Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

aynen em4561 ama çok zevklisiniz maşallah herşey çok zarif görünüyor...

diloommm güldürdün beni akşam akşam ne pilavııı :roflol::roflol::roflol:

dilooma sordum canım ...

yazdığın mesajın altındaki edıt tuşuna bas mesajın içini sil boşalt sonra böyle noktolar koy ....................sonra kaydet de

sağol grace cim hallettim.sen öğretmen misin grace.çilek sen hemşiresin galiba.çalışıomusunuz şu anda

Gracem pek yakın değil tatlım...2010 yılı mayıs gibi düşünüyoruz...her iki taraf ta rahat rahat hazırlansın di mi?hihoyyytsenin ne zaman olacak?

okdr uzak değilmiş abla şurda ne kaldı hayrılısı olsun ablacığım.. valla bizim biraz karışık askerlik iş vs.. en erken 2011 yazı gibi olacak .. tabii Allah bilir...

sağol grace cim hallettim.sen öğretmen misin grace.çilek sen hemşiresin galiba.çalışıomusunuz şu anda

evet canım ben şuan edebiyat öğretmenliği yapıyorum.. dershanedeyim nişanından sonra iznim bitecek :çok üzgünüm:

Gracem senin nişanın açık mı kapalı mekanda mı olacak cnm? açık mekansa dağınık topuz ya da açık saç modeli iyi gider...bi de elbisen taşlı falansa taşlı tokalardan taktır derimhihoyyyt....şu yapay çiçekler çok demode artık...:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…