Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Ben de özledim yaaa bi tek pazar günleri görüşüyoruz yarın da istemede getiricekleri tabağı almaya gidicektik bana seçtiriceklermiş sağolsunlar ama benimkiyle de kavga ettik tam süper oldu yağmur da yağıyor offf off:gitme:

Canım çikolata tepsisi değil mi.
bişey diyim mi sana bırak onlar seçsin sana da bişeyler süpriz olsun.
Bana da söylediler ama kaynanamın zevkine güvendim zaten çokta çeşit yokkaydirigubbakcemile3

sağol canım ya, sana da maşallah hilalcim, maharetini koymuşssun ortaya anlaşılan. ben kahveleri yapamam herhalde o gün.Nedense ben düğünden pek korkmuyorum, herşey standart gelişir diye düşünüyorum. Tabii bi de düğün yaklaşınca ifademi alın benim :roflol:

işte ben o andan korkuyorum cimcime, ben de aynı senin gibi hissedeceğim sanırım.
Bİ de el öpme ve kahve dağıtma esnasında sıralama var, inş. büyükler birbirine yakın olurlar da dağıtması kolay olur. Sağol canım, zaman akıp gidecek o an biliyorum ama birilerinin bunu söylemesi rahatlatıyor.

Doğru söylüyorsun sipaydicik, düşünsene misafirler -gelin nerde?- diye sorduklarında
-tuvalette, biraz üşütmüş de- cevabını aldıklarını delikafadulden

Canım çikolata tepsisi değil mi.
bişey diyim mi sana bırak onlar seçsin sana da bişeyler süpriz olsun.
Bana da söylediler ama kaynanamın zevkine güvendim zaten çokta çeşit yokkaydirigubbakcemile3
Yok canım tepsi değilde böyle gondol gibi kapaklı alıyorlar aryık bizim burda ama tepsi de yapan çok çeyize tepsi aldığım için ben öyle istemedim değişik olsun dedim ondan kendin seç dediler ama dün kavga ettik benimkiyle gidemeyebiliriz yarın:sinifsinif:

Alırsak fotosunu koyabilirsem koyarım canım

benimki bu kızlaarr, tabi bu açılıp bitmiş hali içinde rengarenk bademler ve renkli çikolatalar vardı ilk halini göstermek isterdim ama geç kaldım...

[/url][/IMG]

o zaman en yakısan degılde en uyumlu cıftı secerız herhangı bır ozel gunde cekılmıs kıyafet olabılır sozumuz nısanımız yada ozel bı gun davet v.s dugun fotolarını elerız?

Normal foto konulsun o zaman o da olmadı muhabbetimiz olur en azından tabiki herkes birbirine en yakışanı bulmuştur :)

Kızlar yaa siz böle yaptıkça ben sanki yeniden yaşıyorum o anları muhteşemsiniz çok heycanlı çok tatlısınız opuyorumnanaktan

ay kalabalıkta işin çok zor valla güselim
bnm istemede 40-50 kişi vardık
ve kahvelerin hepsini ben dağıttım
üstünede çay ve ikramlar ve ardından şerbet
çok heyecanlıydım
allahtan ne konuşsam,napsam ayıp olurmu gibi bi sorunum olmadı
herkes heyecanımı anlayışla karşıladı

sağol sipaydicim, görüyorsun halimi eczaneye uğraamam lazım bi. Ama bizimkine de söylemeyeceğim , çok karşı antidepresena, çok stresliysen birlikte içelim der

canım bence sakın kullanma
bende çok heyecanlıydım
yerimde duramıyordum 1dk
ordan oraya dolanıp duruyordum hep
1hafta boyunca hep böyleydi
ama oan gelince sakinleşiyo insan biraz

belki bidefadan bişi olmaz diyeceksin ama alışmasın vücut
bende bidefa strese dayalı mide ağrılarımdan dolayı kullandım
nişanlımda çok karşı
dr vermesine rağmen bırak dedi durdu

albümünde olması lazım canım
albüm yapmıştı

Nisanlanacak arkadaslar Nisanligmi satiyorum (SAtilik ilanlarinda var ama yinede burdanda duyarmak istedim) bi bakin derim uyguna veriyorum.

d100 karayolu kapanmış, su baskınları olmuş...
Edirneden zincirsiz araç çıkışına izin vermiyolarmış, ay dua edinde gelirsede hayırlısıyla
gelsin :Saruboceq:

d100 karayolu kapanmış, su baskınları olmuş...
Edirneden zincirsiz araç çıkışına izin vermiyolarmış, ay dua edinde gelirsede hayırlısıyla gelsin :Saruboceq:

ayyy... arabaylamı gelcek otobüslemi canım? arabada zıncır yoksa otobusle gelıversın o zaman yaw

ay cnm ya bence gelmesin yani
allah korusun yollar çok tehlikeli
kardşm mecbur olmasa onada gelme diyicez ama yurtta kimse kalmıyomuş
yalnız kalmakta istemiyo
dua ediyoruz bol bol

Canım dur bi sakin ol.
Evet yollar çok kötü yarın dahada beter olucak Allah korusun yolda vs. kalmasından iyidir gelmemesi ?

cnm tabiki iyidir
aklın onda kalacak
allah korusun kötü düşünme ama ihtimalleride düşün
kardşmi ailecek almaya gidecektik ama kış günü neolacağı belli olmaz dedik ve bilet al gel dedik ona
iyikide öle demişiz
son ana kalsaydı bilet bulamayacaktı ve bizde budurumda gidemezdik
bence riske atmayın
geç olsun ama güç olmasın dimi

Şimdi ulusoyla görüşmüş, yollar açık demişler 7'ye bilet almayı düşünüyorum dedi, otobüsle gelecekmiş, komutanı bırakırsa gelecek,
Hayırlısı bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…