Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Boşuna dimi.Ağlicam sinirden o kadar kötüyüm yani.Bir gelsin de söylicem herşeyi :KK43:

Canım bence o kızı boşver
sen nişanlına görümceni söyle saygısızlık yapmasın :mymeka::mymeka:
Sonuçta sen onun yengesisin seni arayıp bağırma hakkına asla sahip olamazaklinialirimsmile

aslım senin durumunda zormuş :KK43: Ya en azından görümcen senden yana 22 yaşında bir görümcem var bu dediğim kızla kanka ona laf söylediğim zaman hemen onu koruyo kavga çıkarıyo pazar günü o kızla tartışmıştım bunun yeni haberi olmuş telefonda bi bağrıo anlatamam bende bağırdım bi ton laf söledim telefonu kapadım suratına ardından nişanlımı aradım bitti dedim :KK43:

Üff ama ben kendi kendime gelin güvey olmuyorum ki :KK43: Ben istiyorum ki o kız gelmesin o eve gitsin girmesin bidaha zaten bi evlensem varya adım atamicak nişanlımın yanına.Çok haklısın onun parmağında benim yüzüğüm takılı onun sahibi benim.Üff sakin olmaya çalışıyorum :KK43:

o gorumcenın ben.... :kızgın: :kızgın:
benım gorumcem abladan ötedir candır walla allahım bozma sen hıc bıseyımızı :Saruboceq:
bana hep anlatır o kız onu arayınca
hıc oralı olmaz yanıı o kızdan trafa olmaz yerimseniben
bak nısanlın dayanamıyo yanına gelıyo
ustelık hıc bı sucu olmadıgı halde
ya erkek ıstemedıkten sonra o ıstedıgı kadar cabalasın
napabılırkı be canım
kayınvalıden farkındamı durumun
kalmıs surda 4 ay ya dısını sık azcık ama aaaa...
bak benım 14 ay war daha koskoca 14 ayyy !!!

spedim bu arada o zenne moda evının ınternet sıtesı warmı snde bn bulamadmda nette...

Yok kayınvalidem bilmiyor bilse varya öldürür görümcemi.Üf biz ilk tanıştığımız günden beri anlaşamıyoruz büyük görümcem ile. Diğer 2 si küçük ya onlar bayılıyorlar bana.Çok seviyorlar.Ama bu öyle değil bir garip çok havalı çok itici.Nişanlım kaç kere dersini verdi kaç kere kavga etti dövüyodu ben zor durdurdum kayınvalidem Rahim ve Meme kanseri o yüzden bişey söyleyemiyoruz ona herşey çok güzelmiş gibi gösteriyoruz ne olcak sonumuz bilmiyorum.Ya nişanlım bugüne kadar her konuda haklı da olsam haksızda olsam hep yanımdaydı hepte yanımdadır ama yetti yani.Kız derin dekolteli kıyafetler giyinip nişanlıma çay getiriyodu pazar günü bende çelme taktım yere kapaklandı pardon bilerek oldu dedim sesini çıkartmadı nişanlımada anlatmadım şimdi duymuş olayı arayıp bağrıo görümcem

Ayar oldum yaaa.Bir kız var nişanlımla aynı binada oturuyo uzaktan akrabalar çocukluktan beri bir aradalar kız nişanlıma aşık ne yapıyorum ediyorum eve gelmelerini engelleyemiyorum az önce kıyameti kopardım bitirdim işte bitti rahatlasınlar bu ne ya

Hilalim noluyo yaa, canım böyle yaparsan ikinizde yıpranırsınız. Nişanlın o kızı sevse gidip onunla nişanlanırdı değilmi? Seni tercih ettiyse ve şuan gönlünü almak için yanına geliyorsa demek onu değil seni seviyor. Bana kalırsa görümcenden dolayı o kızada bişey diyemiyor. Canım başkaları için sevginizi yıpratmayın, evlenince zaten görmezsiniz o kızı sizin evinizede gelecek değil ya...

Yok kayınvalidem bilmiyor bilse varya öldürür görümcemi.Üf biz ilk tanıştığımız günden beri anlaşamıyoruz büyük görümcem ile. Diğer 2 si küçük ya onlar bayılıyorlar bana.Çok seviyorlar.Ama bu öyle değil bir garip çok havalı çok itici.Nişanlım kaç kere dersini verdi kaç kere kavga etti dövüyodu ben zor durdurdum kayınvalidem Rahim ve Meme kanseri o yüzden bişey söyleyemiyoruz ona herşey çok güzelmiş gibi gösteriyoruz ne olcak sonumuz bilmiyorum.Ya nişanlım bugüne kadar her konuda haklı da olsam haksızda olsam hep yanımdaydı hepte yanımdadır ama yetti yani.Kız derin dekolteli kıyafetler giyinip nişanlıma çay getiriyodu pazar günü bende çelme taktım yere kapaklandı pardon bilerek oldu dedim sesini çıkartmadı nişanlımada anlatmadım şimdi duymuş olayı arayıp bağrıo görümcem

ne dıyomus gorumce hanım : arkadasım dekoltelı bı sekılde sana cay verırken hılalde dayanamadı celme taktımı dıyomus.... :roflol: bu gorumceye cok kıl oldum :nazar: allah ıslah etsın :kızgın: kayınvalıdenede allah acıl sıfalar versın cnm.. nısanlın gelıyomu smdı yanına tatlm

cimcimem güzel diyosun hoş diyosun ama ben kıskanıyorum o benim olsada o kızı o evden çıkartamadığım için sinirlerim bozuluyo :KK43:

Amiin canım ya :KK43: Bende çok kılım bide milletin içinde birbirimize iyi davranmak zorunda kalıyoruz ya canımdan can çıkıyo gibi hissediyorum resmen çin işkencesi geliyo canım 10 dk ya kadar burda olur

amiin canım ya :KK43: bende çok kılım bide milletin içinde birbirimize iyi davranmak zorunda kalıyoruz ya canımdan can çıkıyo gibi hissediyorum resmen çin işkencesi geliyo canım 10 dk ya kadar burda olur

canım enıste gelsn saglklı bı seklde oturn konusn kafana takma artk uc kurusluk ınsanları

Hilalcim sen nişanlına güveniyorsan sorun yok aslında.O kız yırtsın kendini nişanlın dönüp bakmaz.Görümcende bırak konuşsun nasıl olsa nişanlın ağzının payını veriyormuş..
Stres yapma bugünlerni zehir etme ikinize..Bitti kelimesinide ağzına alma sinir halinde bile olsan.Bu ilişkinizi yıpratır.

Kızlar çok teşekkür ederim geldi konuştuk hallettik.Bana bir daha bitti deme bu çok ağır bir kelime ben sende bitmeden bitti deme dedi.4 ay kalmış ömür boyu birlikte olmaya ufak bir olayda bitti diyeceksen aramızda güvensizlik varsa evlenmeyelim dedi ama sayenizde çok sakin davrandım beni yatıştırdınız kırıcak kızdırıcak kelimelerden sakındım sürekli aşkımlı bitanemli konuştum özür diledim bitti dediğim için.Görümcemi aradı bir sürü bağırdı görümcem özür diledi benden.O kızıda bidaha bizim evde görürsem ikinizide gebertirim dedi hallettik çok şükür şimdi gitti.Özlemişim opuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederim sorunuma çözüm olduğunuz için hihoyyyt

Kızlar çok teşekkür ederim geldi konuştuk hallettik.Bana bir daha bitti deme bu çok ağır bir kelime ben sende bitmeden bitti deme dedi.4 ay kalmış ömür boyu birlikte olmaya ufak bir olayda bitti diyeceksen aramızda güvensizlik varsa evlenmeyelim dedi ama sayenizde çok sakin davrandım beni yatıştırdınız kırıcak kızdırıcak kelimelerden sakındım sürekli aşkımlı bitanemli konuştum özür diledim bitti dediğim için.Görümcemi aradı bir sürü bağırdı görümcem özür diledi benden.O kızıda bidaha bizim evde görürsem ikinizide gebertirim dedi hallettik çok şükür şimdi gitti.Özlemişim opuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederim sorunuma çözüm olduğunuz için hihoyyyt

rıca ederım canım benım yardımcı olabıldıysek ne mutlu bıze tatlı dıl yılanı bıle delıgınden cıkarır dıye bosuna dememısler bak ne guzel uysal bı sekılde konusmussun enıstede gayet mantıklı konusmus ınsalah bıda bole aksılıkler olmaz canım sen esıne guven gerısını bosver

Ayy canım inan çok sevindim...
Sizin aşkınızın karşısında duramaz o kız, siz birbirinizi bulmuşsunuz çekemeyenler çatlasın :))

Süpersiniz ya şuan iyiysem konuşmam iyi geçtiyse sizin sayenizde :)

Evet kıskananlar çatlasın bende artık o kadar önemsemicem o pisliği.Tınlamicam görsemde görmezden gelicem.

Süpersiniz ya şuan iyiysem konuşmam iyi geçtiyse sizin sayenizde :)

Evet kıskananlar çatlasın bende artık o kadar önemsemicem o pisliği.Tınlamicam görsemde görmezden gelicem.

aferin benim balımaaa hep böyle düşün işte... :lepi:

X