Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çilek valla canım elbisen çok şık.
nişanlınlada çok yakışmışsınız
allah nazarlardan saklasın bir ömür boyu mutluluklar tatlım gülen yüzün hiç solmasın..
:nazar:

hiç bilmiyorum kzlar bakalım tamamen süpriz olacak akşama koyarım fotolarını alyanslarımın inşşallahh:asigim::nazar:

emcim, sonbarım tşk ederim kızlar.

evet dilom kuaför orası. keşke gitmeseydik beğenmedim istediğim modeli yapmadı.
bide siz saçımın arkasını gösteriyim

diloomm çok güldüm valla mı ardkaşlık mı teklif etmiş :roflol::roflol:
.He yaw demiş ki tanışabilrmiyiz.Annemde niye tanışacan demiş.kaydirigubbakcemile3
Arkadaş oluruz demiş.
Oda ben eşimi bekliyorum hadi uza demiş :roflol: :roflol: :roflol: annem diyoki kursun yemiş gibi kaçtı diyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hiç bilmiyorum kzlar bakalım tamamen süpriz olacak akşama koyarım fotolarını alyanslarımın inşşallahh:asigim::nazar:
:Saruboceq: :nazar::nazar: sabırsızlıkla bekliyoruz :lepi:

:1ninca: :1ninca: pislik herif bide yası orta yaslardaymış.

Çilek bence gayet iyi senin içine mi sinmedi biri bişey mi dedi yoksa :eek:klava:
Biri bişey dediyse dövem ben :eek:klava:
Çiçekleri falan minik minik hoş duruyo :1rolleyes:

ayyyy şimdi sözlümle konuştummm canım benimmmmm kızlarrr yarın alyans işinide hallediyoruzzzzzzzzzzzzzz heyecanlandım...kaydirigubbakcemile3
amanınnn gracemm hadi bakalım yarın akşama foto bekliozzzkaydirigubbakcemile2

.He yaw demiş ki tanışabilrmiyiz.Annemde niye tanışacan demiş.kaydirigubbakcemile3
Arkadaş oluruz demiş.
Oda ben eşimi bekliyorum hadi uza demiş :roflol: :roflol: :roflol: annem diyoki kursun yemiş gibi kaçtı diyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:Saruboceq: :nazar::nazar: sabırsızlıkla bekliyoruz :lepi:

:1ninca: :1ninca: pislik herif bide yası orta yaslardaymış.

:1shok: teklifmii:1shok: dilommm kız senin anne taş hatun heraldeekaydirigubbakcemile3

sapıklık dicem artık başka bişey değil
çivisi çıktı memleketin.
üzülüyor insan duyunca artık gence yaşlıya bakmıyorlar.
her daim korucaksın kendini bende çok duydum 70 yaşında ninelere sapıklık yapanları insan korkuyor valla.

çilek canım saçlarında çok hoş olmuş.
çok zarif olmuşsun valla

çilek canım kuaförler öyle hangisine gidersen git istedin modeli yapmazlar ki:KK43: benimde öyle olmuştu ben doğal bişey istemiştim model götürdüm götürdüğüm modelle alakası olmayan bir saç yaptı .

sonbahar canım çok sağol
evet dilomun annesi taş gibi gördümde :)))
dilom çiçek değil onlar taş :)
sen bana sitede çiçek göndermişsin girdim topiğe ama göremedim

:1shok: teklifmii:1shok: dilommm kız senin anne taş hatun heraldeekaydirigubbakcemile3
Kız aslında yüzü yasını ele veriyo ama fucüdu güzel :umursamaz: Bazen kıskanıyorum :umursamaz:
sapıklık dicem artık başka bişey değil
çivisi çıktı memleketin.
üzülüyor insan duyunca artık gence yaşlıya bakmıyorlar.
her daim korucaksın kendini bende çok duydum 70 yaşında ninelere sapıklık yapanları insan korkuyor valla.
Zaman kötü anacım.kafamçokkarıştı

çilek canım kuaförler öyle hangisine gidersen git istedin modeli yapmazlar ki:KK43: benimde öyle olmuştu ben doğal bişey istemiştim model götürdüm götürdüğüm modelle alakası olmayan bir saç yaptı .

evet canım aynen öyle işte :sinifsinif:
yoksa götürdüğüm model çok güzeldi.

burayada ekliyim nişanlanacak kızlara fikir olsun.

sonbahar canım çok sağol
evet dilomun annesi taş gibi gördümde :)))
dilom çiçek değil onlar taş :)
sen bana sitede çiçek göndermişsin girdim topiğe ama göremedim

:kedi: :kedi: ben körüm :kedi: kaydirigubbakcemile3
Ordaki aramadan benim nickimi yaz çıkar karsına opuyorumnanaktan

Sonbahar nereye girecen sen CADIARZU
Bende yakında cv yazabilirim kaydirigubbakcemile3

bana da hep annen senden daha güzel diyorlar kıskanıyrm bazen :KK43:
bitek teyzem demişti sen annenden güzelsin die.
o da annemi çok kıskanır ondandır kesin kaydirigubbakcemile3

ama gurur duyuyr insan diloom kıskanmak laf tabii

bakın kızlar bu modeli istemiştim ama bnm saçlar kısa olduğu için birebir olmadı
gracem bak istersen sende beğenirsin belki

:kedi: :kedi: ben körüm :kedi: kaydirigubbakcemile3
Ordaki aramadan benim nickimi yaz çıkar karsına opuyorumnanaktan

Sonbahar nereye girecen sen CADIARZU
Bende yakında cv yazabilirim kaydirigubbakcemile3

ya canım aslında şöyle benim şuanda kendime ait bir bürom var abimle ortak işletiyrz ama ben açtım işte işler ağır geldi abimden yardım istedim. herneyse yapmış olduğum iş aslında güzel ama biraz erkek işi sanırım.
ya da erkek gibi bayanların yapabileceği iş çok strese girdim yoruldum hastalandım kolay gibi gözüksede aslında çok zor dışardan görüldüğü gibi değilmiş yani.
birde sanırım artık sektörde durgunluk var evlenicem ve başka memlekete gidicem. yaşadığım yerde iş imkanı yok sadece hazırlıyrm şuanda gireceğim kesin bir yer yok bir tanıdık var ona vericem kısmet olurda bir iş giricem. büromuda abime tamamen vericem

X