Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

böcük valla hani derler ya kaynanamdan cekiyom falan diye.
Valla senin annen melek ozman geline baksana :1shok:
Ben sizin yerinizde olsa katlanamazdım.Allah kolaylık verisn.
Benimde öle bi yengem var.Ama bütün sülale küs amcamla ona :bbo:

hey maşallaahhh kıızz evde oturcak yer kalmicak böyle gidersee biranönce everek senii :nazar: :nazar:

ama gelin gerçekten cadımıışşş haaa
oğlanıda kendi tarafına çekmişşş

günaydın a.s.
ben biliyodum bunlarıı böcük yawru demiştin anlatmıstın öncedende :teselli:
bizim burda bir komsu vardı hep bana derdi kii aman el kızı gelmeden git babanın evinden :çok üzgünüm:
daha simdi anlıyom ne demek istedigini valla :a015:
el kızı gelince derdi babanın evi senin olmuyo gelin sana sıgıntı gibi davranıyo derdi hep dogrumus demek ki böcükten duyduklarım bunu ispatlıyo :bbo:

melek yüzlü seytan babamda hıc sevmıyo nekadr hızmet ederse etsın hıc gulmuyo babam ona
bıze bıras soğuk gelıyo bız aılecek cok güler yüzluyuz bak mesela dığer gelınde daha cok çıle çektrdı(annem kalp krızı gecrdı felclı kaldı onun yuzunden sonra ı oldu cok şükür :Saruboceq: babam verem oldu)ama o guler yuzlu dıekı onunda seytan olduğu kesınkötükedihüso affettıler yada oğulları ıcın affetmış pozu verdıler
ama bu hıc gülmuyo oyuzden babamda hıc sevmıyo ben dıom baba ayıp bı tsk et yok bıde onu gelın alırken aılesı cok para harcattı bıze ondan sınır hanıya öburunede aynı ama neyse sonucta ıkısıde bızı yoldu kaz gıbımmirmirmirmir
bende onun sevmedığım bazı huyları varkı en basta bı konuyu anlatma özru var
bışey anltrken dınlıyom ama ıcımden allam ne bu çile dıyorum aynı lafı kac kez söyler ya tmm salak deılım ee dıom yok eee ııı cok kullanır konusurkenkı ben cok kıl oluruum :nazar:
bıde ben ceyısıme bısey alıyom kıskanıyo galıba ve aldığım herseye szan gıbı atlıyo gecen gun komşumuza gıttık pıkocu
ben kaıdndan bılgı almaya çalışıyom o bılmışlık taslıyo kadın kıl oldu cok bılıyon galıba ona yaptr dedı baa:1shok:yanı kıl bırı ama ıyı hızmet eder yada annemler vardı öleydı bılmıyom hıc iş yapmazdım zaten işten gelıyom bulasıktan kacardım kaydirigubbakcemile3

günaydın a.s.
bizim burda bir komsu vardı hep bana derdi kii aman el kızı gelmeden git babanın evinden :çok üzgünüm:
el kızı gelince derdi babanın evi senin olmuyo gelin sana sıgıntı gibi davranıyo derdi hep dogrumus demek ki böcükten duyduklarım bunu ispatlıyo :bbo:

annemde öle der hatta abım gecen yıl evlendı bende sözlendım herks aman gıt bıan once uzamasın bu iş derdı
ben ıstıyorumkı evımde eksığım olmasın evlenınce rahat edım herseyı alım evlenınce belkı evımıs olmaz çalışır alırık :eek:
ama varya ben lıseye gıderkende 5 yıl dığer yengemle yasadım yanı onla yasadıklarımı rabbım kımseye yasatmasın ıcımden hala nefret edıyom ama ıkıyuzluluk yapıp guluyom napımkötükedihüso ya ınanın cok zor deıl cok cok zor el kızyla yasamak ben annemle bıle anlasamazken ona bısey dıyemzsın laf eder
bı kere abımle aramı actı hala bana soğuk abım sankı suclu ben gıbım
senağlama

melek yüzlü seytan babamda hıc sevmıyo nekadr hızmet ederse etsın hıc gulmuyo babam ona
bıze bıras soğuk gelıyo bız aılecek cok güler yüzluyuz bak mesela dığer gelınde daha cok çıle çektrdı(annem kalp krızı gecrdı felclı kaldı onun yuzunden sonra ı oldu cok şükür :Saruboceq: babam verem oldu)ama o guler yuzlu dıekı onunda seytan olduğu kesınkötükedihüso affettıler yada oğulları ıcın affetmış pozu verdıler
ama bu hıc gülmuyo oyuzden babamda hıc sevmıyo ben dıom baba ayıp bı tsk et yok bıde onu gelın alırken aılesı cok para harcattı bıze ondan sınır hanıya öburunede aynı ama neyse sonucta ıkısıde bızı yoldu kaz gıbımmirmirmirmir
bende onun sevmedığım bazı huyları varkı en basta bı konuyu anlatma özru var
bışey anltrken dınlıyom ama ıcımden allam ne bu çile dıyorum aynı lafı kac kez söyler ya tmm salak deılım ee dıom yok eee ııı cok kullanır konusurkenkı ben cok kıl oluruum :nazar:
bıde ben ceyısıme bısey alıyom kıskanıyo galıba ve aldığım herseye szan gıbı atlıyo gecen gun komşumuza gıttık pıkocu
ben kaıdndan bılgı almaya çalışıyom o bılmışlık taslıyo kadın kıl oldu cok bılıyon galıba ona yaptr dedı baa:1shok:yanı kıl bırı ama ıyı hızmet eder yada annemler vardı öleydı bılmıyom hıc iş yapmazdım zaten işten gelıyom bulasıktan kacardım kaydirigubbakcemile3

ooff nasıl gelinleriniz varmış canım yyaa geçmiş olsunnn annenle baban baya yıpranmış
kimi kaynanadan çeker sizde gelindenn allah yardımcınız olsun

annemde öle der hatta abım gecen yıl evlendı bende sözlendım herks aman gıt bıan once uzamasın bu iş derdı
ben ıstıyorumkı evımde eksığım olmasın evlenınce rahat edım herseyı alım evlenınce belkı evımıs olmaz çalışır alırık :eek:
ama varya ben lıseye gıderkende 5 yıl dığer yengemle yasadım yanı onla yasadıklarımı rabbım kımseye yasatmasın ıcımden hala nefret edıyom ama ıkıyuzluluk yapıp guluyom napımkötükedihüso ya ınanın cok zor deıl cok cok zor el kızyla yasamak ben annemle bıle anlasamazken ona bısey dıyemzsın laf eder
bı kere abımle aramı actı hala bana soğuk abım sankı suclu ben gıbım
senağlama

ooff canım yaa inşallah biran önce kurtulursun
annenlerde kurtulur inşallaahh çok zormuş gerçekten yaa insna okuyunca yaşamış gibi oluyor
evin içinde sığıntı gibi yaşamak yabancı olmakk hemde kendi evinde çok zor ya hayırlı kısmetler canım inşallah kurtulcaksın gelinlerdenn

günaydın a.s.

canım hoşgeldinn kuşuummm Şeniz

offf böcük yaa ben ne desem boş
Böylesi gelinler gelinlerinden aynılarını görsün. :eek:klava:

Diyarbakırda askerlerimiz şehit olmuş.:çok üzgünüm:senağlama

Askerlerimize uzanan eller kırılsın.:eek:klava:

canım hoşgeldinn kuşuummm Şeniz
hb cnm tşklerrrr Şeniz

Allah sabır versin ailelerine :teselli:
kırılır inşallah :eek:klava:

günaydın günaydınn hihoyyyt
ben geldim nasılsınız

la böcüğüm üzme kendini olar mı
yeminle seni çokk iyi anlıyorum
abimlerle beraber oturuyoruz ve burnumdan geliyor inanki
kaç kere banyoya girip ağladığımı bilirim sinirden
yani benim yengem teyze kızım var gerisini sen düşün
o bile böyleyse el kızı artık ne yapar benim aklım almıyor
tabi bu birazda kişilik meselesi herkes öyle olacak diye bir kaide yok
annem hep der bak görüyosun yaşıyosun gittiğin yerde nasıl hareket edeceğini var sen düşün
daha 20 yaşlarındayım biliyonmu ve evlenmek biran önce kurtulmak istiyorum
aslında onlar bu evden çıkmadan gitmek istemiyordum çünkü her işi anneme kalacak ama annmde benim bu halime çok üzülüyor hayırlısı olsun inşallah
bende ne dertlenmişim haa
:nazar:

ooff nasıl gelinleriniz varmış canım yyaa geçmiş olsunnn annenle baban baya yıpranmış
kimi kaynanadan çeker sizde gelindenn allah yardımcınız olsun

ooff canım yaa inşallah biran önce kurtulursun
annenlerde kurtulur inşallaahh çok zormuş gerçekten yaa insna okuyunca yaşamış gibi oluyor
evin içinde sığıntı gibi yaşamak yabancı olmakk hemde kendi evinde çok zor ya hayırlı kısmetler canım inşallah kurtulcaksın gelinlerdenn
tşk ederım cnm benı eve ıstemeeye gelınce tanımama fırsat vermeden al gıt dıolar kaydirigubbakcemile3
nangıder mıyım bekarlık harbı sultanlık zamanı gelınce nasılsa evlencez dıom
ahh ahh onlarda cekcekler ahh dıyenın ahı yerde kalmaz:1closedeyes:

mekanları cennet olsun hergun bazılarını yazıyolr ya yazmadıkları sehıtlerımızsenağlama
RABBIM düşmana fırsat vermesın kazdıkları kuyuyo kendıler düşsun :Saruboceq:

günaydın günaydınn hihoyyyt
ben geldim nasılsınız

la böcüğüm üzme kendini olar mı
yeminle seni çokk iyi anlıyorum
abimlerle beraber oturuyoruz ve burnumdan geliyor inanki
kaç kere banyoya girip ağladığımı bilirim sinirden
yani benim yengem teyze kızım var gerisini sen düşün
o bile böyleyse el kızı artık ne yapar benim aklım almıyor
tabi bu birazda kişilik meselesi herkes öyle olacak diye bir kaide yok
annem hep der bak görüyosun yaşıyosun gittiğin yerde nasıl hareket edeceğini var sen düşün
daha 20 yaşlarındayım biliyonmu ve evlenmek biran önce kurtulmak istiyorum
aslında onlar bu evden çıkmadan gitmek istemiyordum çünkü her işi anneme kalacak ama annmde benim bu halime çok üzülüyor hayırlısı olsun inşallah
bende ne dertlenmişim haa
:nazar:

teyze kızına bak hele sende altta kalma ben kalmıyom artık hıc takmıyorum okadr üzgün zamanımda bıle annem yanımda yoktu en cok o koydu bana anne baba gıbsı yok senağlama
sımdık anneme okadr acı cektrdıler ınş mekanı cennet olur öbur dunyada guler yuzu melek annemın:Saruboceq:
sımdık bak buyuk yengemın 2 cocuğu var 6ve 1,5 yasları onları götrcek yanında sırf calısınlar az para bırıktrsınler dıe-tatlicadiarzu-ama nerde bak annemler köye gıderken bakma parası verceklerdı 500 tl verdıler oda 110 tl bılet parası cocukların boğazı hıc durmas
annem kıştan berı cocuklarına baktı dadılık evını temıslıyo yemek yaptrııyo ben kıyamazken onlar kıyıyo anneme yapma dıom onun ıcn yapmıyom kızım oğlum ıcın yapıom dıo sankı oğlu cok bı b.. gıbı :nazar:

evet yaa inşallah hepsi geberir gider bunlarınn soyu tükensinn diyorum bakada bişey demiyorumm

teyze kızına bak hele sende altta kalma ben kalmıyom artık hıc takmıyorum okadr üzgün zamanımda bıle annem yanımda yoktu en cok o koydu bana anne baba gıbsı yok senağlama
sımdık anneme okadr acı cektrdıler ınş mekanı cennet olur öbur dunyada guler yuzu melek annemın:Saruboceq:
sımdık bak buyuk yengemın 2 cocuğu var 6ve 1,5 yasları onları götrcek yanında sırf calısınlar az para bırıktrsınler dıe-tatlicadiarzu-ama nerde bak annemler köye gıderken bakma parası verceklerdı 500 tl verdıler oda 110 tl bılet parası cocukların boğazı hıc durmas
annem kıştan berı cocuklarına baktı dadılık evını temıslıyo yemek yaptrııyo ben kıyamazken onlar kıyıyo anneme yapma dıom onun ıcn yapmıyom kızım oğlum ıcın yapıom dıo sankı oğlu cok bı b.. gıbı :nazar:

aynen kuzum yaa ben anama kıyamazken eller kııyıyorsenağlama
dediğin gibi bidenem ahım yerde kalmasın inşallah
yok onunda erkek kardeşleri var onunda anası çeksin
onunda oğlu var yarın o da kaynana olacak o da bin beterini görsün
tube yarebbim ya ağzımı açtırıyolar benim
ama ben abime acıyom bazen kan çekiyor
bazende nefret ediyom ne ana diyii ne baba iki yakası bi araya gelmiyecek ona yanıyom :nazar:

bu anneler de hep iyi yürekli gerçekten.
Halbuki karşısındakinin hakettiği kadar değer verecek.
peki böcük.Abin evini ayırsa olmazmı sizde annen baban sen yasayın benneyaptımki
Rahat etsin anacığında :teselli:

devdas sen daha kücükmüsün yaa ben seni daha büyük sanıyodum valla :teselli:
akrabanın ettigide daha cok koyarr akrep gibi sokar adamı yaa :a015:
Allah yardımcınız olsun kıslarr zor valla :çok üzgünüm:
biz 3 aile birarada yasıyoduk hepsinin ne demek oldugunu bilirim yasadım neyse acmayım oralarıı hiç senağlama

X