Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nisanyağmuru hayırlı olsun cnm ama ben fotoları göremedim albümde yaa uğraştım ama açılmaddııı:çok üzgünüm:

bilmem ki canım hiç haberim yok fiyatlardan
desene düğün gibi nişanın olacak seninde delikafadulden

evet düğün gibi olcak sanırsam ayyy zemuszemus

şimdi nişan bohçasıydı,kıyafetıydi,davetıyesıydı vs vs...
bi ton dert var kafamda yavaş yavaş hallederim inşallah

:kedi:

Selam gençler sengözlerimebaksanab
Nisanyağmuru hayırlı olsun canım tebrik ederim.a.s.

Selam gençler sengözlerimebaksanab
Nisanyağmuru hayırlı olsun canım tebrik ederim.a.s.

teşekkürler canım.

kızlar nişanlım geldi. arabanın vizesi vs için çıkmış. arabada elini böcek ısırmış. kene olmasından korkmuş. kanamış eli. böceği alıp doğru babama gelmiş. babam sürekli bahçe işleriyle uğraştğndan böcek vs çok karşılaşıyo.kolonya falan sürmüşler.kene değilmiş. şuan bişe olmadı. ama baya bi korkmuş ya keneyse bişe olursa die. bana bişe olursa sen naparsın die çok korktum dio:1hug::asigim: canım bnmya. canının acısını unutup beni düşünüyo:asigim:

:asigim::asigim:
Geçmiş olsun canım.
Aşk işte canından önce cananını düşünüyokaydirigubbakcemile3

nisanyağmuru cnm sonunda bakabildim fotolara herşey çok güzel görnüo maşşallah çok özenle hazırlanmış herşey... sende çok güzel olmuşssun cnmm.. mutluluklar opuyorumnanaktan

dilom bugün aramıza işyerinden katılıyoookaydirigubbakcemile3 ozaman gece ewdesinn nöbet yok?? ben nerdeyim bil bakalımmm??? ewdeyiiiiimmmm:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…