Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Ya çok çeşit var zaten nişanlıkta :-) Mavinin etek modeli biraz garip geldi bana pembenin üst modelini beğendim mavininde üst modeli güzel taş dizilişi hoş duruyor :-)

Evet canım ya bende istemede çok sakindim sözde deli gibiydim nişanlım beni gördü elinde bardak vardı su içiyordu bardak elinden bi düştü milletin içinde nasıl gülmüşlerdi 100 küsür kişiydik söz bitene kadar senin yüzünden rezil oldum diyip durdu kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlaar nasılsınız bakalım...
Spedy heyecan varmı heyecan :))
Sözlümü dün gece gönderdim, artık buraya daha sık takılırım...Sabah beni uyandır dedi çaldırıyorum açmıyo, korktum başına bişey geldi diye meğer duymamış telefonların sesini...
Aslıcım, nişanlıklarda daha farklı modeller baksan, çekimdenmi bilmiyorum ama pembenin renkleri biraz soluk geldi bana daha canlı olsa güzel olur...

Günaydın kızlaar nasılsınız bakalım...
Spedy heyecan varmı heyecan :))
Sözlümü dün gece gönderdim, artık buraya daha sık takılırım...Sabah beni uyandır dedi çaldırıyorum açmıyo, korktum başına bişey geldi diye meğer duymamış telefonların sesini...
Aslıcım, nişanlıklarda daha farklı modeller baksan, çekimdenmi bilmiyorum ama pembenin renkleri biraz soluk geldi bana daha canlı olsa güzel olur...

Aman canım inan hiç yok heycan yaw sempatiksalakcinni
3 gün kaldı yavaş yavaş bişeyleri hallediyorum bakalım kaydirigubbakcemile5
şuanda kendimi bu forumda halay başı gibi hissediyorum ilk benim sözüm ya :teytey:

noivasmagiagifs17.gif

opuyorumnanaktan - 30 Ocak - speedy-gonzales - söz - opuyorumnanaktan
:nazar: - 06 Şubat - derinss - düğün - :nazar:
opuyorumnanaktan - 6 Şubat - laydy - isteme-söz - opuyorumnanaktan
:nazar: - 07 Şubat - taçsız prenses - düğün - :nazar:
:nazar: - 27 Mart - pınarpin - düğün - :nazar:
:nazar: - 27 Mart - scarce - düğün - :nazar:
:nazar: - 24 Nisan - adaer - düğün - :nazar:
:nazar: - 24 Nisan - OmrumunSahibi - düğün - :nazar:
opuyorumnanaktan - 08 Mayıs - aslhsnkyk - nişan - opuyorumnanaktan
:nazar: - 5 Haziran - hilal_im - düğün - :nazar:
:nazar: - 12 Haziran - esra8608 - düğün - :nazar
:nazar: - 12 Haziran - organiksheker - düğün - :nazar:
:nazar: - 17 Haziran - Selen_Ay - 1.düğün - :nazar:
:nazar: - 19 Haziran - eregli - nikah - :nazar:
:nazar: - 19 Haziran - Selen_Ay - 2.düğün - :nazar:
:nazar: - 26 Haziran - ndrcn - düğün - :nazar:
:nazar: - 10 Temmuz - bebemmm - düğün - :nazar:
:nazar: - 10 Temmuz - eesra - düğün - :nazar:
:nazar: - 18 Temmuz - dreamlife - nikah - :nazar:
:nazar: - 24 Temmuz - dreamlife - düğün - :nazar:
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün - :nazar:

noivasmagiagifs17.gif

kız sende benim gibi içinemi atıyon yoksa, uçuk çıkar valla bende çıktı...
Evet halay başı sensin, benim ufukta daha nişan görünmediği içün listede ismim bilem yok :KK43:(

Halay başı hee kaydirigubbakcemile3

Hayırlısıyla bir olsaydı şu söz ben bile heycanlandım vallahi kaydirigubbakcemile3

Cimcimecim Allah kavuştursun canım :-)

kız sende benim gibi içinemi atıyon yoksa, uçuk çıkar valla bende çıktı...
Evet halay başı sensin, benim ufukta daha nişan görünmediği içün listede ismim bilem yok :KK43:(

aman dur bişey çıkmasın yaw :eek:lmaz:sositososito
inşallah olur canım benimde sözden sonra bi süre olmam Listede ondan sonra yine şutarafagitti

Düğün günününde yazıldığını görürürz inş. tatlım :)

Ayar oldum yaaa.Bir kız var nişanlımla aynı binada oturuyo uzaktan akrabalar çocukluktan beri bir aradalar kız nişanlıma aşık ne yapıyorum ediyorum eve gelmelerini engelleyemiyorum az önce kıyameti kopardım bitirdim işte bitti rahatlasınlar bu ne ya

Ayar oldum yaaa.Bir kız var nişanlımla aynı binada oturuyo uzaktan akrabalar çocukluktan beri bir aradalar kız nişanlıma aşık ne yapıyorum ediyorum eve gelmelerini engelleyemiyorum az önce kıyameti kopardım bitirdim işte bitti rahatlasınlar bu ne ya

aman yaw saçmalama sen takmışşsın parmağına yüzük.
Böyle yaparsan çocukluk olur canım benim bırak sakin ol tribini yine at ama
bitti çok ağır bi sözcük inan :eek:lmaz:

şşştt sakin ol kızım yaaa....
benim sözlüm eski kız arkadaşıyla aynı işyerinde çalışıyordu aynıı..!!! düşünsene sen benim halet-i ruhiyemi yaaa çıldırıyodummm..!!! ama naptım pes etmedim ben..!! sözlüm istemiyordu kızı uzak tutuyordu hep kendinden ama kıza güvenemiyordumki... hasanın bütün arkadaşları kızı gidip tehdit ediyodu... yokkk efendim unutamıyomuşş ağlıyomuş her dakikaa.. ya tamam sevmiş olabilirsin ama ayrılmışsın ve bitmiş ve çocuk artık sözlü ne diye yanından geçmeye çalışıyosun yaaa...erkeklerin çalıştığı depoya kadar gidiyomuş sözlümü görücem diye sen düşün artık...
ama naptım artık en sonunda sabrım taştıı sözlüm ilaç şefi benimm..onu başka şubeye gönderdimm oohhh...... buda görümcemin kocasının kıyağı oldu bana... o orda takım lideri... sözlümde hak verdı bana.. hem yenı subede yyukselme sansı daha fazlaydı .. öyle yanı canım...
sunun surasında 4 ay 1 haftan kaldı sonra ona b.k yemek duser kusurabakmasın
oylelerıne ınsan dıyemıyorum ben
4 ay sonra kocan olucak adam o senın
kız her dk gelıyosa onun ne sucu war
gelme dese ayıp komsu.. yuzyuze bakılıyo sonucta...
kız senın ıcın geldıgımı nerden bılıyosun dese nolcak .. bu sefer kendı kendıne gelın guvey oluyomus gıbı anlasılcak... e aılesıde gelme dıyemecegne gore... sen azcık daha sık dısını be guzelım...
bak o yuzsuz kız varya sımdıde gorumcemı arıyomus bıgun sana oturmaya gelıyımmı gorusemıyoruz artık dıye ayy dusun bıde benı dusun kuzum ya

üf bilmiyorum çok sinirlendim yoldaymış yanıma geliyo gelme istemiyorum dedim deliye döndüm ya öldürmek istiyorum görümcemi

ya bitti sözcüğü ağır ama dayanamadım ne biliyim çocuk değilsin sen kocaman oldun bitti lafını duymicam asla bitemez dedi telefonda

üf bilmiyorum çok sinirlendim yoldaymış yanıma geliyo gelme istemiyorum dedim deliye döndüm ya öldürmek istiyorum görümcemi

ya bitti sözcüğü ağır ama dayanamadım ne biliyim çocuk değilsin sen kocaman oldun bitti lafını duymicam asla bitemez dedi telefonda

tabiki de canım bitti benim içinde tüm ilişkiler içinde ağır olur bence küs,darıl,küfret ama
Bitti dememeye özen göster akannehirakannehir

İşte gelsin oturun konuşun canım tüm içindekileri dök ona karşı ama çok kırma oda strestedir şimdi 4 ay kalmış onda da stres vardır olumunekankayizsmile

Üzme kendini yaw bi kız için boşuna kavga edersiniz gerek yok:umursamaz::umursamaz:

aslım senin durumunda zormuş :KK43: Ya en azından görümcen senden yana 22 yaşında bir görümcem var bu dediğim kızla kanka ona laf söylediğim zaman hemen onu koruyo kavga çıkarıyo pazar günü o kızla tartışmıştım bunun yeni haberi olmuş telefonda bi bağrıo anlatamam bende bağırdım bi ton laf söledim telefonu kapadım suratına ardından nişanlımı aradım bitti dedim :KK43:

Üff ama ben kendi kendime gelin güvey olmuyorum ki :KK43: Ben istiyorum ki o kız gelmesin o eve gitsin girmesin bidaha zaten bi evlensem varya adım atamicak nişanlımın yanına.Çok haklısın onun parmağında benim yüzüğüm takılı onun sahibi benim.Üff sakin olmaya çalışıyorum :KK43:

Boşuna dimi.Ağlicam sinirden o kadar kötüyüm yani.Bir gelsin de söylicem herşeyi :KK43:

X