Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Göremedim malesef :gitme:
Sağlık olsun, canım benim bi kere resimler çalınmıştı başka sitelerde bulmuştuk o nedenle sana hak veriyorum...
Spedy sözleniyormu??

Bu arada nişandan sonra daha çok bağlanılıyor diyolar doğrumu canım...
Şayet ben daha fazla bağlanırsam adamı ayıramam yanımdan :))

Evet cimcime ya nişanlım kendi arkadaşlarına bile göndermiyo resimleri int aracılığıyla birileri kullansa nerden haberimiz olucak diyolar tabiki burda öle bişey olmaz sonsuz güvenim var ama nişanlım görür biliyo burayı sonuçta kaydirigubbakcemile3

Gerçekten Çok beğendim Allah bana da böyle nasip eder inşallah hepimiz için hayırlısı.:Saruboceq:

Bu arada sanırım benim hatam yüzünden ortalık karıştı beni yarın istemeye gelecekler kaydirigubbakcemile3
İsteme haftaya Cumartesi pardon delikafaduldendelikafadulden

Nasıl hemen çıkştınız beeee yarın istiyorlar söz falan yok -tatlicadiarzu-

Aslıcım çok mantıklı ama benim gönlümde hepimiz yakışıyoruz.
ee şimdi birimiz günlük birimiz nişan birimiz düüğn resmi ekleyince haksızlık olmazmı?ohaoldumsmile

Canım bizden değil ama o kadar üye varki kimin kötü niyetli olduğunu bilemeyiz...
Tecrübeyi yaşadığım için biliyorum, bide o kadar absürt bi siteydiki anlatamam, üstelik bazı arkadaşlarında üstlerini transparan yapıp eklemişler, Allahtan benim yüzüm bile kapalıydı...

Canım gerçekten çok doğru 2 yıl flört 2 yıla yakında sözlü kaldık ama şu nişanlanalı 3 ay içinde sanki onsuz yapamıyor gibiyim.Ayda 1 defa buluşurken hafta içi 2 gün hafta sonuda sürekli beraberiz dayanamıyoruz o bize gelio işten çıkınca ben ona gidiyorum her dahil olduğum plana onsuz gitmiyorum hep yanımda olsun istiyorum kaydirigubbakcemile3 oda aynı şekilde ailem bi yere gidiyor uzak bi mesefa haftasonu görüşemicek gibi oluyoruz bırakmıyo kaydirigubbakcemile3

Sipitim neler oluyor haftayamı kaldı kız yarın die biliyordum ? kaydirigubbakcemile3
Çok teşekkür ederim sipitim çok mutlu oldum vallahi bu kadar güzel söz duyunca opuyorumnanaktan
Geçmiş olsun cimcime ya zor bi durum neler neler yapıolar kul hakkı yiyolar haberleri yok.

yok canım yaw 30 ocak Allahın izniyle 8 gün falan var iştedelikafadulden
Bi anda yarın söz diye çıkmış işte ŞenizŞeniz

kızlar bana akıl verin nasıl olacak bu nişan?
Ben zaten sosyo fobiğim, kalabalığı sevmiyorum, çekiniyorum. Şimdi tüm gözler üzerimde olacak elim ayağım dolaşacak sesim çıkmayacak. off off, erkek tarafından gelenler benim ağzımdan çıkacaklara dikkat kesilecekler ama ben sıkıntıdan iki lafı bi araya getiremeyeceğim. eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
Sevgilim heyecanını yenmek içi iki kadeh içip de gelecekmiş. Ben içmiyorum ben ne yapacağıımm Aklıma anti depresan geliyor ama... :sinifsinif:

PArdon başka şey soracaktım ben
Şİmdi erkek tarafı geldiğinde nasıl karşılamalıyım : kapıda mı , salona geçtiklerinde tek tek el öpüp hoşgeldiniz diyerek mi? YOksa isteme olup da 'verddik gitti' denilene kadar ortalarda gözükülmez mi?
Biliyorum çok saçma sorular ama o an gelince elim ayağım dolanacak.

Bu arada isteme de olmadı daha, o da olacak . :roflol:
Kızlar peki istemeden sonra kahveyi ben mi götürmeliyim illaki, ben götürmesem olmaz mı ya , o kadar kalabalığa zaten kahve yetmezdelikafadulden

Canım ben Allahtan bu konu da Rahatım.
Çok şükür evde gerçi benim ama salonda olsa belki çıkarken falan sıkışırım sonra başlarım oynamaya
hafif bi sakinleştirici al istersen

Canım ben Allahtan bu konu da Rahatım.
Çok şükür evde gerçi benim ama salonda olsa belki çıkarken falan sıkışırım sonra başlarım oynamaya
hafif bi sakinleştirici al istersen

sağol sipaydicim, görüyorsun halimi eczaneye uğraamam lazım bi. Ama bizimkine de söylemeyeceğim , çok karşı antidepresena, çok stresliysen birlikte içelim der

Canım telaş yapma bu kadar yahu.Herkes öle gözünün içine bakmaz süzerler seni ama öle ne dedi ne dicek yapmazlar.Anti depresan alma bence heycanını kendin yenmelisin daha bunun bir sürü işi var nişanda düğünde napıcaksın? Ben istenilene kadar erkeklerin yanına çıkmadım kapıda da ben karşılamadım bizde gelenekler öyle verildi diyene kadar kız erkeklerin oraya gitmez.Ama kadınları tek tek öptüm sonra verdiler beni nişanlımla hem erkeklerin hem kadınların ellerini öptük işte.Ben götürmüştüm kahveyi 43 kişiydik toplam verildikten sonrada şerbet dağıttım kahveleride kendim yaptım orta boy tencerede kaydirigubbakcemile3

Bu kadar stres yapma canım, zaten ne kadar stres yapsanda onlar geldikten sonra zaman kendiliğinden akıyor...
Bize ilk geldiklerinde çiçeği damat bey bana verdi, diğer hediyeleri yanımdakilere verdiler, sonra ben yatak odasına geçtim bizimkiler gelenlerle görüştü sonra ben çıkıp herkesin elini öptüm, tabi önce büyükler :))
Kahveleri başkası yapsın ama senin götürmen lazım...
Ayy ilk hoşgeldin demeye girdiğim anı hiç unutmam herkes sustu beni izledi, kendimi bir ana kurbanlık koyun gibi hissettim bee :))
Ama bi yandan sonra gidip öpmem iyi oldu herkes sırayla oturmuştu, ilk geldiklerinde görüşseydik kalabalıkta herkes birbirine girecekti....

sağol sipaydicim, görüyorsun halimi eczaneye uğraamam lazım bi. Ama bizimkine de söylemeyeceğim , çok karşı antidepresena, çok stresliysen birlikte içelim der

Canım ama bunu kullandığında da böyle salak gibi ortalıkta gezersinç.
Bende bitki çayı falan içi seni rahatlatsın bu akşam da güzel bi uyku.
Hiç kullanmadığın bişey bide yan etki falan yapmasın sana lmaz:

Selam kıslar nasılsınız?
Uğramayalı epey oldu..Netim kapandı. İş yerindede çok yoğun çalışıyorum..
E bir taraftanda nişan hazırlığı derken ihmal ettim KK yı...
Uğurböcüğün düğün resimleri yok mu bileniniz var mı?
H.sonu çok soğuk olacak..İnş.kar yağmaz dua edin..

Ayy aşkım gelsin sonra yağsın buraya yaaa (
Yarın bol bol yağsında karda resim çektirelim çok severim kar manzaralarını...

lapa lapa kar yağmaya başladı

Canım sakiin ol öncelikle ciddiyim bak ilaçlık bi durum yok.
yağsın ohhh ne güzel işlerin bittiyse düşünme bile yarını falan.

böcük ekledi ama sonra kaldırdı resimleri hatta ben album yapmıştım:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…