Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ee hadi psiqocum bi heyecan almıştır seni heraldezemuszemus benimde aynen ev iş arası gidiyor bakalım :sinifsinif:

yeşilim sorma ya baya bi heycanlıyım hem ben.
her ayrıntıyı düşünüom problem yapıom sora diom kendi kendime
aman boşverr takma bişeyi tadını çıkar:)

bence de takma canım ama istediğin herseyi de gönlünce yaptır... yani nişanın istediğin şekilde olsun... bizim mesela aileler o kadar cok işin içindeydi ki büyükler falan ben hiç birşey planlayamadım nişan yerini bile 2 gün öncesinde uzaktan gördüm... bir sürü plan vardı aklımda ama olmadı klasik bir nişan oldu o yüzden bence sonradan içinde kalmasın diye herşeyi planla istedğin gibi bir anı olsun sanaopuyorumnanaktan

günaydın kızlar nasılsınız psiqocum az kaldı nişana son 10 güne girdin şimdi sana zamanda geçmez

günaydın kızlarrrr.
ya graceful listeye bakıomda bazı arkideşlerimiz saolsun hiç uğramıolar.
şebnem falan bayadır yok???:S

evet canım ya olsun ben yine de yazıyorum .. ne diyim ben de burda zaman geçirmeden duramıyorum heyecanımı biraz dindirmiş oluyorum sizlerler paylaştıkça... :enbuyukkk:zeynep bugün kayınvalidesine gidecekti... bakalı inş herşey gzl geçer..

günaydın kızlar nasılsınız psiqocum az kaldı nişana son 10 güne girdin şimdi sana zamanda geçmez
gnaydınnnn canlarımm işte yeni bir gün daha ... :lepi:

günaydın canım.kız son 9 günnnnn:1shok:
şaka maka geçio günler:dance:
çok heycanlıyım çokkkk:teytey:
bugün yastığı alıp gelcem.yarın fotosunu koyarım size.
cumaya kadarda kuaförümü ayarlamam lazım.

evet canım ya olsun ben yine de yazıyorum .. ne diyim ben de burda zaman geçirmeden duramıyorum heyecanımı biraz dindirmiş oluyorum sizlerler paylaştıkça... :enbuyukkk:zeynep bugün kayınvalidesine gidecekti... bakalı inş herşey gzl geçer..

gnaydınnnn canlarımm işte yeni bir gün daha ... :lepi:

bende öle burda vakit daha güzel geçiyor.
paylaştıkça fikirlerinizi aldıkça rahatlıomsüprizzzzz

9 temmuz-sebnem42 söz:nazar:
18 temmuz-sebnem42 nişan:nazar:
18 temmuz-psiqo:nazar:
25 temmuz-cadısıla87:nazar:
26 temmuz ya da 2 agustos cilek:nazar:
8 agustos-em4561:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
26 eylül...Lepi:nazar:
Eylül-Ocean:nazar:
eylül-diloom:nazar:
esra-sonbahar aylarında:nazar:
22 kasım -ugur böcegi:nazar:

psiqom yarı sen yastığını almaya gidiyorsun ne güzel. bende davetiye için gidiyorum yarın resmini paylaşırım szinle.. .. azcık kaldı.. benden demesi düğün nişan sezonu kuaförünü bi an önce ayarla kuşum... orda mı giyeceksin elbiseni ? ben görüştüm istanbulda iyi bir kuaförle kızlar elbisemi orda giyeceğim benimki straplez üstü dekolte kısmına da makyaj yapcaklar işte makyaj+agda+manikür+pedikür+saç yapımı+kirpk taktrcağımı= 150 tl oraya gitmeye karar verdim... agustosun 5 inde randevu alacağım...

psiqom yarı sen yastığını almaya gidiyorsun ne güzel. bende davetiye için gidiyorum yarın resmini paylaşırım szinle.. .. azcık kaldı.. benden demesi düğün nişan sezonu kuaförünü bi an önce ayarla kuşum... orda mı giyeceksin elbiseni ? ben görüştüm istanbulda iyi bir kuaförle kızlar elbisemi orda giyeceğim benimki straplez üstü dekolte kısmına da makyaj yapcaklar işte makyaj+agda+manikür+pedikür+saç yapımı+kirpk taktrcağımı= 150 tl oraya gitmeye karar verdim... agustosun 5 inde randevu alacağım...

canım ya ayarlıcam da karar veremedimki bi.offff:KK43:
bende kirpik taktırmak istiom nasıl taktırcan sen.
kuaför becerebilcekmi korkuom.sen tek tek olanlardanmı alcan yoksa bütünmü.
geçen baktım sitede tek tekler yapışmıo dio.
bende abartı olsun istemiom bütün olanlarda belli olur die korkuom

sen bayağı tedariklisin, çok iyi yapmışsın ama..alkisalkisalkis
düğün nişan sezonu açıldığı için randevu almak en iyisia.s

canım bende bilmiyorum şu kirpk knusunu... güzel bir kozmetikçi bulup danışacağım onlara araştrdım bende tek tek düşünmüyorum doğal ama bütün istiyorum .. bilmiyorum yaa kormuyorda değilim düşer filan rezil olurum diye ne bilim çok istiyorum aslında tamemen farklı olmak..

kizlar mac markasinin bir kirpik örnegi

m70p261xt0.jpg

http://www.kadinlarkulubu.com/kas-kirpik-yapisi-sekillendirme/145390-takma-kirpik-kullananlarin-onerileri-sorulari-cevaplari-5.html
psiqo şurayı incele istersen

canım bende sen gibi çok istiom.göz alıcı olayım.wawww dedinler falan:KK70:
ama korkuomda bende doğal olmazsa falan die.
bide kuaför inş. takmayı biliodur.sorcam bende

sor canım mutlka iyide bir marka alırsak bence sorun olmaz tek kullnamlık neticede bizimkisi ... şeritlerde artık öyle yelpaze gibi değil :roflol::roflol: doğal artık...

X