Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

wallaa biz damada sadece saat takacağız altın filan takmaycağız benimkiler bana takacaklar kızlar...

Kızlar ben ne gıyeyım yahu :)
dün baktım guzel elbıse bulamadım , babe t ne gıyeyım ben benımkılerle tanısıcam yemeğe gidicekmişim,

yemege gıttıkten sonra onu da cagarsam mı dıyorum çağarmadım tanıştırmıyorum diye kızıyor,
bir de onu yemeğe cagarıcam sonra annelerimizi mi tanıştırsam acaba ilk öyle oluyor sanırım samimiyet deil mi ?
wallahi ben pek bilmiyorum bu işleri hep yaban kaldım ben bu gibi işlere şimdi çekine çekine gitmesem mi diyorum hala. evlilik öncesi samimiyet iyi değil ama şimdi bunlar ilk adı mlar artık mecburiyetten aslında birazda. yardım edin ne giyeyim kolları karpuz kollu elbise ve topuklu mu babet mi nereden alabilirim sizce? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
çağırman lazım tabii canım evet önce alırısnız yemeğe annenler tanır sonra annesi gelir bir fasıl sonra babalar tanışır böyle olur...

var canım ya koton mağazalarına baksaydın orda güzel elbisler oluyor.. babet bilmiyorum çok aşırı topuklu olmayan b,ir ayakkabıda giyebilrisn bence ..

karpuzkolfirfirlikruvaz.jpg

japonyadansifonyazlikel.jpg

canım bilmiyorum ama tarzını kotonda şöyle elbisler var bakabilrsin üstünde nasıl durucaklar..? ne tarz istiyorsun ?

ben geldim kızlar
herşeyi hazırladım fincanları bile
yarın sözüm var
çok heyecanlıyım ya anlatamıcak kadar
dua edin bana sakarlık yapmadan bitsin yarın
:)))

graceful harıkasın tatlım tum detayları vermıssın :)
önce evet ben yemege, sonra o yemege, sonra anneler sonra babalar aılecek vs..
o elbıse de cok guzelmiş ilk resımdekı, ben de böyle üstü kısmı bıraz kapalı istiyorum sırt dekolteme cok güvenmıyorum çünkü.

ilk modeldeki gibi ust kısmı biraz kapalı az kollu,
elbısesı de renkli olabılır su an renklıler moda, aksam yemege gıdıcem ama sonucta eve gıdıcegı m ıcın cok agır bır tarz olmasın ıstıyorum..

sen nerdesiin valla kulaklarını çınlattık

9 temmuz-sebnem42 söz:nazar:
18 temmuz-sebnem42 nişan:nazar:
18 temmuz-psiqo:nazar:
25 temmuz-cadısıla87:nazar:
26 temmuz ya da 2 agustos cilek:nazar:
8 agustos-em4561:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
26 eylül...Lepi:nazar:
Eylül-Ocean:nazar:
eylül-diloom:nazar:
esra-sonbahar aylarında:nazar:
22 kasım -ugur böcegi:nazar:

Son düzenleme:
graceful harıkasın tatlım tum detayları vermıssın :)
önce evet ben yemege, sonra o yemege, sonra anneler sonra babalar aılecek vs..
o elbıse de cok guzelmiş ilk resımdekı, ben de böyle üstü kısmı bıraz kapalı istiyorum sırt dekolteme cok güvenmıyorum çünkü.

ilk modeldeki gibi ust kısmı biraz kapalı az kollu,
elbısesı de renkli olabılır su an renklıler moda, aksam yemege gıdıcem ama sonucta eve gıdıcegı m ıcın cok agır bır tarz olmasın ıstıyorum..

canımmm çokta çocuk gibi olmamak lazım hanım olcaz diye.. ne de olsa kayınvalideler biraz böyle tiplerden hoşlanmazlar delikafadulden bence kapalı olsun tabiiki ama çocuksu olma derim

memleketıme geldim izin aldım çok yoğundum graceful
yarını atlatsam baska bıse ıstemıyorum
:Saruboceq:

selam kızlar bende bugün elbisemi ayakkabılarımı aldım. pazar günü bize gelecekler ya giyinmek için. elbisenin askı boyu tadilatta yrn alırım eklerim buraya.

canımmm çokta çocuk gibi olmamak lazım hanım olcaz diye.. ne de olsa kayınvalideler biraz böyle tiplerden hoşlanmazlar delikafadulden bence kapalı olsun tabiiki ama çocuksu olma derim

hha evet 2 dakıkada gözden düşerim kaydirigubbakcemile3

kzılar fotolar bekliyoruz sizden valla.. canımmm sebnemm inşallahh herşey güzel geçer geçecek geçecek merak etme... dua edeceğiz yarın senin için ....
çilek ne aldın -canım anlat bakalım biraz

sebnem ne giyeceksin tatlım kuaföre gidecek misin? ayy kaç kişi gelecekmiş? nedir detaylar arkadaşımm ayy heyecanlandım vallaa...

X