Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

DOğru yasal degil,ama bizim adetlerimize göre söz günü nikah kıyılır,evlilik öncesi çiftlerin az da olsa yakınlaşacağı düşünülerek böyle yapılıyor,biz azeriyiz.azeri arkadaslarımız okuyorsa bilirler...

kaydirigubbakcemile5 doğrudur.
Allah mutlu mesut etsin.

Artık bu son gidiyorum
gidiyorum gidiyorum diyorum kalkamıyorum :)))
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Esen kalın :roflol:

kızlar nikah konusuna gelmişken;
erken nikah hakkında ne düşünüyorsunuz.
Örneğin mecburiyetten (ev için daha fazla maaş için falan) evlenmenize daha çok varken nikah kıyarmısınız?
çoktan kastim bi sene falanfisfisfis

eğer zorunlu bir sebep varsa olabilir canım.
ama bence en güzel nikah herkesin gözü önünde kıyıldığı zaman oluyor. çünkü düğün yapılsa bile nikah memurunun getirilmesi gerekir die düşünüyorum herkesin görmesi lazım yani bizde öyle en azından

ben hep derdim ki nikah bir süre önce kıyılabilir ama bu süre maksimum bii iki aydır bir yıl falan ne biliyim hem güzel hm kötü gibi:S neyse başıma gelirse bakarız artık bi çaresine kaydirigubbakcemile5
ne demiş atalarımız kaz gelmeden pamuk eller cebe girmezkafamçokkarıştı

lepi öyle canım nasıl uygun olsursa öyle yaparsınız artık düğünüde sonra yaparsınız.

Sonbahar14 bu arada hoşgeldin canım:)

hoşbulduk canım nasılsn?

slm kızlar.
yaa bişi sorcam..nişanda studio fotoğraflarının parasını kız tarafı mı erkek tarafı mı ödüo.nişanı kız tarafı yapıo die bizim ödememiz gerek die biliyorum ben ama yanlış olmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…