Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bağımlılık yapıo demiikaydirigubbakcemile3
yaw benimde net gitti bugün giremedm bu saate kadar..
bugn çok sıkıldım ewde ya hawada bi değişikti kapalı we basıkk:bbo:

bağımlılık yaptı valla eve geldiğim gibi buraya atıyorum kendimi evetyaa bugün çok bunaltıcı hava vardı çok basıktı

negüzel konuşuodunuz ben geldim herkes gitti yaa, slm werdik bi esroş aldı zaten neysem ben kaçar şimdilik hadi ii geceler opuyorumnanaktan

Ya benim hastalar gelip duruyo (((
Birazdan da çıkarım.(
Sizden ayrılacağıma üzülüyorum.Sevdiğime kavuşacağım diye seviniyorum :)))
HEpiniz kendinize iyi bakın.
Öpüyorum.
10 gün sonra görüşürz :))

enişteyle gez cnm sen tadını çıkar iyi tatiller sana 10 gün sonra görüşürüz özlem giderirsiniz 10 gün boyunca:1hug:a.s.

H.b canım,ben de iyiyim Allah'a şükür,bugün dini nikahımız kıyıldı,ev çok kalabalıktı,misafirler yeni dağıldı:)

Hoşbuldum gracecim,heyecanlıyım,onun haricinde çok şükür,sen nasılsın?neler yaptın görüşmeyeli?

H.b canım,ben de iyiyim Allah'a şükür,bugün dini nikahımız kıyıldı,ev çok kalabalıktı,misafirler yeni dağıldı:)

Ay merak ettim öğrenip öyle çıkayım :kedi:
Nişandan önce mi kıydınız dini nikahı CADIARZU
Öyle mi oluyor ki fisfisfis

Bizde hatta sözde kıyılıyor,ssözde kıydıramamıştık,nişandan önce kıydırdık,sizlerde farklı mı?

aaaaaaaaaa ilginç bizde düğün zamanı kıyılır .... ya resmi nikah günü ya da bir iki gün önce yani evlenirken...

Bizde hatta sözde kıyılıyor,ssözde kıydıramamıştık,nişandan önce kıydırdık,sizlerde farklı mı?

Çok enteresan yaa neden öyle peki yani adetlerin hepsinin bi açıklaması oluyor.
Bizlerde resmi nikahtan sonra oluyor.
zaten yasak resmi nikahtan önce dini nikah.
Yani ben öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…