Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yok canım bereketten ve bohçalara serpilir.
gelin evden çıkarken Kuran ile çıkar
yine üstüne bir tutam pirinç atarlar yine bereketten.
nikah bittikten sonra da tüle sarılı bozuk para atıcaz kurdelelerle süslü o da yine bereketten:)

hımmm anladım cnmm senin dediğini, ben burda topikte gördüğüm sandımda.. yaw canım abimin düğününde eşi yapmıştı öle bişeler, ama biz değil, yatak odasını kendi düzenledi örtülerini kendi serdi, biz yatak odasından içeri adım atmamıştık,onlarda adetmiş erkek tarafı girmezmişşş-tatlicadiarzu-

evet canım gelinle damat eve gelir ve namaz kılarlar damat sesli dua eder gelin amin yapar.
sonra bilemiyorum artık :)
biz hepsini yapıcaz bunların hepsini yaşamak istiyoruz.
annemde Kurana kılıf yaptırcak kırmızı kurdele ile süsletcek kapıda bizde gelin kuşağı bağlanmıyor gelin bu şekilde çıkıyor
kuşak yerine böyle

bizde de girmez ama benim kayınvaldem kesin girer dolabımı fln kendim yerleştircem. ben inanıyrm böyle şeylere insanlar yapmaya yapmaya bereket denen bişey kalmadı artık yok entellik fln ne olursa olsun yapılması gerekir ve unutulmaması gereken adetlerdir bence

kızlar yeni gelenelere de sorayım. ilk salona girişte üzerimize ne atılabilir değişik. aklımıza gül yaprakları geldi. kapalı ve küçük mekan volkan yanarsa duman olur dedi sözlüm hem izin vermezlerse falan. sizce ne olabilir

kızlar ben kaçtım şimdi muhabbetin güzel yeri ama maleseff yarın erken kalkıcam ve nişanım arıcak daha onla konuşcam çok özledim zaten. hepinize iyi geceler rüyanızda prenslerinizi görün bye byeee

Canlarım size iyi muhabbetler.Ben sevdiceğimle konuşayım azıcık :jeyyar:
Gecenin ilerleyen saatlerinde dönerim sositososito
Öpüyorum hepinizi a.s.

ben de gül yaprağı düşünüyorummm napsam acaba ben de düşünüyorum ... meşaleli çıkış olacakmış otelde bakalım adam öyle anlattı bize meşale tutacaklarmış hani oluyor ya meşale dimi onların adı :roflol:

wala namaz çörek otu falan bizde kesin yapıcaz, özellikle namaz olayını kesinnnnn, hem o gece edilen bütün dualar kabul olurmuş.. ama yatak odasına erkek tarafı girmez olayı benim için hiç sorun değil cnm ya, noluoki erkek tarafından giren olunca? yani eşyalarımı ben yerleştrcem zaten kimse karışmaz , ama kapıdan içeri girilince noluo onu anlamıorum...

gracem benimki fanatik beşiktaşlı maç hastası diyebilirim haftanın bazı günlerinde ark aralarında maç yapıyolar hatta

he canım meşale. güzel olur ya merdivenden falan inerken çok hoş ama benim de öle değil işte mekan. konfeti tarzı bişi gül yaprağı olur herhalde.aklına gelio mu başka değişik bişi

benimki eskiden fanatikmiş canım şimdi değil o kadar

çok aşırı değil ama kaçırmaz maç falan. üniwersitedeyken bende ayak uydururdum maça giderdk beraber.. bakalım ewlenince nolcakkkaydirigubbakcemile3

benimki fena halde fanatik fb li anlatamam kızlar size evde fb tvden başka birşey zor zar izlenir yani maçalara gider yarında fb bjk maçı varmış bu gece erkenden yattı ki yarın maça gidecekmiş heyecanlanıyormuş allam deli ediyor beni kaydirigubbakcemile tam bir fanatik yani

bana diyor ki bugün sana şiir yazdım başladı okumaya gayet güzel bir şiir çok beğendim vvs konuşam geçti arada sonra yeni marşımız :roflol: koptuk telefonda tabiiki ama kızmadım desem yeri ya:eek:klava:

X