Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yok kız yarın istemeye gelecekler çok kalabalı olmuycaz.
Sözde bizimde hazır olacak inşallah uğraşılmaz zaten.
Bizimde bohçaları aileden bi kaç kiş gördü gösterdik ama sende karışma canım.
İlk kez böyle şeylerle karşılaşıyor annen en az senin kadar heycanlıolumunekankayizsmile

Spedy siz sözde bohça yapacakmısınız ya...

Sipitim sen yarın sözlenicekmisin nişanlanıcakmısın hangisi kaydirigubbakcemile2

blanco mutluluklar dilerm tatlm Allah tamamına erdirsin benim nişanımın olduğu gün çok soğutlu yağmur yağıyodu nişanlığımda askılıydı donmuştum dikkat et kendine

Aslım var resmim ama saçlarım pek belli olmuo stüdyo resmim var kendi pc me geçiyim ekleip kaldırırm nişanlımn biraz katıdır kuralları o konularda kaydirigubbakcemile3
Biz konvoy yapmıştık isteyen yapıyo canım illede şart değil istemeyende yapmıyo :-)

Yok aslım işyerinde biraz yoğunum pc de yavaş geç cevap yazıyorum kusuruma bakma tatlım :-)

evet canım. çok stresli bir durum eyvahedigeldismile

sipitim sen yarın sözlenicekmisin nişanlanıcakmısın hangisi kaydirigubbakcemile2

blanco mutluluklar dilerm tatlm allah tamamına erdirsin benim nişanımın olduğu gün çok soğutlu yağmur yağıyodu nişanlığımda askılıydı donmuştum dikkat et kendine

aslım var resmim ama saçlarım pek belli olmuo stüdyo resmim var kendi pc me geçiyim ekleip kaldırırm nişanlımn biraz katıdır kuralları o konularda kaydirigubbakcemile3
biz konvoy yapmıştık isteyen yapıyo canım illede şart değil istemeyende yapmıyo :-)

canım rıca etsem koyarmısın ben goreyım kaldırrsın hemen yaww...

yok kız yarın istemeye gelecekler çok kalabalı olmuycaz.
Sözde bizimde hazır olacak inşallah uğraşılmaz zaten.
Bizimde bohçaları aileden bi kaç kiş gördü gösterdik ama sende karışma canım.
İlk kez böyle şeylerle karşılaşıyor annen en az senin kadar heycanlıolumunekankayizsmile

evet canım haklısın

allah kolaylık versın canım mutluluklar dılerım opuyorumnanaktan

sağol aslııcım

Sipitim sen yarın sözlenicekmisin nişanlanıcakmısın hangisi kaydirigubbakcemile2

blanco mutluluklar dilerm tatlm Allah tamamına erdirsin benim nişanımın olduğu gün çok soğutlu yağmur yağıyodu nişanlığımda askılıydı donmuştum dikkat et kendine

Aslım var resmim ama saçlarım pek belli olmuo stüdyo resmim var kendi pc me geçiyim ekleip kaldırırm nişanlımn biraz katıdır kuralları o konularda kaydirigubbakcemile3
Biz konvoy yapmıştık isteyen yapıyo canım illede şart değil istemeyende yapmıyo :-)

sağol canım, Allah seni de mesut etsin. Napalım bizim nişanlar da en soğuk güne denk geldi işte böyle :)

Olsun kara kışta olsa nişanlanın evlenin eğlenin çok güzel bir duygu hiç bişey bu duyguyu yaşamanızı engellemesin zemuszemus

Aslımcm anlat nasıl eklendiğini ekliyim tatlım opuyorumnanaktan

Olsun kara kışta olsa nişanlanın evlenin eğlenin çok güzel bir duygu hiç bişey bu duyguyu yaşamanızı engellemesin zemuszemus

Aslımcm anlat nasıl eklendiğini ekliyim tatlım opuyorumnanaktan

anlatıyım canım.....

şimdi ilk olarak buna tıkla... http://www.resimbank.org/
sonra orda ;
gözat a tıkla... resmi seç tamam de...
sonra altta yükle var gözatların altında...
ona tıkla...
karşına 4 tane link çıkıcak ... 3.sünü buraya kopyala canım çıkar o zaman....
anlamadıysan resımlerle anlatablrm kuzm

Anladım tatlım resmi eklerken buraya boyut sorunu yaşıyormuyuz ona göre boyutlarını küçültiyim :)

Kaldırdımmm keşke tam paylaşabilseydim korku belası işte

Son düzenleme:
2 Resimde de aşkımın yüzü biraz komik çıkmış karaladım aklinialirimsmile

Aslım kaldıracağım birazdan resimler pek net değil tarayıcıdan taratırken lekeler oluştu kirliymiş biraz :nazar:

Nişanıma 1 hafta kalası seçilen nişanlığım budur pek içime sinmedi ama tek güzel buydu parayıda vermiyordu bunu seçtim bende kaydirigubbakcemile2

Canım Resimlere denk gelmişim vallahi çok iyi oldum üzülürdüm göremesem
Bence gayet güzel kıyafetin kabarık ve rengi de hoş çok beğendimzemuszemus
Allah tamamına erdirsin canım benim :nazar::nazar:

http://www.resimbank.org/share-E2D3_4B59773D.html

2 Resimde de aşkımın yüzü biraz komik çıkmış karaladım aklinialirimsmile

Aslım kaldıracağım birazdan resimler pek net değil tarayıcıdan taratırken lekeler oluştu kirliymiş biraz :nazar:

Nişanıma 1 hafta kalası seçilen nişanlığım budur pek içime sinmedi ama tek güzel buydu parayıda vermiyordu bunu seçtim bende kaydirigubbakcemile2

CANIM ÇOK TESEKKUR EDERIM BENI KIRMAYIP PAYLASTIGIN ICIN
SILEBILIRSIN RESIMLERI CANIM
TUM SAMIMIYETIMLE SOYLUYORUMKI SIZ MUHTESEM BIR CIFTSINIZ COK YAKISMISSINIZ VE NISANLIGINDA COK GUZEL BENCE CANIM
HELE UYUMUNUZA BITTIM
SACINDAKI TOKADA COK HOS YA
NE KADAR GUZEL BI YUZUN VAR SENIN OYLE
CANIM BNM COK GUZEL OLMUSSN YAAA Şeniz

Sipitim canım vallahi iyi denk geldin kaldırmadan :-) Olsun senin içinde ekler kaldırırdım :) Çok teşekkür ederim güzel yorumn için darısı başına inşallah :-)

Aslım canım rica ederim ne demek senimi kırıcam :-)
Çok teşekkür ederim çok mutlu ettiniz beni çünkü nişan günü bile keşke abiye giyseydim dedim.Saçımda ki çiçek el çiçeği idi aslında bileğe bağlıyorlar ya ben rahat edemem diye saçıma taktırdım kaydirigubbakcemile3

En güzelleri en iyileri sizin olur inşallah çok teşekkürler opuyorumnanaktan

Sipitim canım vallahi iyi denk geldin kaldırmadan :-) Olsun senin içinde ekler kaldırırdım :) Çok teşekkür ederim güzel yorumn için darısı başına inşallah :-)

Aslım canım rica ederim ne demek senimi kırıcam :-)
Çok teşekkür ederim çok mutlu ettiniz beni çünkü nişan günü bile keşke abiye giyseydim dedim.Saçımda ki çiçek el çiçeği idi aslında bileğe bağlıyorlar ya ben rahat edemem diye saçıma taktırdım kaydirigubbakcemile3

En güzelleri en iyileri sizin olur inşallah çok teşekkürler opuyorumnanaktan

canım benımmm supersın walla her bır zerrenle...
rabbım banada nasıp etsınnn Şeniz

Çok teşekkür ederim :kedi:

Amiin hayatımm tüm isteyenlerin başına en güzeliyle inşallah opuyorumnanaktan

Sipitim hayırlı olsun canım oh oh yüzükleniceksin hee aranızdaki bağ hiç kopmasın tatlım elbisemi giyceksin etek ceketmi bilmiyorumkismile

X