Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

lavanta kesem benim sensin yetmez mi opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan :1closedeyes:
Benimi koyacan bohcaya :mymeka: kaydirigubbakcemile3
Hadi bekar olan kız kardeş
Bekar olan erkek kardeş olmuş olsaydı bu durum değişirdi ama şimdi zor :nazar: :1rolleyes: :roflol:

kızz daha ne olsun eşarp kayınvalidene koyabilrsin ... damada eşortmaan takımı konulabilr bunlar extra ama yanii ..

gracem eğer bütçem yeterse ekstra şeyler koymak istiyorum.
çünkü nişanlımın teyzesi, yengesi, anneannesi bana bohça göndermişler.
biraz ekstra yapmam gerek die düşündüm.
bizde de evlendikten sonra el öpmeye giderken teyzeye halaya amcaya dayıya anneanneye, babaanneye gider bohça.
ama onların adetinde bütün akrabalar nişanda kıza bohça yaparlarmış bide düğünde yaparlarmışkafamçokkarıştı

tamam güzelim bulamazsan haber vermen yeterli. bi telefonuma bakarlar :mymeka::roflol:

şimdi bohçalara devam ediyorum.
kayınvalideme, kayınpederime ve bekar kız kardeşine

kayınvalideme güzel bi pijama takımı
iç çamaşır takımı
havlu, lif, patik, çorap, tülbent
kayınpedere gömlek, kravat, çorap, atlet takımı v.s.
kardeşine bi t-shırt, tülbent, havlu, çorap, patik

evli ablasına,
saten gömlek, iç çamaşır takımı, havlu, lif, patik
eşine gömlek, kravat, çorap, atlet takımı

yeter mi sizce? başkada aklıma gelmiyo işte. eksik varsa söleyin koyarım.

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Cilek., esra8608+, graceful+, haziran66, magiclowe, sebnem42, sonbahar14

kızlar uyuyo musunuz kaydirigubbakcemile3
sayfayı açık bırakıp gittiniz di mi :))

tatlım çok güxzel düşünmüşsün hepsini.
evet bak değişiklik için lavanta kesesi koyun güzel oluyor kayınvaldem koymuştu hoş olmuşsu ama içinde lavanta yoktuuuuuuuu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canım valla cv hazırlıyrm bir yandan da size yazıyrm ondan geç yazdım tatlım :KK43:

bende istiyorum düğünde bohça :umursamaz:
:KK43::KK43:

ya çileğim rica etsem benim için bitane de olsa foto koyarmısın göremedim ki tatlım ya:KK43::KK43:

dilom sen benim lavanta kesemsin kimseye vermem seni kaydirigubbakcemile
sonbahar canım lavanta kesesini bohçanın içine mi koyucam erkek bohçasının içine mi? çok koku vermez mi o zamanda?

çlekcimm heeyi gayet güzel düşünmüşün cnm.. bizde nişandan sonra çıkarmıştık öle abiye yengeye bişeler aynı senin gibi.. düğünden sonrda çıkcakmış sanırsam bide bohça el öpme zamanı..

çilek canım kayınvaldem benim bohçama koymuş.
ama içine lavanta koymamış
el yapımı bişeydi tığ ile simli bir ipte örülmüş
belkide ağır kokmasın die koymadı içine lavanta. sende ördürebilirsin mesela sende de bayanların bohçasına olabilir erkeğe süslü olur diyorsan

evet bence de ince düşnülmüş ayrıntılar çok güzel duruyor insanın ruhu okşanıyor...

...............................................................................

Son düzenleme:
ayyyy şimdi sözlümle konuştummm canım benimmmmm kızlarrr yarın alyans işinide hallediyoruzzzzzzzzzzzzzz heyecanlandım...kaydirigubbakcemile3

...........................................................

Son düzenleme:
ıslık calan simili laf atan simili opuyorumnanaktan :nazar::nazar:
Laf atan dedim de anlatayım hemen size annem işten eve gelirken biri ona arkadaşlık teklif etmiş :roflol::roflol: 50 yasında kadına :1shok: :roflol: :roflol:

ayyyy şimdi sözlümle konuştummm canım benimmmmm kızlarrr yarın alyans işinide hallediyoruzzzzzzzzzzzzzz heyecanlandım...kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5 Ayy hadi bakalım hayırlısı bakalım nasıl bişey olacak meraklandım delikafadulden delikafadulden

X