Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

düğün gece.
edirne de yaşamıyrm şuanda okul orda die yazmıştım kayıt olurken değiştirmedim .
t.dağ dayım ben 1.5 saat sürüyor ama yine de gece dönemem otobüslerle

canım arkadaşların ya da tanıdıkların varsa orda gidebilirsin ama benim öyle değil hiç kimse yok.
olsa giderdim onlarda da kalırdım ama maleseff

anladım cnm
bende yenı geldım sayılır edrneden resımlerımde var albumumde cok guzel bı yer
düğün evınde kalsan olmas mı akraban sonucta

düğün evide kalabalık ama onlar konyalı ordan misafirleri gelcek.
onca insanın içinde birde benle uğraşmasın insanlar

canım eltimden hoşlanmadım.
kim bilir ne görgüsüzlükler yapcak şimdi
gidip sinirimi bozmak istemiyrm aslında.

gerçekden yaa keşke dokunmasaydım sarartır geçerdim üff bidaha aldırmam hiç umrunda değil isterse aralık cıksın :1no2:

gerçekden yaa keşke dokunmasaydım sarartır geçerdim üff bidaha aldırmam hiç umrunda değil isterse aralık cıksın :1no2:

elleme canım bir daha onla uğraşılmaz hem bi formul vereyim kolunuzdaki tüyleri almak için ağda ile uğraşmayın
ocağı açıyorsunuz küçük gözünü kolunuzu fazla deydirmeden üstünde gezdiriyorsunuz ateşin hani ocak yakarken parmak kılları yanar ya öle:)
2 dk da tüy fln kalmıyor:):)

ama yine de alma tatlım fotoğrafçı halllederdi zaten onları

cnm sende ara gıdemıycenı de anlarlar senı emın ol

eltını sevmıyon mu nıe kı gercı ınsan bastan ısınamazsa sevmez ama bılmım
benım eltım yok cok şükür
ıkı gorumcem var ablamıs dunya tatlısı fotosuda var gorduysenız albumlerde
dığerı kucuk zaten

hayrlı cumalar

kararsız cok mu kötu duruyordu cnm merak ettım neden aldrdın neyse cnm uzulme ya gecer benım aarkadasımın kılları cok koyu renktı yakardı o aldrmazdı

ay nebilim bi anlık heves işde sarartıyordum normalde millet aldırıyor birde ben aldırım dedim hayaldırmaz olaydım :çok üzgünüm:

aldırma tatlım bir daha çıktıklarında kötü durursa ocağa tut

arayıp hayırlı olsun dicez zaten ailecek anlayış gösterirler umarım.

sonbahar14, eftalyaa, kararsız+, psiqo+

psiqomm hoşgeldin tatlımm

artık cok geç mafoldumben neyse yaa böylede kaymak gibi oldum kötü yerlere fondoten (( kınası oan bir arkadaşımız vardı ya ben nickleri aklımda tutamıyorum benim adım Tuğba ismimi kullanabilirsiniz yazarken ,

bu akşam kınası olan arkadaşıma Allah yolunu acık etsin canım hiç birşeyi dert etme herşey cok güzel oalcak Mübarek cuma gününü dualarımız senin le olacak opuyorumnanaktan

ee kına bügün yarıdna düğün mü var balayı nezaman yerimseniben

ayy nıckını yazamadım ama x bacıma mutluluklar dılıyorumm ınş hersey dıledığı gıbı olurr

cnm ya bıdaha aldrmazsın yoksa coğalrı allah korusun

kararsız , tatlım üzülmee bende alıyorum kollarımı. kaymak gibi oliiii
ufak morluklar inş. yarına kadar geçer. krem sür ,masaj yap arada..

kararsız , tatlım üzülmee bende alıyorum kollarımı. kaymak gibi oliiii
ufak morluklar inş. yarına kadar geçer. krem sür ,masaj yap arada..

valla mı, 2 gün de geçermi yaaa kaymak gibi oldu ama hehe ağlasam mı gülsem mi buz kompleksi yapmaya gidiyorum dönücem hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…