Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hımm anladımCADIARZU yine böle 3taş 5 taş tarzı bişelermi istiosun yoksa farklı şekillerde olabilirmi cnm?? benim triada pırlanta ama kullanıom günlük yaa bazen çıkarim takmim diom ama sonrada aman boşwer hewesi almana bak diorum kendi kendimekaydirigubbakcemile3

ablamm çok teşekkür ederim napalım bizde hazrılıklar koşturyorz işte telaş heyecan strres hepsi biryandan :kedi: heyecanlanıyorum tabiiki çok... sen neler yapıyorsun?

evet kızlar tamtur olabilir ince olanlardan ben de o tarz düşünmüştüm diloom süpersin cicim çok hoşlar...

bak bu ince biraz
pr01434max.jpg

ya o değilde ben bilezik olayına kılım yaa.. bide nişanlandıktan ewlendikten sonra bisüre için akraba gezmelerine el öpme muhabbetlerine taktırıolar ya onlar şangur şungur hiç sewmiorum yaakaydirigubbakcemile3

haah bende tek taş sevmezdim ama şimdi takıyorum :))
Ama bide bilezik benim bileğime uygun varmıdır ki fisfisfis kaydirigubbakcemile3

grace cim söz yüzüğü biz tek sıra tamtur aldık.ama hafif sararmalar başladı.kuyumcuya sorduk sarı altın üzerine beyaz kaplanıyomuş renk değişimi olabilirmiş.bi de internetten aldık ondan mı oldu bilmiyorum.goldstore un sitesinden almıştık.ama bence tamtur tek taşla güzel duruyo ben öyle kullanıyorum.alyansın yanına takarsan iki tane alyans yanyana olur

aynısını bende düşünüorum öle bi bilek warki bende çocuk gibi hatta dahada beter.. boncuklu bileklik bile bulamıom kendime göreekaydirigubbakcemile3 yüzük alırken kuyumcu parmklarıma şaşmıştı bu nası parmak die kaydirigubbakcemile3 hatta ben özel tasarım yüzüklerden stiodum böle daha kalınca süslü falan ama kuyumcu senin parmağında çok kaba dururmafoldumben dedi alamadık

benim de ince ya parmağım 8 numara.bileklerim de ince.bilekliğini küçülttüler hatta setimin

perşembe provaya gidiyorum foto çekeceğim umarım unutmazsam bene çok merak ediyorum son halini görmedim.. kabarık giymem demiştim ama bakalım baya kabarık ooluyor ama çok beğendim napim hayal edince içimde kalmasın istedim.. provaya giderken mkayjımı filanda saçımı filanda yapıcam bakalım nasıl saç modeli gidecek filan onu konuşucam çiçek mi takayım saçıma yoksa taşlı toka gibi şeylerden mi bilemiyorum hepsi perşembe günü belli olcak :kedi::kedi:

X