Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

anladım canım , güle güle giy ,
nişandada son derece havalı dur mesafeni koru ama tavır yaptığını sanmasın o kokoş, eğer öyle düşünürse amacına ulaşmış olur,
sen yine iletişimde ol ama mesafeni koru bence şekerim

Güzcüm pek seçilmiyor. Güzele benziyor bu tarz bi cekete capri kumaş pantolon, bilekten bot süper durur gibi sanki. Tabii zevk senin canım ama demeden geçmeyeyim bi yandanda darılma ama bende takım giydim ama çok pişmanım. Sonuçta takım hertürlü merasimde giyilebiliniyor tecrübeyle sabittirrrrrrrr.

ne bilim pınarım.
ben böle siyah fln ağr olsun dedim.birde dediğim gibi o elbise giyer yarışıyormuş durumuna girmim farklı olsun die düşündüm.
albümlere bak cnm silcem o resimleri hemen çünkü
birde ztn tavır fln yapmam bugün nişanlımla da konuştuk tınmıcam bişeye ne yaparsa yapsın uzak mesafede durcam.
sinirlerimi bozmak istemiyrm inanırmısın sinirden bu ay 2 gün adet gördüm kasıklarım fecii ağrıyor.
sağlığım ve ilişkim herşeyden önemli

ayy bu kız hiç etek giymeyeymiş yaa :)

bide yüzü çok yaşlı görünüyo be zeynepcim

öyle cnm ama ev nişanı sonuçta bırak o özel olsun o giysin elbiseyi.
birde bacaklarım ince benim kısa fln giyemem diz altıda giysem olmaz şimdi.
o yüzden böyle birşey düşündüm saç fln yapılınca hoş durur ya pantolonu göstermiştim ztn

30 yaşında pınar ama daha büyük duruyor.
şimdi bunlar evden çıkmış halası dayısı eniştesi bir arabada. demişler kaç yaşında kayınbiraderimde benden 1 yaş büyük demiş:)
ama daha büyük gibim duruyor yanında çıtır kalıyom valla:)

sonbahar bu kiz senin eltin di mi hani bir ara kizmistin nisanlinin yanina oturdu diye ya ben gormedim o dengesizi bir eklesen cok merak ettim ya

40a merdiven dayamış gibi görünüyor yani ..
neyse kayınbiraderin inşallah mutlu olur, yüzü çok tatlı çünkü hem senin nişanlının hemde abisinin, çok şekerler.

Tatlımmm fizik süper senin tafta kumaş çok uzun etekli giyersin öylede çok şık duruyor etekler yere değince abiyelerde. Straplez olur üstüde.
Salla şu kızı yaw ne işin olur. Bu senin nişanın senin özelin gönlünden geçeni aileler müsade ediyorsa giy bence.
Takımda hoş durabilir gerçi dediğin gibi yaparsan ama genede bi düşün elbise olayını derim bebem.

40a merdiven dayamış gibi görünüyor yani ..
neyse kayınbiraderin inşallah mutlu olur, yüzü çok tatlı çünkü hem senin nişanlının hemde abisinin, çok şekerler.

evet cnm temiz yüzleri var ikisininde.
kayınbiraderim istekli dğl aslında diğer fotoları koysam erotik içerikli :)
hehe
ama pek mutlu gözükmüyor bazı fotolarda normalde de öle ztn. ama isterdim seçmini iyi yapsın.

ayy tatlım ya nasıl mutlu oldum bilemezsin.
çok teşk. ederim.
düşünücem olmadı elbise gibi yaptırıp askılı üstüne ceket yaptırırım.
ya nie ceket diyon diceksiniz. benim hiç böle ağır elbisem takımım yok hazır fırsat çıktı diktirim ilerde de giyerim die düşündüm onun için.
neyse bakalım anneme de bir fikir danışım nede olsa giydiren o :)

kızlar ben çıkıyrm nişanlım arıcak telde konuşcaz azcık.
görüşürz yarın öptüm hepinizi.
iyi geceler fıstıklarropuyorumnanaktan

Güzcüm fotoları özel yap bebem arkadaş listenin dışı göremez öyle.

eregli bu nişan eltisinin nişanı sonbaharın değil , sen yanlış anladın sanırım kuzucuk

aa zeynep erotik içeriklimi
ailelerin yanında öylemi davranıyo bu kız
allah allahhh

evet cnm eniştem hiç hoşuna gitmemiş.
etek çamaşırına kadar çıkmış bizimkiler çok bozulmuş.
kayınvaldemi görcen resimlerde barut gibi valla.
çok üzülmüşler ama bişey diyememişler.
napalım kısmet cnm ya dur bakalım nişanda ne şımarıklıklar yapcak anlatırım size.
ereğli nişan benim değil bacım eltimin ben gece elbisesi giymiştim yrn eklerim sana fotolarımı
hadii kızlar kaçtım bye byeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…