Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

biraz önce telefonla konuştum bohça gelecekmiş bana filan ağzını aradım neler var ben çıkmadım çünkü alıveirşe filan herkes nasıl istiosa öyle alacaktı bişeyler galiba bana alınmış bişeyler ama anneme babama kardeşime bohça çıkmaycak onu anladım ...

neler almışlar söyledi mi canım
sen yine de bence sor ailene yapıcaklarmı die söylemezlerde sonra çıkarsa mahçup olmayın ben sormuştum çünkü
birde birlikte yaptığımız için hepsini ben seçtim

walla pijama takımı.....gecelik seti...terlik......kozmetik.....vs.. benimki pek anlamaz böyle şeylerden bunlar var dedi bilemiyorum ki ben sadece benim aileme yapacaklar mı onu merak ettim nasıl soracağımı bilemiorum CADIARZU

canım bence açık açık sor artık nişanlanıyorsunuz.
ayıp değil ki böyle şeyler.
evdekilere yapıcakmıyız bohça fln die sorabilirsin

sper3.png

sperrr.png

kızlar beğendiğim gelinlikleri koymak istedim kendimi hep böyle hayal ediyorum. ikisinden biri :)

evet sormam lazım..

evet canım sorman en güzeli en azından alıcaklarmı almıcaklarmı die düşünmezsin alırlarsa alırsın eğer yok aileye bohça yapmıcaz derlerse yapmazsın sende.

canım sen aileyede yapmak istiyormuydun yani öylemi düşünmüştün

kayınvalidemin ameliyat olma durumu var arkadaşım o yüzden demiş ki getireyim bohçasını belki amaelita olurum filan kalmasın öyle diyormuş...

annem yapalım demişti kuşum annesine babasına ... bende gerek yok demiştim.. ama yapmıyrlarsa yapmam tabiiki ama annem yaparız yine de diyor... ne bilim beklerdim açıkçası yapmalarını ... bişey de diyemem ki şimdi...

canım çok hoş beğendiğin gelinlikler... sade olanlarda hoşlanıyorsun... içinde kalmasın kabarık olanlardan da denersin bakarsın .. ben mesela benim fikrime göre gelinlik biraz farklı ve abartılı olabilir...

canım ben sadece nikah istediğim için sade bir gelinlik düşünüyorum kuyruğuna önem vericem bu gelinliklerin kuruklarınıda çok uzun yaptırıcam duvağıda öyle açığı kaparlar yani.
ben düğüne kabarık gelinlik nikaha sade bir gelinlik yakıştırırım hep.birde normalde çok kokoşum beni gördüklerinde onlara farklı geleyim:)
şimdi benden herkes kokoş bişeyler bekler:)

canım bencede yapılsa iyi olurdu ama bazıları yapmıyor.
olmadı sizin içinizden geçiyorsa ailesine de yapın bohça derim

ama gelinlikçiye gttiğimde denicem kabarıkda :) belki daha çok yakışıcaktır bilemem ama şuanda düşüncem bunlar zarif geliyor bana

haklısın zeynep .. çok şık duvak ve kuyruk bütün gözleri senin üzerne çeker... ayy konuşması bile heyecan yaratıyor...

bimiyorum biraz bozuldum yani bu bohça konusunda ...

canımm daha dur nelere bozulcan :) bende bohça işine çok bozulmuştum kızmıştım hak veriyorum kuşum sana.en azından sana alıyorlar ama tam alıyorlar birde işin bu kısmını düşün bende tam tersini söylemiştim ailelere alınmasın sadece gelinle damada alınsın die en azından daha fazla şey konulabilirdi.

birde işin komik tarafı en kızdığım şeyde kayınvaldem bohçaları poşetlere koymuştu. bizde elde götürülür poşetler nesiydi anlam veremedim

neslisah-alkoclar-batu-aksoy3.jpg

neslisah-alkoclar-batu-aksoy1.jpg

Neslisah-Alkoclar-Batu-Aksoy-Dugun.bmp

neslişah alkoçalar gelinliği,hülya koçyiğitin torunu... aklında olsun yerimseniben

haklısın galiba off ne bilim yaa bozuldum işte aslında otarz şeylere önem vermiyorum ya ne bilim birden insani zaaflarıma yenik düştüm :eek:

ayyy canımmm çok sağol yaa çok güzelmiş bu tarz bişey işte istediğimde:)
bak bu gelinlikte güzel çok zarif.

canım valla insan bozulmamda dese bozuluyor bu gerçek bende bozulmuştum alakasız şeyler vardı birde. özenilmemişti formalite gereği yapıldığı belliydi zaten erkekler anlamıyorki öyle şeylerden birde poşet içinde görünce iyice kızmıştım. ama nişandan birkaç gün sonra kızgınlığımın gereksiz olduğunu anladım.
mesela çok şirin bir pijama beğenmiştim ama alınmamıştı çok kızmıştım bohça sonuçta bu birde çamaşır gecelik istiyrm dediğim halde. nişanlım alalım dedi ama aldırmadım bu seferde ben

tahmin ettim beğenebileceğini kaydet kuşum bilgsiyarına... sana yakışabilecğini düşündüm gerçekten.. çok sade ve zarif.. duvağını biraz abartmış tabiiki... makyaj filan da çok abartısız tek renk doğal.. saç da keza öyle .. tamamen doğal...

paylaşıcam bu bohça olayını söyleyceğim karar verdim ... bakalım gelişmelri paylaşırım..

X