Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tamam canım benim =)
seninde düğününe az kalmış ben kendimi düşünemiyprım bile bi sürü gelinlik modeli var aklımda [/QUOTE

evet cnm az kaldı ben bakmadım daha netten araştımıorum orda gördüğümü diktiremem üzerimde görmeden bakmaya gittiğimizde karar veririm kolay beğenen biriyim zorlanmam seçerken

4 ay sonra düğünüm var ama dorudürüst gelinlik beğenemedim.Sürekli modellere bakıyorum ama işte bu diyemiyorum

hayırlısı olsun cnm az kalmış nişana heyecan varmı salondamı olucak evdemi
benim söz 17 ekim nişan 6 aralıka oldu

Evde olacak nişan.ama daha heyecan yok.Ama o akşam gelsin tirtir titrerim kesin istemede herkes farketmişti heyecanımı

Sen atlatmışın ne güzel

Evde olacak nişan.ama daha heyecan yok.Ama o akşam gelsin tirtir titrerim kesin istemede herkes farketmişti heyecanımı

Sen atlatmışın ne güzel
ben ikisindede rahattım ben aksine günler öncesi heyecan yapmıştım benim nişan salonda oldu bide ilk çıkışta biraz heyecan yaptım sonra gayet normaldi

ben ikisindede rahattım ben aksine günler öncesi heyecan yapmıştım benim nişan salonda oldu bide ilk çıkışta biraz heyecan yaptım sonra gayet normaldi

Ben normaldede çok heyecanlıyım zaten o akşam yüzükleri takan parmağımı tutturabilir umarım:roflol:

söz ve nişanda rahatıım ama düğün günü yaklaştıkça kötü oluyorum korkmaya başladım evlilikten zamanda azalıyo ne kaldıki şurda

söz ve nişanda rahatıım ama düğün günü yaklaştıkça kötü oluyorum korkmaya başladım evlilikten zamanda azalıyo ne kaldıki şurda

Ben evlilikten değilde o songün evden çıkışımı düşündükçe kötü oluyorum

X