Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

selam kızlarrrr
nabersinizz
Hoşgeldin canım Şeniz nasılsın.

ayyyy canlarım benim valla iyiki varsınız evde ne yapcağımı şaşrıyorum yoksaa delikafadulden

delikafadulden bende heyecan yaptım şimdi delikafadulden
Kız ne olacak sanki.
Her sey mis gibi hazırlandı.:nazar:
Sende melek gibi olursun.:nazar:
Enişte de beyaz atlı prensin :nazar:
:asigim: sonrası eğlence :sm_cool: :dance: :teytey: alkisalkisalkis alkisalkisalkis :lepi:

sizinde sözlülleriniz rahat mıydı bu durumlarda benmkisi çok rahat valla arada heyecanlanıyıorum diyor ama sanki hiç o nişanlanacak gibi değil vallaa

arıkafam kızım sen çok rahatsın yaaa senide göreceğiz dur şurda ne kaldıııdelikafadulden

sizinde sözlülleriniz rahat mıydı bu durumlarda benmkisi çok rahat valla arada heyecanlanıyıorum diyor ama sanki hiç o nişanlanacak gibi değil vallaa
benimki çok heyecanlı oluyo böyle durumlarda.Ama belli etmiyo.sositososito rahat gibi davranıyo.
Ben onu ilk babamın karsısına cıkardığımda delikafadulden rahat gibi geldi.
Eve girince ter attı kaydirigubbakcemile3 10 dakka sonra alıştı.
Erkekler duygularını fazla belli etmiyor canım kaydirigubbakcemile2

arıkafam kızım sen çok rahatsın yaaa senide göreceğiz dur şurda ne kaldıııdelikafadulden

kaydirigubbakcemile3 ben içimde yaşıyorum bi türlü heyecan üzüntü böylesi seyleri dışarıya dökemiyorum kaydirigubbakcemile3
İlk okulda yılın ilk eğitim dönemi ya uyumaz yada uyurgezer olurdum :1shok: sonra düzeldim :1shok:

valla benimki dan diye evlensek daha çok heyecan yapar:nazar:
böyle adet madet olunca bizimki bi uyuz oluyor sormayın yani:gitme:

kaydirigubbakcemile3 ben içimde yaşıyorum bi türlü heyecan üzüntü böylesi seyleri dışarıya dökemiyorum kaydirigubbakcemile3
İlk okulda yılın ilk eğitim dönemi ya uyumaz yada uyurgezer olurdum :1shok: sonra düzeldim :1shok:
[/QUOTE]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

benimkide çok uyuz oluyor yaaa sinir ediyor beni hepsi böyle demkki :mymeka:

ya bunların derdi ne:1no2:
bak mesela dün evlilikten bahsettik diyor heyecanlandımdelikafadulden
ama o günler gelince eşya meşya alırken şunu bunu yapcaz dedikçe huysuzlaşacak:nazar:
off off bir günlüğüne de olsa bizim yerlerimize geçip bizm gibi hissetseler keşke ya:1ninca:

Ya ben bi defa gelin masası için çiçek araştırıyodum.
Diyoki ne gerek var :1shok:
Ya odun bunlar valla.
Detayları hiç düşünmüyorlar.
Sadece giyeckleri kıyafete bakıyorlar.
Diğer detaylar bize kalıyo :umursamaz:
Onların sırtı sağlam olsunda.

benimki söz veya nişan olunca ne yapar bilemem ama annemlerle tanıştrmaya götürdüğüm zaman ben baya stres yaptım gitmeden bi gün önce rahatladım ama telde konuşurken söyledim stres yaptım falan diye ben çok rahatım dedi
gelicekleri sabah stres yapmış son anda:)

Bi gün uyku seti alacam.
Buna mesaj attım ki turkuaz mı olsun fuşya mı.
Hani oda yatacak sonuçta bi fikri olsun diye.
Mağzadaki görevliler beni bekliyo.:sinifsinif:
Bu mesaj atmıyo :sinifsinif:
Çalışıyo diye arıyamıyorumda
sonra benim için fark etmez sen bilirsin yazmış.:mymeka:
Herseyi bana bırakıyo.
Sanki ben tek yaşıyacam o evde -tatlicadiarzu-

bir de ikmiz birşey alacağız dimi ben çok beğeniyorum gerçekten tam onun zevkine göre ama benim inadıma yok diyor muhalafet olacak ya illaa ondan sinir ediyor beni sinir :mymeka:

Ya ben bi defa gelin masası için çiçek araştırıyodum.
Diyoki ne gerek var :1shok:
Ya odun bunlar valla.
Detayları hiç düşünmüyorlar.
Sadece giyeckleri kıyafete bakıyorlar.
Diğer detaylar bize kalıyo :umursamaz:
Onların sırtı sağlam olsunda.

benimki söz veya nişan olunca ne yapar bilemem ama annemlerle tanıştrmaya götürdüğüm zaman ben baya stres yaptım gitmeden bi gün önce rahatladım ama telde konuşurken söyledim stres yaptım falan diye ben çok rahatım dedi
gelicekleri sabah stres yapmış son anda:)

valla bilmem artık bu olaylar erkekleri kasıo benim gördğüm bildiğim bir de duyduğum budurkaydirigubbakcemile

Bi gün uyku seti alacam.
Buna mesaj attım ki turkuaz mı olsun fuşya mı.
Hani oda yatacak sonuçta bi fikri olsun diye.
Mağzadaki görevliler beni bekliyo.:sinifsinif:
Bu mesaj atmıyo :sinifsinif:
Çalışıyo diye arıyamıyorumda
sonra benim için fark etmez sen bilirsin yazmış.:mymeka:
Herseyi bana bırakıyo.
Sanki ben tek yaşıyacam o evde -tatlicadiarzu-

ayhlaelaelaelaelae
ben biara bakıodum tabak mabak adam delirdi buluşuoz bunlara mı bakcaz diyesırnaşık şey
iyi tamam be dedim
az duygu sömürüsüylen işi hallediom genegamyoncuiremsu

hepsi aynı demekki yaa bunların aynen canım ancak ne giyeceklerine dikkat ediyorlar ben de dedimki nişanda çiçek yaptıracaksınız masaya koyacağz dedim niye ki diyor allahım

bir de ikmiz birşey alacağız dimi ben çok beğeniyorum gerçekten tam onun zevkine göre ama benim inadıma yok diyor muhalafet olacak ya illaa ondan sinir ediyor beni sinir :mymeka:

sırnaşık şeysırnaşık şey
ahh ah diom ya bigün lüğüne ruhlar yer değişse:icecream:
özellikle halamızın geldiği gün olursa çok makbule geçer-tatlicadiarzu-

hele ki halamız geldğinde biz hep kavgalıyızdır hala çözemedi olayı kaydirigubbakcemile3

hepsi aynı demekki yaa bunların aynen canım ancak ne giyeceklerine dikkat ediyorlar ben de dedimki nişanda çiçek yaptıracaksınız masaya koyacağz dedim niye ki diyor allahım
:umursamaz::umursamaz: ruh yok odunlarda kaydirigubbakcemile3

valla bilmem artık bu olaylar erkekleri kasıo benim gördğüm bildiğim bir de duyduğum budurkaydirigubbakcemile

ayhlaelaelaelaelae
ben biara bakıodum tabak mabak adam delirdi buluşuoz bunlara mı bakcaz diyesırnaşık şey
iyi tamam be dedim
az duygu sömürüsüylen işi hallediom genegamyoncuiremsu

:eek: bende duygu sömürüsü yapıyorum.
O sen bilirsin diyince.
Bak istemiyorsan bırakalım.:sinifsinif:
Sonra olurmu hayatıımmm :teselli: :teselli:
Sonrada tamam su olsun vereliniortak
:roflol::roflol:

X