Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ereglicim bundan sonra sende ona göre davran madem bu arkadaşın böyle seviyeni koru mesafe koy
Pınarcım ben çok safımdır. Bunu normalde bi kaç güne kalmaz unuturum hafifler yaptığı öncekiler gibi buradada sırf unutmamak için paylaştım. Bende böyle salağım işte iki elim kandada olsa sevdiklerim için genede gerekirse muhakkak bişeyler yaparım onları zor durumda bırakmam.

pinarpin ben senin nisan resmini gordum ya da soz bilemiyorum ama cok sik bir elbise icindeydin.Bu topigin ilk sayfalarinda eklemissin.Canim oyle tatli olmussun ki masallah cok begendim,soylemeden edemedim :)

Ay bide nişanlımada sinir oldum utanmasa kızı savunacak bana. Çok mu yüzsüz görünüyom ne nedese beğenirsiniz: Olsun sende yarın gidersin.

erkekler sabit bir pencereden baktiklari icin olayi senin gibi kavrayamamistir nisanlin amannn bosver canim ancak arkadasin konusunda kizlarla hem fikirim kesinlikle ozur dilesin taviz verme kendinden

erkekler sabit bir pencereden baktiklari icin olayi senin gibi kavrayamamistir nisanlin amannn bosver canim ancak arkadasin konusunda kizlarla hem fikirim kesinlikle ozur dilesin taviz verme kendinden

Canım dünakşamdan beri düşünüyorum ki buradada olanları yazıp okuyunca benim verdiğim onca değerin karşısında yaptıklarımın karşısında öncekiler ve bu olayı gözden geçirince en basitinden geçerli bi sebeple özür dilemediği için şu dakka itibariyle fifilemiyorum. Umur dışı ettim kendisini. Ohhhh be rahatladım şimdi. Hayırlı olsun bana:lepi::lepi:hihoyyythihoyyyt

mıraba hanımlar

bugn işe gtmedım perdeler halılar ev derken aksam oldu
mısafr bana gelmış ben kk sızlere yazıomakannehir

Uğurcumm hoşgeldin. Ay yay yayyyy az kaldı assssssss. Evlenincede ziyaretetopuyorumnanaktan kız burayı.

Nan bizim burası ne kadar pahalı bebak acı badem sütüne dün 12 üçyüz verdim. ınternette bakınıyom 4-5 milyon. Oha be. Siz kullanıyo musunuz ne kadar ? Alakasız bi konu oldu ama:sinifsinif:

eregli öyle canım sen aynen böyle güzel düşünmeye devam et

lepi ayyy alemsin vallahi iyi de anacım çeyrek ne kadar oldu biliyorsun değil mi kuzum :)

esra canım vallahi bilmiyorum ki bebeğim pahalı geliyor evet ama düğün salonu da istememiştik biz hiç yani yaza denk gelseydi açık hava çok istiyordum öyle kısmet olmayınca en azından böyle olsun dedik ama oyuna geldik salonun parasını da nişanlım kendi ödedi garibim

biliom tabi kızıım hatta 85 ten hesapladım düşme payını da koydum iyi para yane ehehkaydirigubbakcemile3
en azından 50000 takılır bu büyük salonda ne güzel beeeakannehir

Kızlar size bişey soracağım çok mu abartıyorum sizce?
Dün akşam için arkadaşım beni evlerine kalmaya çağırdı çok ısrar etti bende tamam dedim saat 8de tiyatro başlayacak 11e doğru size gelirim dedim ok dedi.. Neyse dün akşam aradı işte bi daha sordu canım kaçta geleceksin ona göre bi yere oturmaya gideceğim diye bende dedim 11e doğru gelirim dedim tamam o zamana eve gelmiş oluruz dedi. Bende yok siz rahat rahat oturun sıkıntı yapmayın ben size sonra gelirim ablamda kalayım bu akşam dedim. (Bizim ev şehre uzak olduğu için gelip gitmek problem oluyor)
Yok nolur bize gel diye çok ısrar etti bende iyi madem şu saatte gelirim dedim.
Sonra saat 10buçuk gibi onlara götürecekti nişanlım bende çaktırmadan saatin
11olmasını bekledim ne olur ne olmaz diye):KK43:

haklısın canım yangına körükle gitmek olmaz şimdi tabi ama.
sonuçta sen demişsin gelmiyim diye.
nezaketten gel diosa zaten yakın arkadaşsınız neyin nezaketi ki nezakettense orda olması gerekir.
yüzyüze konuş üzüldüğünü seni zor duruma soktuğunu söyle.
daha doğrusu bırak bir süre soğuk davra gidip gelme
anlasın o sorsun sıkıntın nedir diye

Ay bide nişanlımada sinir oldum utanmasa kızı savunacak bana. Çok mu yüzsüz görünüyom ne nedese beğenirsiniz: Olsun sende yarın gidersin.

hah snin ki bi garipmiş
benimki birinde kalmama hayatta izin vermez.
hele böle bişi olcak birdaha görüştürmz

Aldır bebem masajını evlenince laz yaparkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hah snin ki bi garipmiş
benimki birinde kalmama hayatta izin vermez.
hele böle bişi olcak birdaha görüştürmz
Lepim saol canım benim .
Nezaketten gel demedi evet lepicim. Dalga mı geçti naptı hala anlayamıyorum kaç yıllık dostum dediğim kişiydi. Yalnız çok fena zedeledi bendeki yerini. Fifileyemiyorum artıkın haklı olarak.
HH sorma ben çocuğa rezil oldum diye yanıyorum bi bana haksızsın demediği kaldı. Hadi teselli amaçlı söylese ayırt ederim. Bende dedim noluyoz. Zaten şu son zamanlarda arkadaşlarım falan söz konusuysa hep onları savunur oldu şimdilik salağa yatıyorum ama bi gün tükürcem beynine kaç etti.
Kalma meselesinde başka seçeneğim olmadığını biliyordu. Ondan bişey demedi sanırsam.

kızlar benimkine süpriz hediye yapıcam. fotoğraf albümü alıcam içine ikimizin fotolarından koycam.her fotonun altına da küçük notlar sıkıştırcam. geri kalan boş yerlere de geleceğimiz sen ben ve bebeğimiz için yazıcam... yıldönümüzde o yüzden. ama böle romantik notlar istiyorum kendimde yazıcam ama varsa bildiğiniz notlar yazarmısınız

süper fikir cnm.
cnm şiirlerden çalma yap ben öle yapmıştım:)
insanın aklına gelmiyor çünkü ama aralara kendi duygularınıda yaz.

merhaba kızlar
cumartesi nişanlanıyorum son 2 gün
çok heyecanlıyım yaaa :)

hayırlısı olsun cnm off nasılda heycanlısındır şimdi

kızlar bakın. komşumuzn annesinin hediyeleri.
eskişehirde oturuyo.gelirken getirmiş.
887.jpg
[/url][/IMG]
891.jpg
[/url][/IMG]
892.jpg
[/url][/IMG]
nisan cnm güle güle kullan hediyelerini.
adaer salon tutulmuş hayırlı olsun çok beğendim cnm.

ve selamm kızlarrropuyorumnanaktan

güle güle ağız tadıyla kullan zeynep hepsi çok güzel
kız eregli pc nin üstüne koymuşta çekmiş kız işte

Çilek pu hah hah ha bende ne diyorum künye gibi ne güzel bişey var burada.:roflol: gerginliğime veriniz lütfen:KK70:

X