Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

magicim :a015: maşallah Allah daim etsin bu mutluluğunuzu... nekdr güzel onu en saf haliyle tanımışşsın ...sana herşeyi anlatıyormuş...ne güzel maşallahhh maşallahh :nazar:

wayyyy magic süper hikaye.Allah sevginizi hep arttırsın

iyi geceler kızlarrrr
aminn cnmmm.. hepimizin inşş.. ii geceeleerrr rüanda kocişini görropuyorumnanaktan
magicim :a015: maşallah Allah daim etsin bu mutluluğunuzu... nekdr güzel onu en saf haliyle tanımışşsın ...sana herşeyi anlatıyormuş...ne güzel maşallahhh maşallahh :nazar:
gracemmm ya diorum ya öle bi anlatırdkiii kıskanırdım artık sewgisini:kedi: iinş hepimiznki cnm benimm, biran önce kawuşalım sewdiklerimizee Allahım nolurrr:Saruboceq:

bugün ben açtım forumuuuu günaydınnnnnn
gnaydin1ng0pv3.gif

hg cnm ohh maşallahh oynadınmı düğünde

yok kuzum ya oynamadım ben pek sewmem oynamayı(kendi nişanımda oturmamıştım amakaydirigubbakcemile3) seyirci konumundaydım, ama çok güzel fikirler elde ettimmm hem nikahta hem düğünde güzel organizasyonlar wardı:eek: bi yemek yiyim gelim konuşuruz.. öptim şimdilikkopuyorumnanaktan

yok kuzum ya oynamadım ben pek sewmem oynamayı(kendi nişanımda oturmamıştım amakaydirigubbakcemile3) seyirci konumundaydım, ama çok güzel fikirler elde ettimmm hem nikahta hem düğünde güzel organizasyonlar wardı:eek: bi yemek yiyim gelim konuşuruz.. öptim şimdilikkopuyorumnanaktan
afiyet olsun cnm nasıl fikirler ürettin merak ettim çabuk gel emi:1hug:

şimdi kuzum aslında yeni fikirler değil, düğün orginasyolarında internette okuduğum şeylerdi ama canlı canlı görünce ii oldu daha ikna edici cezbedici kaydirigubbakcemile3 bide ben pek düğüne giden bi tip değilimdir, ewde oturmayı tercih ederim, gitsemde hep sonlarına doğru çoğu şeyi kaçırırım kaydirigubbakcemile3

anladım cnm ben tam tersi düğünleri severim oynamayıda tabiki her düğünde oynanmıyo ama tanıdık olunca daha iyi oluyo kendi düğünlerimizde yerime oturmuyorum diyebilirim dans harici

X