Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hatırlıyor ufak ufak aradık yanındakileri bugün tek tek iett otobüsünün cam çıkmış yerinden 2 kişi camdan çıkmış dışarı 40 dk uyanmasını beklemişler ambulans gelmiş o sürede vs... allahtan otobüs durur vaziyetteymiş ve feci trafik varmış bütün arablar duruyormuş yani .. morlukları var yüzünün sol tarafında ama çok şükür ilaçlar biraz bugün geçti dedğin gibi morluklara ilaçlar var ondan kullanıyoruz şuan baya iyi yani çok şükür

:1shok::1shok: cammı çıkmış :1shok:
Allah korumuş canım.:Saruboceq:
Fakire fukaraya ufak tefek bişeyler verin bari :Saruboceq:
İyi olmasına sevdin :teselli:
Şükür ki büyük bişey yyok.:Saruboceq:
Canım kusuruma bakma ben saat 3ten beri sitdeyim azıcık kitap okuyayım
Eve gittiğimde yine muhabbet ederiz.Bu arada msn adresimi vereyim ordan da sohbet edelim.Sende katıl çilak la bana :roflol:
Pişman olmazsın :jeyyar: a.s.

bende iyiyim kızlar yarın göz doktoruna gidicem dua edinde numara yükselmemiş olsun gözlük kullanmak istemiyom bidahaaa

hoşgeldin minnoşum :teselli::mymeka::roflol:
:tomato: :mymeka: :mymeka: :tomato: seni dövesim geldi :roflol:
bende iyiyim kızlar yarın göz doktoruna gidicem dua edinde numara yükselmemiş olsun gözlük kullanmak istemiyom bidahaaa

:Saruboceq: İnşallah yükselmemiştir canım:Saruboceq: Sabit kalınca lazer yapılıyo :teselli: sabitse lajer yaptırırsın :teselli:

lazerle ameliyat olmuştum cnm 2008 aralıkta yarın kontrole gidicem lens kullanamam cnm işyerinde şeker tozu var zor olur

Biz tanrıyken bugün aldım ama uykum geldi başları sıkıcı mirmirmirmir

Şimdi işteyim canım gece 11de eve gidecem mirmirmirmir

hımmm colin falconervereliniortak wala dilomm fark atıosun yani , kitap okuyorum diyen kime hangi kitap die sorsam cvp hep aynı Dostoyevski suç we ceza kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

lazerle ameliyat olmuştum cnm 2008 aralıkta yarın kontrole gidicem lens kullanamam cnm işyerinde şeker tozu var zor olur

ozman inşallah lazer işe yaramıştır :Saruboceq:
Amanın lens kullanma sonra patlar şekerlerden :sinifsinif:
Ya sizde yiyiomusuz cokacimcoook
Ben herhalde 3 tane paket yapsam 5 tanesinide yerim delikafadulden

kolay gelsin dilomm
sağol canım.vereliniortak
hımmm colin falconervereliniortak wala dilomm fark atıosun yani , kitap okuyorum diyen kime hangi kitap die sorsam cvp hep aynı Dostoyevski suç we ceza kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 farkım var ben bu iş yerine geldiğimden beri bir yılda 30 küsür kitap okumusum ama şuc ve cezayı okumadım farkım olsun diye :1closedeyes: :roflol::roflol:

yaradı cnm yaramazmı gözlük takmaktan kurtuldum birincisi göz numaram baya yüksekti benim biri 5 biri 5.5tu ameliyattan sonra biri 50 biri 75 oldu 6 ay önce gittiğimde öyleydi inş aynıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…