Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım tşk ederim.
evet dilom ya ben bohçaları nasıl süslicem?
damat bohçasını kırmızı kurdelayla mı bağlıcam kızlar?
hepsini güzel bi hurca koyup götürsek ayıp olur mu? poşetlerede koyulmazki bohçalar

SÜslü pohca alırsanız ayrıca bişeye gerek var mı ki CADIARZU
hurç olur ama vereliniortak
sende potansiyel var güzel yaparsın :asigim:

çilekim benim annem şöle afiili bi bohça hazırlamıştı, kendi yapmıştı, hani şu kurdele boncuk dükkanları oluo ya onlardan güzel bişeler almıştı, çokta güzeldi.. bide en son kırmızı kurdaleyle bağladık onu..

anamm ne bohçalar var vallaaa millet neler biliyor maşalalhh.. erkek için genelde bavul tercih ediliyor... ama bende bavul düşünmüyorum ...

anamm ne bohçalar var vallaaa millet neler biliyor maşalalhh.. erkek için genelde bavul tercih ediliyor... ama bende bavul düşünmüyorum ...

bavulmu gracem?? anam neler alıolar öle bavula koycak kadar.. wala biz sizin yazdıklarınızın yarısını bile almamışızdır:kedi: rop takım iç çamaşır hawlu çorap gömlek kravat pantolan ayakkabı aldık okadarkaydirigubbakcemile3

kızlar bizim hazırladığımız bohça.tülle sardık.parlak kurdeleyle bağladık.küçük kelebekler de var ama belli olmuyoooo

Eklentiler

• $bohça 003.jpg
    $bohça 003.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 157
bende nişanlımınkini tüle sarmak istiyorum
zaten onun bohçasını annem yaptı dantelden

kız çekçekli bavullar var ya boy boy onlardan alınıyor onların içine konuluyor erkeğe benim enişteme öyle yapmıştık mesela...

em4561 amannn ne güzel olmuş

em canım tülü nereden aldınız. ne kadar boyutta aldınız?
bide ben 3 bohçayı böyle güzelce süsleyip hurcamı koysamki?

onlar bana valizle getirmişti. annemde diyo ayıp olur onların valizine koyup götürmek :roflol:

pek becerikli değilizdir ama güzel oldu.valiz bana da saçma gelio. 1-1.5 metre tül yeter. metresi bir buçuk milyon. küçük kelebekler diktim bi de tanesi 40 kr

kızlar bizim hazırladığımız bohça.tülle sardık.parlak kurdeleyle bağladık.küçük kelebekler de var ama belli olmuyoooo

çok güzel olmuş cnmmm yaa kelebeklerde çok şeker durmuş walaa...:lepi:

gracemmm artık düğünde öle yaparız gibime gelio düğündeki bohça daha detaylı olcak sankiişutarafagitti

netten buldum canım ama bence çok abartılı beğenmedim vallaa bence en güzeli anam babam usulu bohça kırmızı kurdela üç beş nazar boncuğu süs .. kaydirigubbakcemile3

X