Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

benim odam çok dar bir masa bir yatak ufacık olan ve üstü tıka basa dolu olan tuvalet masam var başka koyacak yer yokki yatak çiçekli gözükmez masa ya koydum masa sarı ee bileklikte sarı yine gözükmesi en uygun pc nin ucuydu yanlış anlamayın sakın kızlar üzülürüm yaa.
çok teşk. ederim cilekciğim. amin

Tatlım aşk olsun asıl sen yanlış anlama bebem. Albüme foto koy bugün mutlu birileri göreyimde keyfim yerine gelsin. Dünden beri pek açıcı bi halde değilim çünkü (hamdolsun gerçi) ondan olsa gerek bu saf sorumda kusura bakma tekrar canım.

pinarpin ben senin nisan resmini gordum ya da soz bilemiyorum ama cok sik bir elbise icindeydin.Bu topigin ilk sayfalarinda eklemissin.Canim oyle tatli olmussun ki masallah cok begendim,soylemeden edemedim :)

adaercim çok teşekkür ederim tatlım , nişan fotoğraflarım onlar :)
ereğli senin için eklerim birazdan tekrar

olurmu canım ya nie kusura bakim.
ben yanlış anladın sandım. üzüldüm birden.
dur bakim gzl resmimiz varmı.

zeynepim ereglicim teşekkürler ederim kızlarr
elbisemi çook aramıştım gerçekten , ben bide kararsızım o mu olsun bu mu olsun derken bu elbiseyi gördüm anında vuruldum,
gelinlikdede aynısı oldu aradım taradım buldum , ben beğendim umarım sizde beğenirsiniz giydiğimde..

Elbise gibi zevkini konuşturursan mutlaka beğeniriz bebem ki en önemlisi sen beğendin diye:)
Güz kız nişanda ne giyeceğine karar verdin mi?j

pınar çok merak ediyrm tatlım ztn böle diyip iice meraklandırma beni canım.
:)beğeniriz çünkü baya zevklisin

verdim bacım.
terziye dikktircem çok şık bir takım gördüm tv de resmini çektim hemen ondan yaptırcaz. siyah ceket ispanyol paça pant.
halka küpeler eğer bulursam şık bilezikler alıcam saçlarım dalgalı fön ve krepeli olucak altıma rugan ayakkabı ve gece çantam var nişanda almıştık onu takcam.
kolları omuzlarına kadar ceketin.

silcem kızlar hemen.
böle olcak ceket
saten kenarları

Son düzenleme:
ne tarz elbise giycem ki böle ağır olur dedim.
nişanlımda siyah takım giycek uyum yakalarız die.
ben pek elbise giymeyi sevmiyrm hem şimdi oda elbise giyer özellikle giydim sanmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…