Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gunaydın kızlar nasılsınız:kedi:
işlerımın yogunlugundan dolayı gıremedım coktandır

geçer canım meraklanma geçmezsedde kapatıcıyla biraz rötuşlarsın.. yerimseniben

canımm bugün herşey istediğin gibi yolunda gitder inş.
dualarımız seninle...
resimlerini bekliyrz

bugün kınasıııı var.... :lepi:

iyyiyiz canım napalım bizde ... sen nasılsın neler yaıyorsun?

calısıyorum canım yogundum bu aralar
bı yandanda nısanlımın kıskanclıklarıyla basa cıkmaya calısıyorum
ya benım sevgılım kadar kıskanc bırı olan varmıdır acabamafoldumben
erkek sınekten bıle kıskanacak neredeyseklava:

canım olsun kapatıcı sürersin ama keşke hiç dokunmasaydın şimdi artık devamlı alman gerekebilir çünkü çıkan yerlerde aralıklı çıkacaktır.

benimde var ama mesela resimlerde hiç gözükmüyor fotoğrafçı yok etmiş onları:) nişanda da kim bakcak tatlım o kadar inceleyemezlerdi o kargaşada:)

olsun ama kapatıcı sürersin geçer

x v b nın kınasımı varmıs bugun ayy hersey ıstedıgı gıbı guzel gecer ıns.:asigim:

iyyim zenebim napim koşturmca aynı...

niey kıskançlık yapıor yani öyle olmayacak şeylere de mi kıskançlık yapıyor eftelyaa?

iyyim zenebim napim koşturmca aynı...

niey kıskançlık yapıor yani öyle olmayacak şeylere de mi kıskançlık yapıyor eftelyaa?

evet canım aynen oyle
sevgılıykende boyleydı ama nısanlanınca gecıcek bunlar herkes bılecek ozaman benım oldugunu vs dıyordu ama nısanlandık yıne aynı yıne aynımafoldumben

sınbahar nbr kuzum nasıl gıdıyo nısanlılıkŞeniz

iyi tatlım yaa görüşemiyrz haftada bir görüşüyorduk 2 hafta boyunca akrabalarının düğünleri var oraya gitmek zorunda 2 hafta attı yani mafoldumben

benide çağırdılar ama kalcak yer yok ist.da bende gidemicem
kayınvaldemde kalıcaktım ama daha yeni nişanlıyız kaç gün oldu daha 1 ay değil kalmak istemedm yüzsüzlr gibi olcam sonra iyi etmişmiyim kızlar sizce?

yakın akrabalar aslında gitmem gerekirdi ama mazur görsünler ayrı şehşrlerde olunca böyle oluyor umarım kimse kırılmaz gidemediğime

canım en uygun düşeni yapmşşsın bence... dediğin gibi ayrı şehirler olunca durum böyle olur mecburen...

canım en uygun düşeni yapmşşsın bence... dediğin gibi ayrı şehirler olunca durum böyle olur mecburen...

canım sonuçta ist.da kalacak yerim yok birde şimdi dayısının düğününe gtme halasının kine git olmaz dayısı demicekmi aa bizimkine gelmedi de buna geldi die.
sonra evlerinde kalmakda istemedim hem rahat edemem hemde yeni nişanlandık
eylül ekim gibi abisinin nişanı var o zaman mecbur gidip kalıcam zaten

cnm düğün kactakı ben edırneye gıttım ıst ıle arası 2,5saat cok fazla deıl durun az gerı donersın ama kalmak olmas bence

canım senın tercıhın yanı aslında uzak sehırlerde olunca gorusmek ıcın yapabılcek pek bısey olmuyo mecburen kalıyosun cevremde var oyle gelıp kalan kotude karsılamıyolar aslında
benım nısanlımda uzak ılk defa aılemle gıtmıstık askere gonderırken
sımdı bayramda ızne gelıcek yakın arkadasının dugunu var mutlaka gel felan dıyo ama aılem ne der bılmıyom bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…