Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ne renk aldın çilekim?? benimki gümüş siyah karışımıydı, çok yakışcak nurilerimize:roflol:

dilommm belki keyif yapar kız ilerde şöle giyer rop takmını alır eline wiski bardağını yanaşır yanına usulca bebeğimmmmm der keskin bakışlar ataraksengözlerimebaksanab:roflol:

:roflol::roflol: viski değil de gazoz alsa dediğin olur delikafaduldendelikafadulden

çileğim ben zaten ona doğum gününde traş makinası aldım philipsten o yüzden traş seti almayacağım canım ...

bilmem ki canım açık gri gibiydi galiba yarın resmini çekerim :roflol:
o rob takımını giyer elindede viski bardağı yanıma yanaşır bende naz yaparım :roflol:

çileğim ben zaten ona doğum gününde traş makinası aldım philipsten o yüzden traş seti almayacağım canım ...

gracem içinde traş seti derken şunlar var
vücut jeli :jeyyar:
traş köpüğü
roll-on
parfüm
vücut spreyi gibi bişey vardı
6 tane de jillet blue mac 3 vardı
1-2 tanede bişeyler vardı unuttum

abovvv çilek ii masraf olmuş. utandım bak şimdi benimkiler anca 100 civarı tuttu.ama gömlek kravat kemer önceden aldım.cüzdan da ona hediye almıştım almadım artık. Allah güle güle kullanmak nasip etsin canım.

magic cim hayırlı olsun seninde.atanırsın o puanla

:jeyyar::jeyyar:
:kedi:
abovvv çilek ii masraf olmuş. utandım bak şimdi benimkiler anca 100 civarı tuttu.ama gömlek kravat kemer önceden aldım.cüzdan da ona hediye almıştım almadım artık. Allah güle güle kullanmak nasip etsin canım.

ya cnm çok tşk ederm ama bilmiom wala nasip kısmet diorum.. ilk atamada gidememde belki 3-4olur.. olmasada özele başlarım artık napim...:gitme:

canım tşk ederim.
evet dilom ya ben bohçaları nasıl süslicem?
damat bohçasını kırmızı kurdelayla mı bağlıcam kızlar?
hepsini güzel bi hurca koyup götürsek ayıp olur mu? poşetlerede koyulmazki bohçalar

X