Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

senin işin zor ilerde sık sık alıcılarla oyna gracemmmkaydirigubbakcemile3 benimkide bugün tlf açtı yarın ölüdenize gidelim dio arkadaşlar napim gidimmi die? bende git istiosan dedim ama bide bana sorun kızlar içim içimi yedi yaa, hem gitsin gezsin istiorm hemde sinir oldum ama çaktırmadım:kedi: birazönce aradı tekrar gitmioz hayatım arkadaşın işi çıktı dedi,sewindim wala yalan yok sengözlerimebaksanab:jeyyar:

ayyy bende sinir oluyorum öyle arkadaşlarla şuraya gidelim mi diye gelen telefonlardan ...kızıyorum... :dilcikar:ama benim derdim bir de maç var :roflol:

uzak olmak kötüyaa iyi dayanıyosunuz yine tebrik ediyorum valla öyle olanları
hemen üzerime alınıorum bu tebriğikaydirigubbakcemile3 ya esroşum okadar zorlanıoki insan ilk zamanlar, okulda hep beraberdikk ayrılık zor oldu wala:gitme:
ayyy bende sinir oluyorum öyle arkadaşlarla şuraya gidelim mi diye gelen telefonlardan ...kızıyorum... :dilcikar:ama benim derdim bir de maç var :roflol:

öfff ewet:umursamaz: "ya aşkım ne dicem" die başlıosa cümleye tamam aylin hazır ol gelio yeni bi arkadaşlı gezi diorum:bbo: ya sizdede öle oluomu hem gitsin istiorum gezsin bunalmasın diorum hemde hoşuma gitmio ya:kedi:

sende hasret çekenlerdensin cn üstüne alınabilirsin allah kolaylık versin nediyim başka aynı şehirde oduğun zaman hafta sonları görüşebiliyosunbenimde hafta sonum var sadece uzak olanlara göre çok iyi tabiki

açıkçası benim hiç hoşuma gitmiyor çatlıyorum yani anında sinir yapıyorum :eek:klava:
offf wala ya öle:umursamaz: ne yapıosun peki?? ona hissettiriomusun bu sinirini?
sende hasret çekenlerdensin cn üstüne alınabilirsin allah kolaylık versin nediyim başka aynı şehirde oduğun zaman hafta sonları görüşebiliyosunbenimde hafta sonum var sadece uzak olanlara göre çok iyi tabiki

herhafta sonu görsem keşkeeeee:gitme:

vallaa helal olsun uzaklık çok zor... insanın aklı kalıyor sizler çok büyük bir iş başaıyrosunuz kızlar vallaa büyük sabır örneği maşallah ...

aminnnn:Saruboceq: nası tanıştınız kızlar nşanlılarınızla?? hadi anlatalımm:kedi::kedi:

anlatayım ben kızlar

geçen yıl ben giresuna atandım orda eltimle tanıştık ordan da sözlümle iyiki atanmışım yani:Saruboceq:

dün hesap yaptım agustos 2010 da askere gitse hayırlısı ile 5 ay yapacak gidip gelmesi sen 6 de ona agustosta gitse şubatta gelir... hayırlısı ile 2011 nisan ,mayıs ,en geç haziran inşllahh kavuşurum sevgilime...:asigim:

X