Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

graceful buaralar favorin el çiçekleri galba nişan alışverileri bitince bunlra sardınzemuszemus
bunlar kır düğünlerinde güzel gider bence canlı falan sadeler ya güzel olur oralarda

ama bu nişan fotom değil söz fotom benim nişanlım fotoğrafçı olunca her anı fotoluyoruz valla

slm kıslar nasılsınız bakalım önce geçmişi okudum herzamanki gibi evden çıkma muabbetinde ağlattınız herkes ağlamış nasıl çıkıcaz bilmiyorum çok zor

kızlar çok heyecanlıyım ben korkum şu yüzümde sivilce filan çıkacak diye uçuk çıkacakkaydirigubbakcemile3

heree:kedi:
grace yavrum sakin o olmayacağı varsa da çıkartırsın alimallah.
Bakımlarını yap otur normal normal bişicik çıkmicak bebiş suratınla güzel bir makyaj yapcan ve nişanında eğlencenin dibine vurcanhihoyyyt

heyecan yapmamaya çalış cnm fotoları merakla bekliyor olucam silinmeden görürüm inş

selam kızlarrrr
nabersinizz
grace kuşum o elbisenin içinde periler gibi olcan , sivilce çıksa bile hiiiçç umursamaa

ayyyy canlarım benim valla iyiki varsınız evde ne yapcağımı şaşrıyorum yoksaa delikafadulden

pınarın dediği gibi elbisenin içinde çok güzel olucaksın ve nişanında çok güzel olucak inşşşşşşşşşş:1hug:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…