Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ay dilocanım dayanamam ne kisti ya kafanın içinde miydi :sinifsinif:

:gitme: he la kafamın içindeydi ama iyiki beynimde değildi :1shok:
Doktor ameliyattan sonra demiştiki lenfoma olabilir :1shok: hemde direk yüzüme :1shok:
Bende annemlere diyemedim bişey üzülmesinler diye senağlama
15 gün patoloji sonucu bekledim ama ben bir deri bi kemik kaldım senağlama
Su bile zor içtim üzüntüden senağlama
Neler çektim ama temiz çıktı senağlama
Allah korudu ben canım.:Saruboceq:
Şimdi turp gibiyim sositososito
Niye çünkü doktora gitmiyorum :roflol:

thank you çilekimmmopuyorumnanaktan yaw aşk filmi deyince aklıma 3 isim gelio.. A walk to remember, The Notebook, P.S I lowe you :gitme::gitme: isimleri bile hüzünlendirio beni yaaa:gitme:

Ayy tvde var bu film ama bugünmüydü hatırlamıyorum :gitme: izleyecem kaçırmazsam :sinifsinif:
Çilak yolluyom nan hemen

geçmiş olsun cnm ihmal etme ama göz önemli

dayanamam la :gitme::gitme::gitme:
çok geçmiş olsun :sinifsinif:

Ayy tvde var bu film ama bugünmüydü hatırlamıyorum :gitme: izleyecem kaçırmazsam :sinifsinif:
Çilak yolluyom nan hemen

çarşamba günü cnm kanal d de..izle ya kaçırma bence, ben çok beğenmiştim... ama tawsiyem cd kirala öle izle, daha ii oluo. twde sürekli reklam koyuolar, bide fragmanına baktımda dublajı beğenmedim açıkcası dilom yaa orjinalinde daha ii duyguyu hissedebiliosun:gitme:

geçmiş olsun cnm ihmal etme ama göz önemli
Sağol canım.:teselli: gözde önemlide gözlük var ama işeme lazım olunca takıyorum :)))
dayanamam la :gitme::gitme::gitme:
çok geçmiş olsun :sinifsinif:
beni üzme yoksa hastalanırım naniknanik Şeniz

filmin adı not seni seviyorummuydu bu akşam olması lazım kanald de 8deydi galiba
:gitme: desene kaçırdım ( bende internetten izlerim artık :gitme:
yakaladım dilocanımdelikafadulden

kaydirigubbakcemile

yok yok kaçırmadınız çarşambaya ertelemişler. ama cd kiralaaayınn daha ii oluo.. twde hep reklam kooyuolar filmin tüm duygusuna ediolar yaa :umursamaz:

Ben nette bi site keşfettim orda bisürü film var sanda söyleyim beğenirsen filmleri ordan izle süper oluyo kaydirigubbakcemile2
Bide bu sitede online film izleniyo ya oda iyi oluyo :lepi:
büyük geçmiş olsun dilom bidaha tekraralamasın inşşşşşş

:Saruboceq: inşallah canım.Allah kimseye yaşatmasın böyle şeyler.:Saruboceq:

Esra yazdım profiline vereliniortak belki buraya yazmak yasaktır kaydirigubbakcemile2
Ben eve gidiyorum
Görüşürz bacılar kendinize iyi bakın.
Kız macig kafa benim msnmi verem mi sana da :jeyyar:
Bak bizim çilakla sohbetlerimiz fena oluyo sende katılırsın.Esra katıldı ama ben erken kaçtım.:1ninca:
Senide bekleriz :jeyyar::jeyyar:

8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
9 agustos-damlla
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…