Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

zeynepcim benimki de kızartmadan baska bısey yemez salata yemez sebze yemez et yemez laz uşagi ama çay içmez her çeşit kızartma yogurt corba kola pilav makarna vs o tarz seyler

ee zeynepp düğün tarihii konuşuldu mu?

yok tatlım ya bizim 2 yıl var daha konuşulmaz şimdi bişey. çok var bende buranın demirbaşıyım yani :)

zeynepcim benimki de kızartmadan baska bısey yemez salata yemez sebze yemez et yemez laz uşagi ama çay içmez her çeşit kızartma yogurt corba kola pilav makarna vs o tarz seyler

tmm o zaman canım yemiyorsa o ayrı. ben fritöz almıştım kızartma yapmayı sevmem çünkü hemde böle atınca tavaya cazır cuzur yağ oluyor heryer kirleniyor sevmem yağlı yağlı etraf en gzeli fritöz kolay olur herhalde hiç kullanmadım ama sende al fritöz kızartmayı çok yiyorsa pratik olur :)

ah siz birde çay içmelerini görceksiniz karadenizli değiller ama çok içiyorlar ben çaydanlık dğl semaver alıcam zaten. yetişemiyrm kii hızlarına.

yok tatlım ya bizim 2 yıl var daha konuşulmaz şimdi bişey. çok var bende buranın demirbaşıyım yani :)

tmm o zaman canım yemiyorsa o ayrı. ben fritöz almıştım kızartma yapmayı sevmem çünkü hemde böle atınca tavaya cazır cuzur yağ oluyor heryer kirleniyor sevmem yağlı yağlı etraf en gzeli fritöz kolay olur herhalde hiç kullanmadım ama sende al fritöz kızartmayı çok yiyorsa pratik olur :)

ah siz birde çay içmelerini görceksiniz karadenizli değiller ama çok içiyorlar ben çaydanlık dğl semaver alıcam zaten. yetişemiyrm kii hızlarına.

aynen bende bu gidişle semaver alıcam.
zaten kendi evlerinde var koca bi semaver.acaip çok çay içiolar.
bende hiç içmem:1no2:

günaydın kızlar hayırlı cumalar dün gece giremedim uyuya kalmışım mafoldumben

pınar nerdesin nan sen:mymeka:
ayy bende sen gibiyim.duruom öle.
yapılcak bişi varmı diom.
yok kızım diokaydirigubbakcemile3
sora tabakları götürüom getiriom.
en son toplarken yardım ediom.
yine yıkama esnasında yardım ediom böleee:asigim:

aynen benim kafadansın
hem kız zeynep alıştırma bence şimdiden bak diyim sana a.s.

aynen benim kafadansın
hem kız zeynep alıştırma bence şimdiden bak diyim sana a.s.

pınarım napım yapamam diyemem ki bıraktı gitti sonuçta ama olsun ilerde de yapsam dert etmem 1 kişi sonuçta ama eltiye asla hizmet etmem hizmetçisi değilim onun kendi çayını kendi koyacak

nan hani sen bize elbise fotosu koyuyodun:mymeka:

uyuya kalmışım işte :sinifsinif:
dün iş çıkışı aldım elbiseyi askı boyu tadilatı vardı çünkü
neyse eve geldim duş aldım kafamı yastığa koydum bi uyumuşum saat 23:30 :1shok:
kesin bu akşam koyuyorum vereliniortak ayakkabılarımı ve elbise mi

bende oda cayı hıc sevmeyız oda laz uşağu
bıde ben fritöz almam cunku ınanılmaz kullanışsız gelır bana evde var hangı marka olursa olsun ıkıncıde yağı değiştrmek zorundasın onların parcaları cıkıyo ve ınan elde cıkmaz makınada ıse nolur bılmem ben hıc sevmedım bıde kzartmayı cok kuru edıyo fritözler

dün sebnem42 in sözü vardır kızlarrr... ınş herşey çok güzel geçmiştir.. en yakın zamanda kendisinden foto bekliyoruzzemuszemus

Nişan tarihleri

17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
26 temmuz ya da 2 agustos cilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean