Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

magicccccccccccccccc şoktayımm berbat duruyorlarrr ne onlar öyle yaaaa fazla aç:jeyyar:ıklık iyi değildirr

annesi, babası ve küçük kız kardeş bohçasına;
annesine
pijama takımı, iç çamaşır takımı, eşarp, havlu, lif, patik, nbb pantolon çorabı
babasına
keten gömlek
çorap, iç çamaşır takımı,
kız kardeşine
iyi bir t-shirt :), eşarp, iç çamaşır takımı, nbb külotlu çorap
bunları 1 bohça yapıcam. yine ekstra bişeler eklerim

Son düzenleme:
magicccccccccccccccc şoktayımm berbat duruyorlarrr ne onlar öyle yaaaa fazla aç:jeyyar:ıklık iyi değildirr

:roflol::roflol::roflol: çok iticiler yaa hiçbi çekilicği yokk-tatlicadiarzu- bunarı giysem ben aşkımın bana dokunası gelmez wala, git ayıcıklı pijama giy gel hayatım yaa daha çekici oluosun der:roflol:

evli olan ablasına;
eşine keten gömlek, iç çamaşır takımı, çorap
ablasına;
saten gömlek, iç çamaşır takımı, havlu, lif, patik, nbb külotlu çorap
bu bohçayada bi kaç ekstra eklerim. yeter yaa ayaklarımın altına kara sular indi :)))

mesela bunlar bana itici gelio...
111q.jpg

2058kucuk.jpg

:1shok::1shok::1shok:
Selam kızlar:))nasılsınız opuyorumnanaktan
Neymiş bunlar böyle:)))
Ya İşte ben yazıyo artık niclerin altında aa değişik olmuş hihoyyyt

:roflol::roflol::roflol: çok iticiler yaa hiçbi çekilicği yokk-tatlicadiarzu- bunarı giysem ben aşkımın bana dokunası gelmez wala, git ayıcıklı pijama giy gel hayatım yaa daha çekici oluosun der:roflol:

yaaaa doğal olmak herzaman güzeldir... erkekler için zaten bu durumda hiçbirinin önemi olmayacak :kedi::kedi::jeyyar::jeyyar:

evli olan ablasına;
eşine keten gömlek, iç çamaşır takımı, çorap
ablasına;
saten gömlek, iç çamaşır takımı, havlu, lif, patik, nbb külotlu çorap
bu bohçayada bi kaç ekstra eklerim. yeter yaa ayaklarımın altına kara sular indi :)))
ohhh maşallahhh daha ne alacaksın cicim eeeee damada neler aldınız? röpteşambr buldun mu?

yaaaa doğal olmak herzaman güzeldir... erkekler için zaten bu durumda hiçbirinin önemi olmayacak :kedi::kedi::jeyyar::jeyyar:

ohhh maşallahhh daha ne alacaksın cicim eeeee damada neler aldınız? röpteşambr buldun mu?

bencede yaa biraz gizem biraz masumiyet daha çekicidir benim için.. zate dediğin gibi o aşamada pek önemi olmıcak bunların:kedi::kedi:sengözlerimebaksanab

çilek ayıptır sorması ortalama damat için aldıklarına nekdr gittii benimde öyle bir derdim var yakında...

çilek ayıptır sorması ortalama damat için aldıklarına nekdr gittii benimde öyle bir derdim var yakında...

canım bu yazdıklarımda sırf damat için 450 tl yi gözden çıkar.
bak ben bizim burada seccade takımı sordum içinde bi seccade, kötü bi havlu bide bohça örtüsü vardı 40 tl dedi
ama eminönünden en güzelini aldım hem kumaşı iyi hemde içinde çok şey var ve fiyat da aynı. hatta fiyatı 75 dedi ben toptan verdiğim fiyata veriyorum dedi. hakikatende öyle.
bide sakın set olarak alma hani işte içinde gömlek, kravat, cüzdan, iç çamaşırı, terlik kemer falan oluyo ya onlardan alma sakın. ayrı ayrı alın ne alacaksanız.

buldum canım yaa valla güzelinide buldum
rengi falan çok hoş 120 dedi 90 a aldım.
çok ii bulmuşun cnm yaa sğper wala fiyat..
canım bu yazdıklarımda sırf damat için 450 tl yi gözden çıkar.
bak ben bizim burada seccade takımı sordum içinde bi seccade, kötü bi havlu bide bohça örtüsü vardı 40 tl dedi
ama eminönünden en güzelini aldım hem kumaşı iyi hemde içinde çok şey var ve fiyat da aynı. hatta fiyatı 75 dedi ben toptan verdiğim fiyata veriyorum dedi. hakikatende öyle.
bide sakın set olarak alma hani işte içinde gömlek, kravat, cüzdan, iç çamaşırı, terlik kemer falan oluyo ya onlardan alma sakın. ayrı ayrı alın ne alacaksanız.

ayyy ewet ya öle hepsi bi kutuda olanlar çok kalitesiz oluo :umursamaz:

evet canım ben seccade vs.. o tarz şeyler almıca benim alacaklarım:
pijama takımı
gömlek
iç çamaşırı
röpteşmabr
çorap
parfüm
kravat

belki kafamda daha plan halinde çok beğendiği eşofman takımını düşünüyorum... diğer konualacaklar hazır çeyizden ayarlıcam seccade,havlu,patik,eşarp,lif, vs...

Valla ben röpteşmabr almayacam :)) Zaten onu kullanmaya garibimin zamanı olmaz.Boşa para vermeye gerek yok :roflol:

evet canım ben seccade vs.. o tarz şeyler almıca benim alacaklarım:
pijama takımı
gömlek
iç çamaşırı
röpteşmabr
çorap
parfüm
kravat

belki kafamda daha plan halinde çok beğendiği eşofman takımını düşünüyorum... diğer konualacaklar hazır çeyizden ayarlıcam seccade,havlu,patik,eşarp,lif, vs...

canım sen çantalı set halinde almıyacak mısın traş setini?
evet magicim ya rengide çok güzel delikafadulden
nuri alçom benimkaydirigubbakcemile3

dilommm belki keyif yapar kız ilerde şöle giyer rop takmını alır eline wiski bardağını yanaşır yanına usulca bebeğimmmmm der keskin bakışlar ataraksengözlerimebaksanab:roflol:

X