Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

dün hesap yaptım agustos 2010 da askere gitse hayırlısı ile 5 ay yapacak gidip gelmesi sen 6 de ona agustosta gitse şubatta gelir... hayırlısı ile 2011 nisan ,mayıs ,en geç haziran inşllahh kavuşurum sevgilime...:asigim:
hayırlısı cnm benim asker bekleme derdim yok askerliğini yapmış

anlatayım cnm çekirdek çitlemiyodum ama olsun bizi eltim tanıştırdı benim çalıştığım yere girmişti işe başladığının 3.cü haftası söyledi kaynım var görüşmek istermisin diye bende görüşürüm dedim öyle oldu tanıştırdıktan 2 ay sonrada işten çıktı öyle yani ben bu konuda çekingen kalıyodum zaten başka türlüsüde olmazdı illa biri tanıştırıcaktı

önemli olan tanıştıktan sonra birbirinizi sewmeniz zaten cnm, çekingen dawranmışssın ama olsun bak negüzel hayırlısı olmuş senin için..

yıl 2004... aylardan mart... kocaeline gidip geliyorum trenle ... arkdaşlarım yanımda 2 kız arkdaşım var dersler bittii tren istasyonuna indik... burada bir arkdaşaım devamlı sevgilim isminden bahsediyor işte diyor ki onu ne zaman görsem ayakta kalıyoruz trende çok kalablık oluyor ne bereketli çocuk vs.. mevzu anlatıyor.. biz de dinliyoruz... neyse tren gelmeye yakın 5 dk var.. arkdaşım dedi i amannnno geliyor kesin ayaktayız kızlar... ve hayatımmın anlamı karşıdan geliyor...benim sevgilim hiperaktif biridir kızlar yerinde durmaz beş dk.. çok hareketli biri.. bişeyler yapıyor vs... nyse geldi yanımıza başladı kız arkdaşımla konuşmaya işte tanıştırsana vs.. yalnız bende hiç sevmem öyle çocuk çocuk hareketler yapanı hareketli insanları ben daha ağır bir insanımdır... çok geveze filan neyse lafa tutuyor... nerelisiniz dedi direkt bana :eek:klava: ben de istanbulluyum dedim ailemde öyle fakat büyük dedemler gaziantepte doğmuşlar dedim... bu başladııı antebin hamamları diye türkü söylemeyee :roflol::1shok: tabiii ben şoklarda ne biçim çocuk diyorum arkdaşıma vee tren geldi bindik aksine tren bir kalablık ki anlatamam yani 2 kişilk koltukta hepmiz oturduk yani 4 kişi oturduk ve orda muhabbet aldı yürüdü :eek: ama inanın benimm aklımda ona karşı gram birşey gelişmedi yüreğimde keza aynı şeklde ... mart ayından agustos ayına kdr öyle aralıklı çabaları olmasına karşın aldığı cevap hep yanıydı ^^hayır^^ ... beni resmen o çocuk ruhuyla o şirin tavırlarıyla kendine aşık etti.. ve 18 agustos 2004 te birkteliimz başladı... bana söyledği ilk cümle'' hayatım seninle başladı seninle son bulsun istiyorum'' ve çok şükür o günden bu güne işte böyle geldik:nazar:

yıl 2004... aylardan mart... kocaeline gidip geliyorum trenle ... arkdaşlarım yanımda 2 kız arkdaşım var dersler bittii tren istasyonuna indik... burada bir arkdaşaım devamlı sevgilim isminden bahsediyor işte diyor ki onu ne zaman görsem ayakta kalıyoruz trende çok kalablık oluyor ne bereketli çocuk vs.. mevzu anlatıyor.. biz de dinliyoruz... neyse tren gelmeye yakın 5 dk var.. arkdaşım dedi i amannnno geliyor kesin ayaktayız kızlar... ve hayatımmın anlamı karşıdan geliyor...benim sevgilim hiperaktif biridir kızlar yerinde durmaz beş dk.. çok hareketli biri.. bişeyler yapıyor vs... nyse geldi yanımıza başladı kız arkdaşımla konuşmaya işte tanıştırsana vs.. yalnız bende hiç sevmem öyle çocuk çocuk hareketler yapanı hareketli insanları ben daha ağır bir insanımdır... çok geveze filan neyse lafa tutuyor... nerelisiniz dedi direkt bana :eek:klava: ben de istanbulluyum dedim ailemde öyle fakat büyük dedemler gaziantepte doğmuşlar dedim... bu başladııı antebin hamamları diye türkü söylemeyee :roflol::1shok: tabiii ben şoklarda ne biçim çocuk diyorum arkdaşıma vee tren geldi bindik aksine tren bir kalablık ki anlatamam yani 2 kişilk koltukta hepmiz oturduk yani 4 kişi oturduk ve orda muhabbet aldı yürüdü :eek: ama inanın benimm aklımda ona karşı gram birşey gelişmedi yüreğimde keza aynı şeklde ... mart ayından agustos ayına kdr öyle aralıklı çabaları olmasına karşın aldığı cevap hep yanıydı ^^hayır^^ ... beni resmen o çocuk ruhuyla o şirin tavırlarıyla kendine aşık etti.. ve 18 agustos 2004 te birkteliimz başladı... bana söyledği ilk cümle'' hayatım seninle başladı seninle son bulsun istiyorum'' ve çok şükür o günden bu güne işte böyle geldik:nazar:
senağlama :nazar: :nazar:

Allah ağzınızın tadını bozmasın bebemm :nazar:

halada çok açılmış deilim martta eltimin kızının doğum günü vardı benide davet ettiler babamı zorda olsa ikna ettik neyse görümcem geldi almaya bize beni biraz bizde oturduk kalktık onlara gittik sevdilim evde yoktu çalışıyodu o zaman gittiğimde rahattım sıkılmadım son ana dek eltimin annesi istemeye ne zaman gidiceksiniz gibi bi işey söyledi benim rengim attı kızardım hemen sonra annesi toparladı birbirlerini tanısınlar daha diye kızardığımı anladılar ama

esracım kaderimiz aynımış ama eltim bizi tanıştırdı ben olmaz dedim.sonra biz sözlümle ikimiz konuşmaya başladık oldu. nasip işte ben manisalı o trabzonluuu.nerden nereye ve 1 hafta sonra nişanlanıyoruz.

halada çok açılmış deilim martta eltimin kızının doğum günü vardı benide davet ettiler babamı zorda olsa ikna ettik neyse görümcem geldi almaya bize beni biraz bizde oturduk kalktık onlara gittik sevdilim evde yoktu çalışıyodu o zaman gittiğimde rahattım sıkılmadım son ana dek eltimin annesi istemeye ne zaman gidiceksiniz gibi bi işey söyledi benim rengim attı kızardım hemen sonra annesi toparladı birbirlerini tanısınlar daha diye kızardığımı anladılar ama

yisinler sein utangaçlığınıııı :kedi:

sağol hayatım amin hepimizin sevgisini Allah daim etsin nazardan saklasın Allah korusun kötülüklerden...

allah mutluluğunuzu hiçbi zaman bozmasın cnm :nazar:

çok seviyorum herkes de görüyor biliyor :asigim:bazen bakıyorum suratına dakikalarca size de öyle oluyor mu? kaşına gözüne kurban olayım diyorum:asigim::nazar::roflol:

yine aynı laf söylense hareketim değişmez kendi kızları gibi görüyolar nereye gitseler çağırıyolar yine eltimin kardeşinin düğünü vardı mayısta onada gittim düğünden bi akşam öncede görümcemle konuşuyoruz msnde dans müziği çalarsa yengeme söylicem sizide kaldırsın dedi ben bunu biliyorumya dans müziği çalıcak diye aklım çıkıyo beni aldı gittik salona gelinle damat çıkmış ben rahatladım tabi hemen düğünün sonuna doğru dans müziği çalmazmı ben acayip gerildim görümcemin eltime işaret ettiğinide gördüm eltimin oğlu var kucağımdaydı görümcem ver diyo yok dursun dedim anladılar hemen utandığımı yine annesi demiş dans müziği çalmaya başlayınca esra gerildi diye bunu görümcem söyledi tabiki dansa kalkmadan kurtardım bu seferlik ikimizde aynıyız biz iki çekingen ne olcak bakalım

X