Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ne güzel cnm gezin dolaşın işe devammı evdemisin

su an evdeyım janım iş arıyorum yavastan yavastan

yeşil cnm hoşgeldinn.
taze gelin

hosbulduk janım

adacım hayırlı olsun yer cok hos baktım fotolarına ama bana da fıyat sankı cok gıbı geldı gercı cok fazla bılmıyorum bu tarz yerlerın fıyatlarını arastrmadım ama merak ettım kac kısılık tuttunuz salonu

Adacımmm salon harika ba-yıl-dımmmmm tek kelimeyle.
Kızlar naberler?j

adaer gözün aydın salonu tutmuşsunuz
çok güzel bi yer

eregli iyi biraz yoğunum bu aralar
sen nasılsın

Adacımm süper nan stad gibikaydirigubbakcemile3 Bişhi diim mi kirasıda iyi bence o kadar hoş birde ikramlarda iyiymiş.
Biz baktık töt kadanı yer ki düğün salonu bile değil kınaya uygun olur diye 3buçuk bin ikram olarakta kurabiye+meyve suyu başkada bişhicik yokk Pazarlıksız fiyatı tabii ama 3000dir kısmen öylede.
Tabii bu fikirde geçersiz sanırım kayınbabamı ekarte edemeyeceğimize göre. :gitme:
Sağ ol çilak bende iyiyim. Dün tiyatroya gittik Allahım sıkıntıdan kusacaktım az kalsın dram ki nasıl dram ama oyunculukları süperdi ordan kurtarır. Azra akın ne güzel yaww yıllardır aynı kadında gram kilo yok:jeyyar:

Kızlar biraz geçmişe bakınıyodumda gözümden kaçanlar olmuşş:)
Kayınpederin nerde görsem eline saldırıyorum gelirkende giderkende ya da aileden büyük kim gelirse. Geçen çarşıda bi kırtasiyede denk geldik çok komikti adam elini uzattı ben hemen öpecem kızım öpme diyo ben wlla olmaz baba sonra bi baktım oradaki herkes bize bakıyomuşdelikafadulden

Lepii teklifin için saoll (ütü meselesi)
Nisan kız maşallah enennene döktürmüşsün gene.
Hejar Allah kavuştursun
Ppatya, Pinarpin naber kız?j

Son düzenleme:
ayyy bu elti muhabbetini hiç girmeyelim diyeceğim ama
benim ki de ne abisi ne eltim nişanıma gelmediler.Sonra kız aramış kayınvalidemi bana neden nişan yapmadınız demiş.O da kızım kız tarafı yaptı nişanı öyle olur sen de çok istiyordun madem niye yapmadın 5 yıl önce demiş.Çok tuhaf bir insan.Bir laf derler kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez diye.Bu lafın haklı çıkmasından ürküyorum aslında,ne gerek var böyle şeylere değil mi ama yok işte oluyor insanlar da kıskançlık,kötü düşünce.Ben hep şunu derim benim hakkımda ne düşünüyorsa insanlar allah onlara iki katını göstersin.ıyilikte kötülükte insanın kendine.

kaydirigubbakcemile3
bişi değil isteyene teklif hala varbuyrunnnnnnnnn
adaer 6000 lira ile evet biraca tuzlu olmuş ama 1500 kişinin 800 kişisi bi çeyrek taksa 68000 eder ki bu da salon parasını çıkarır zaten:içelim:
gözümü para mı bürüdü ne sırnaşık şey

slm kıslar nasılsınız adacım düğün mekanı çok güzel cnm fiyatı banada çok geldi
nişan için salonu 1100 tutmuştuk düğün salonunuda 1400 tutmuşlar orkestrasız özel bulgaristan orkestrası tutucaklar

eregli öyle canım sen aynen böyle güzel düşünmeye devam et

lepi ayyy alemsin vallahi iyi de anacım çeyrek ne kadar oldu biliyorsun değil mi kuzum :)

esra canım vallahi bilmiyorum ki bebeğim pahalı geliyor evet ama düğün salonu da istememiştik biz hiç yani yaza denk gelseydi açık hava çok istiyordum öyle kısmet olmayınca en azından böyle olsun dedik ama oyuna geldik salonun parasını da nişanlım kendi ödedi garibim

Kızlar size bişey soracağım çok mu abartıyorum sizce?
Dün akşam için arkadaşım beni evlerine kalmaya çağırdı çok ısrar etti bende tamam dedim saat 8de tiyatro başlayacak 11e doğru size gelirim dedim ok dedi.. Neyse dün akşam aradı işte bi daha sordu canım kaçta geleceksin ona göre bi yere oturmaya gideceğim diye bende dedim 11e doğru gelirim dedim tamam o zamana eve gelmiş oluruz dedi. Bende yok siz rahat rahat oturun sıkıntı yapmayın ben size sonra gelirim ablamda kalayım bu akşam dedim. (Bizim ev şehre uzak olduğu için gelip gitmek problem oluyor)
Yok nolur bize gel diye çok ısrar etti bende iyi madem şu saatte gelirim dedim.
Sonra saat 10buçuk gibi onlara götürecekti nişanlım bende çaktırmadan saatin
11olmasını bekledim ne olur ne olmaz diye).
Hiç tık yok eve geldik gel falan diye. Sonra 11çeyrek geçe bi mesaj biz hala oturuyoz kusura bakma biraz geç kalcam ona göre mesaj yaz dedi bende siz oturun ben teyzeme gideceğim(ablama gidemezdim) yazdım yok nolur gitme illa bize gel dedi. Gittikleri yerden saat 11buçuğu geçince kalkmışlar yolda en az 20 dakka düşünün artık. Hem bana bu kadar illa gel diye ısrar ettiği için hemde sorumsuzca davranıp oturmaya gittiği için feci kızgınım(her zaman gitmiyorum hadi her zaman gitsem neyse).
Nişanlıma,ablamlara bide gece gece alacaklı gibi kapılarına dayandığım için teyzemlere nasıl rezil oldum .
10-15 tur attık arkadaşımın oralarda ahh bi de savunması zaten rezalet elimde olmayan sebeplerden senin açından anlayamazsın üzgünüm falan yazmış. (Allahın gerizekalısı bende içimdekileri hep söyledim hayır önemli bişey olsa dese ki bana canım bu akşam gelmesen olur mu diye hay hay.
Yllardır arkadaşım şu hayattaki tek yakınımdı dün akşam acayip sarsıldı. ınsan bi özür diler mesajları ise zaten dalga geçer gibi hala kendini savunuyor. Düşünün artık kaç kişiye rezil oldum. E abartıyor muyum kızlar sizce????
Anam başınızı şişiriyorum paso bu günlerde

Eregli bence önce arkadaşına yüzyüze konuş kesin yargıya varmadan önce. Belki de oradan kalkamamasının geçerli bir nedeni vardır. Seni çok zor durumda bırakmış o konuda çok haklısın ben de olsam keisnlikle çok kızardım klava:
Ama yine de madem ki o kadar yakın arkadaşın, yüz yüze bir anlatma şansı vermen lazım diye düşünüyorum.

Canımm yorumun için teşekkür ederim.
Bana dese ki böyle böyle bi durum var sen gelmesen olmaz mı diye ok derim. Bana ısrarla geç kalacağız ama sen genede gel diyen kendisi. Ayrıca ben olsam o kadar ısrar ettiğim arkadaşım gelecek diye hiç biyere oturmaya falan gitmem her türlü olasılığı düşünüpte belki gelemeyiz kapıda kalır falan diye.(Ki her zaman benzeri durumlarda falan bu itinayı göstermişimdir kendisine)
Bi de kızda öyle açıklamak için bi talep yok işin komik kısmı şahsen dünden beri onu ayazda bıraksam 1000 kere arayıp bi şekilde izah ederdim. Allahın şuursuzu dalga geçer gibi msj yazmış bugünde.

Halasına ya da bi akrabasına (her zaman gidebileceği bi yer)

Son düzenleme:
ya ayıp etmiş arkadaşın
bende olsam çok kızardım zor durumda kaldıysam eğer.
ısrarla çağırmış sonuçta seni evde durup bekleyebilirdi.
acaba o anda halasıyla önemli bişey mi konuşuyolardıCADIARZU

Çilek yok kız önemli bişey olsa gene gam yemeyeceğim. Sıradan bi oturma hh tek önemli açıklama kurtlar vadisi yüzündenmiş kalkamamışlar bitmedenmi ne öyle diyor. Resmen dalga geçer gibi.
Nişanlıma nasıl rezil oldum. Tam bi saat oyalandık onların mahallesinde h şimdi gelirler h birazdan. Ben sormasam ne zaman gelicen diye tık yok.
Allahın salağı bak gene sinir oldum. Huyum kurusun sevdiklerim için elimden gelenin çok fazlasını yapmaya özen gösteriyorum her zaman karşılığını göremediğim gibi bide arada böyle rezil olmasam benzeri vukuatları vardır eskilerdende.

ereglicim bundan sonra sende ona göre davran madem bu arkadaşın böyle seviyeni koru mesafe koy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…