Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayy vallaa kızlarrr zaten zaç konusunda çok büyük korkum vaa vallaa erkenden gidecem illaa bundan istiyorum dicem napim yaaa

çilek aslında bu fotoda senin saçına çok yakın ama bu saçta o bukleler biraz daha dağınık.. ama bence yüzüne gitmiş canım gayte hoş görnünüyrsun

139542.jpg
2001557995382008615_rs.jpg

işteee bunu istiyorumçiçeğin rengi elbisemin renginden olcaak

Son düzenleme:
kızlar ben çıkıyrm
yoruldum ön yazı fln hazırlayamıcam şimdi biraz bişeyler atıştırım sonra nişanlımla konuşucam.
hadi iyi geceler hepinize.
nişanlısı olan nişanlısını sözlü olan sözlüsünü görsün rüyasında:)
bye byee

ya canım aslında şöyle benim şuanda kendime ait bir bürom var abimle ortak işletiyrz ama ben açtım işte işler ağır geldi abimden yardım istedim. herneyse yapmış olduğum iş aslında güzel ama biraz erkek işi sanırım.
ya da erkek gibi bayanların yapabileceği iş çok strese girdim yoruldum hastalandım kolay gibi gözüksede aslında çok zor dışardan görüldüğü gibi değilmiş yani.
birde sanırım artık sektörde durgunluk var evlenicem ve başka memlekete gidicem. yaşadığım yerde iş imkanı yok sadece hazırlıyrm şuanda gireceğim kesin bir yer yok bir tanıdık var ona vericem kısmet olurda bir iş giricem. büromuda abime tamamen vericem
Oooo seni havada kaparlar opuyorumnanaktan :nazar:

139542.jpg
2001557995382008615_rs.jpg
12qq0.jpg

işteee bunu istiyorumçiçeğin rengi elbisemin renginden olcaak
kaydirigubbakcemile5 :kedi: ben büyük çiçek sevmiyorum ama sende var bi süsülülük :kedi: kaydirigubbakcemile3

Çileğimmm :nazar::nazar::asigim:

hoşçakal sonbahar ii gcler
bende uzatıcam saçımı aynı peteğin ki gibi :roflol:

saçlarım belimde kızlar ama kabarttıracaklar tabiiki daha yoğun görünecekler böylece ...

kızlar ben çıkıyrm
yoruldum ön yazı fln hazırlayamıcam şimdi biraz bişeyler atıştırım sonra nişanlımla konuşucam.
hadi iyi geceler hepinize.
nişanlısı olan nişanlısını sözlü olan sözlüsünü görsün rüyasında:)
bye byee

hoşçakal sonbahar ii gcler
bende uzatıcam saçımı aynı peteğin ki gibi :roflol:

:gitme: :gitme: :gitme:
İyi geceler.
Uleeeyyynn benim yarın doğum günüm ama ssevdiceğim yanımda dğeil mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

dilom iyiki doğmuşsun iyiki varsın
pasta nasıl kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aynı ben :))
Teşekkürler canım :kedi:
mafoldumbenmafoldumben duygulandım.
Aşkım bana hediye göndermiş.:kedi: :kedi: yarın gidip alacam kargodaymış

X