Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim canlarım... bu gece beni affedin dinleneceğim biraz öok fena hissediyorum kendimi iyi geceler hepinize ...opuyorumnanaktan

ewweett millet dilom bugün ewden katılıyor aramızakaydirigubbakcemile3 keşke senin gibi bi işim olsa, işe gitsem çalışsam çabalasam, çeyiz alsam....:gitme:

Benimki gibi olmasın canım :gitme: geceleri evde uyumak kadar güzel bişey yyok :gitme:

günaydın kızlar:dance: harika bir haftasonuydu :lepi:

grace çok geçmiş olsun cnm.çok üzüldüm.:teselli:

nişanımdan kısa özet geçeyim kızlar.sonrada albüme fotoları koyucam.
cmrtsi sabah 11de kuaföre gittim. bi kaç değişik foto gösterdim ve anlattığım gibi yapıldı saçımda makyajımda.
eve geldim. akşama kadar evdeydim. gündüz misafir yoktu. akşam olacak dedik herekese.
nişanlımda bizdeydi.bizde giyindi.
öncesinde sandalyeler,ışıklandırma falan onlarla ilglendiler.
liseden arkdşmz vardı. aydında çalışıyodu bikaç aydır.saolsun izin alıp gelmiş.
arabalar babalara lazımm oldğnda bizede arkdşmız yardımcı oldu. doblo var onda. kuaföre o götürdü 6buçuk gibi. sora bi şehir turu attık kaydirigubbakcemile3
hyecan falan yoktu bende ama kuaföre girince bir başladı elimiz ayağımız titremeyeki anlatamam. fotoğrafçıda arkdşımızdı. ne heyecan yapıyonus yaf, ama bak sizi böle görünce bende heyecan yaptım diyo:roflol: veee misafirler toplanmaya başladı artık.
gelenleri gördükçe dahada heyecanlanıyoruz biz. kameraman geldi ve hadi artık dedi.:bbo:
işte o andan sorası karmakarışık kafamda. yeni yenihatırlıyorum herşeyi.
ilk dansımız niran ünsal-aklım hepsende opuyorumnanaktan birazda oyundan sonra pasta kestik. sonra hoca geldi yüzükleri kesti. takı merasimi ve tekrar oyuna devam. bir döktürdüm bir döktürdümki sormayın. herkes çok beğenmiş herşeyi. şimdide sizin yorumlarınızı alıcam bakalım. opuyorumnanaktanfotoları ekleyince yazıcam buraya yerimseniben

nisancım dur burdan da söliyim hayırlı olsun allah tamamına erdirsin opuyorumnanaktan

slm kızlar bende sanırım yakında nişanlanıcam ama kafam soru işaretleri ile dolu sizden biraz fikir almak istiyorum...
Şimdi öncelikle kayınvalideler ile aynı binada ama farklı dairelerde oturucaz, acaba sorun yaşarmıyım...
Bide hoşlanıyorum ama henüz sevmiyorum onu acaba zamanla ısınırmıyım çok karışığım kızlar yaa...

hoşlanıyorum ama sevmiyorum diyorsan mantığınla hareket et canım. daha net ve doğru karar verirsin.

kayınvalidelerle aynı binada oturmak genelde problem çıkartır tabi bu karşılıklı anlaşabilmeye de bağlıdır ama eğer mümkünse gene yakın olsun ama aynı bina olmasın derim ben

hoşanıyorsun ama sevdigini bilmiyorsun bence biraz zaman geçirin beraber anlaşıp anlaşamadığınıza bakın çünkü nişan evlilik vs. hayatınızı etkileyecek şeyler emin olmadan bu işe girildiğinde ilerde büyük problemler ve boşanmalar oluyor

Tarihi aldık kızlar 19 aralık cumartesi günü nişanım olcak daha 4 ay var tabe ama ben heyecandan ölücem nerdeyse
mafoldumben

bebikyüzlü janım tebrik ederim heyecan yapma janım ya sakin ol birazopuyorumnanaktan

X