Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Süpersiniz ya şuan iyiysem konuşmam iyi geçtiyse sizin sayenizde :)

Evet kıskananlar çatlasın bende artık o kadar önemsemicem o pisliği.Tınlamicam görsemde görmezden gelicem.

heh yaaaw işte aynen böyle sırnaşık şeysırnaşık şey
Boşver be ya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hilalcim canım okurken çok korktum
dua ede ede okuyorum
inş iyi geçmiştir konuşmaları diyorum hep
ve mutlu son olmuş
çok sevindim canım

ya kızlar bişi sorcam ama utanmıyorum desem yalan olur, birazda özel olacak ama... :kedi:
sevgilileriniz dudağınızdan öptümü???Ya bugüne kadar kimse öpmedi beni dudaklarımdan tabi ben engelledim, ama dün engel olamadım :kedi:
Sonrada pişman oldum hafif bir kız olabileceğimi düşüneceğinden korktum eyvahedigeldismile

Nisanım canım çok teşekkür ederim değer verdiğin için :) Evet çok sinirlendim ama sonradan geçti dediğin gibi mutlu son :)

Cimcimem bundan doğal bişe olabiliceğini zannetmiyorum ben niye hafif olasın ki ?

Ehh canım bu zamana kadar olmamaış artık olmalı
Bu illa seks yada şehvet olarak anlama canım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Bende Hakanı öperim ama hani bi anne evladını öper ya yada bi arkadaş arkadaşını onun gibi gayet samimi öperim canım Şeniz
Öpmeye de doyamam Vallahi :1closedeyes::asigim:

E canım karşı koyamazsın ki.Ben çok severim nişanlımı öpmeyi böyle bi laf konuşurken özellikle heycanlı heycanlı bişi anlatırken anında yapşrmopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

Tabi şimdi ilk ya bi çekingenlik yanakların al al olmuştur için tedirgin ya yanlış anlaşıldıysam ama hiç bir problem olmuyo :-)

cımcımecım bak topıgımızın adına ... "yakın zamanda nısanlanacak ve nısanlanmıs kızlar" dimi..
biz evliliğe bir adım daha yakınız herkesten...
kendını tuhaf hıssetmıs olabılırsın ama bu ınan cok dogal bısey..

Ya kızlar sizce kınada giyeceğim abiye kıyafetim kısa mı olsun uzun mu

Neyse canım acemiliğime verin artık :))
Valla biran komik bir soru olduğunu düşündüm...

önemli değil canım

her genç kızın başına gelir kaydirigubbakcemile3

ay ben aşkımı çok özledim yaaa
az kaldı gitmemize
ve ben daha hiç bi hazırlık yapmadım akannehir ohaoldumsmile

kısa olabilir, nişanda uzunsa...
Bende kınamda sade birşey istiyorum, daha sonra kullanabileceğim bi elbise almayı düşünüyorum...

Hmm tamam o zaman uzun abiye aliyim.Nişanda kabarık giydim canım uzundu.Mini istiyordum ben ama basit durur büyük ihtimalle.Şöyle hafif kuyruklu bir abiye güzel olur çok merci kızlarrr opuyorumnanaktan

bencede uzun güzel olur kuyruklu olunca üstüne basan çok olur ama sende dahil nişanlığım kuyrukluydu hep üstüne basıldı ben bastım nişanlım oynayanlar zor oluyo biraz gelinlikte kuyruk istemiyorum

X