Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

sağol canım çok güzel olmuş super valla.rengine bayıldım.kaça mal oldu ayıptır sorması

teşekkür ederim tatlım opuyorumnanaktan ... .. daha birkaç eksiği var ama son halini hemen hemen bu ...

Son düzenleme:
güle güle giy canım.ben de kabarık sevmiyorum ama seninki çooookk güzelll basit durmuyo

cicim hoşgeldinn nasılsın a.s.

ooofff sora bidenem yaa,karışık duygular içersindeyimm-tatlicadiarzu- kpss açıklansın die die bi hal oldum açıklandı yine düşünüorum hindi gibikaydirigubbakcemile3
ya gracem o değilde elbiseni cidden çok beğendim annemede gösterdim hemen oda normalde kabarık hiç sewmez ama bayıldıı.. :nazar: :nazar: buarada baya tuzluya gelmiş kıyafet ama değer yani..

niye ki canım benim neyi düşünüyorsun ne güzel bak puan aldın ne var düşünecek... hayırlısyla olacak inşaalhh...

canım vallaa çok beğendim parası filan hiç yani... o gün bütün gözler üzerimde olacak değdi yani:asigim:

evet kızlar onu da yaptıryorum aynı yere biraz farklı vbir şey olacak kendi tasarımım elbisemin renginde tül buldum ondan ana malzeme güzel bir çiçek yapacaklar içinde dore uçuşan tüylü boncuk koyacaklar kızlar... yani made in graceful kaydirigubbakcemile3 tamen değişik birşey pazartesi gelir bakarsın dediler..

ohh aramıza biri geldii hemen liste ekliyorum o halde
1 agustos-melisim-söz
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
9 agustos-damlla
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom.

nasıl gidiyor damla hazırlıklar anlatsana canım evde mi olacak nişanın ?

VICTORIA-039-S-SECRET-MODELI-BABYDOLL-GECELIK-STRIN__19223280_0.jpg

bundan istiyorum yaa çok şık magicccccc babydoll bayıldım nasıl sence :asigim:

hg magiccim gracem saçına takıcağın çiçeği bulabildinmi
hoşbuldum esroşummm...
merhaba kızlar,ben de 9 agustosta nişanlanıyorum kısmetse:)))
şimdiden hayırlı olsun cnmm mutluluklar...
VICTORIA-039-S-SECRET-MODELI-BABYDOLL-GECELIK-STRIN__19223280_0.jpg

bundan istiyorum yaa çok şık magicccccc babydoll bayıldım nasıl sence :asigim:

yaaa gracemmm bu göğüs altı taşlı olanlar benim favorim yaaa kırmızı we siyah olanlarını görmüştüm bende bayılmştımmm, moruda çok süpermiş yaaa.. ya gracemmm alalım hepsinden alalımmmmmdelikafaduldendelikafadulden:asigim:

34tl diyor gi...gidiyor.. sitesinde vallaa .. damlaaa anlatsana canım nasıl bir nişanolacak kıyafetin hazır mı ?bizim çenemiz düşüktür biraz :dance:

34tlmi??? çok uygun yaa.. ya ben daha önce hiç netten alışweriş yapmadım güwenemiorum pek, sen aldınmı?? sorun çıktımı??

yok canım ben aldım o siteden hiçbir sorun yaşamadım ama satıcısına bağlı profilindeki yorumları ve sattığı ürünleri incelemek lazım canım .. ama ben baya ürün aldım netten şimdiye kdr çok şükür problem çıkmadı..

X