları sevmıyomkı offf off anne baska
gecen yıl bana yapmadıkları kalmadı
pc aldık odama koydum baktım 2 gun sonra kendı yatak odalarına almışlar bıde ben gırmıycem bılıyolar:mymeka:sonra netımı kestıler sonra ceyıslerımı odama yığmışlar
anlıycan sankı o ev benım deılde onların sankı ben yarın gtcekmışım gıbı davranıyolar :çok üzgünüm:

yaa sanada onlar çektiriyormuş haa
nekadar süre tek kalcaksınn pekii

yaa sanada onlar çektiriyormuş haa
nekadar süre tek kalcaksınn pekii

yıllık ıznımde gıderım 1 haftacık oda belkı patron yollarsa ağustos temmuz arası
sorma ya abım daha bı gaddar el kızı dığerı ama ınsanın kendı kanından bırı sana terslık yaparsa daha bı koyyo

e peki nezman gelecekler.
Bide o gelinine söyle yapıyoruz Çok üzgünüm çoook kaydirigubbakcemile kötükedihüso :mymeka: klava: :tomato:
Abin karşı çıkmıyo mu bu işe yasakkelime

ya nasıl abimiş kızz yada nasıl bir gelinnmişşki abini böyle yapmış
tuhaf haa ağustosa kadar çekcekmisin sen şimdi bunları canım yaa

e peki nezman gelecekler.
Bide o gelinine söyle yapıyoruz Çok üzgünüm çoook kaydirigubbakcemile kötükedihüso :mymeka: klava: :tomato:
Abin karşı çıkmıyo mu bu işe yasakkelime

erkekler evlenınce cok değişır ben bunu abmlerde yasadım ıkısındede annemı babamı dınlemedıler karılarını dınledıler-tatlicadiarzu-
ağustos dıom ama 1 haftacık rahat etcem
gercı bende sureklı gezerım kımse baa laf dıyemez ama öle bı an oluyorkı cnm cok sıkılıyo
ılk zmn geldığınde benı mutfağa bıle sokmadı :1shok: sankı o evın kızı yıllardır o bıde sevmedığım yemekler yapıyo
sımdık ben ıyıce zayflıycam yaaa senağlama

aman böcük kıızzz üzülmee sendee takma kafana
zaten zayıfsın dahda zayıflarsan çöp böcük olursunn
yüreğimm acıdı valla sanki üvey ananın eline düşmüş gibi

:teselli: üzülme arkadaşımmm :teselli:
Kız sen burda yaptığın cadılığı evde de yap gelin melin hak getire kaydirigubbakcemile3 korkup kaçar.

aman böcük kıızzz üzülmee sendee takma kafana
zaten zayıfsın dahda zayıflarsan çöp böcük olursunn
yüreğimm acıdı valla sanki üvey ananın eline düşmüş gibi
aman ne takcam sadece annemı babamı ozlerım onlar bana karısamaz bıle yolarım valla hee
gıderım maclara erkek ark gezerım borclarımda azalıyo sureklı geezerım onlar evde otursun:dilcikar:

:teselli: üzülme arkadaşımmm :teselli:
Kız sen burda yaptığın cadılığı evde de yap gelin melin hak getire kaydirigubbakcemile3 korkup kaçar.

cok cadıyımdır hee-tatlicadiarzu-

alkisalkisalkis ha söle la bende üzüldüm ha yüreğim sızladı sen öle gelin felan diyince :bbo:
Ama ben bişi merak ettim.Çeyizleri senin odana doldurduysa sen odaya nasıl giriyon CADIARZU bildiğim kadarıyla pek bi çeyizin var.
Eğer odaya sığmıyolarsa benim oda boş yerimseniben

şöle anlatam
sımdık ben ozmnlar sozluydum sonracıma odamda g. kadar yerkaydirigubbakcemile3neyse kolıler falan ust uste bıde kutuphanem var pc masası derken düşün yane sonra annem geldı(yengem doğurcak dıe)dedı ne bu hal:1shok: burda sey etsen kendı gazında ölunkaydirigubbakcemile3
bende dedım elıf(gelın) odanda toplu dursun dedı bende dedımkı olmas cok var zaten g.. kadr yer bıgun baktımkı kaldrmış koymus odama senağlama
bende bısı dıyemedım annemle aldık bazılarını annemın odaısna koyduk ama hala cok vardı neyse annem gene bı ara yoktu dığer abıme gtmıştı
benım odamdakı pc kendı odasına almış benım kolıler dağılmış sınırlendım benım annemın odasındakı ceyıslerımıde benım odama gerı koymuş kötükedihüso
bıde kendı ceyısını annemın odasına yığmış:1shok:
bende sınırlendım dedımkı
aksama annemın odasından cıkar esyalarını cıkarmzsan gerısını sen düşün :1closedeyes:
baktım cıkarmamış ısten yorgun geldım aldım hepsını kapısının önune koydum alkisalkisalkis

benımkılerıde annemın odasına bıanda odam bomboş kaldı ohh dedım nefes alım şöle:1closedeyes:
sonra annem geldı babam anneme sevgılıler gununde yenı baza yatak almış :jeyyar:bende bazanın altına koydum annemle sırf 15 20 nevresımı sonra orası doldu :bbo:gerı kalanı zaten gene annemın odasında var salonda duvardan duvara kocaman bı partmanto var onun gozlerı dolu odamda yatağımın altı dolu -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…