Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hadı gozun aydın psıgocum
bunlar cok guzel heyecanlardır
hersey ıstedıgın gıbı olur ıns

kızlar dün gece ben artık yer bulamamışız suratım düştü düşünmekten yoruldum annem kalktı bize ne yakın düğün slaonu içide çok nezih harika bir yer başlarım parasna birkere oluyor dedi ve gitti tuttuu.25 temmuzz da bennnnnnn sasdece o gün boşmuş olllleeeeeeeeeeyyyyy

zemuszemus ohh hadi canım hayırlı olsunnnn sevinmişssin beli.... güzel bir mekan mı bari...?

ayy canım benim herşey gönlünce olsun Rabbim yardım ediyor evlenene ev kurana

kararsızzz heycan olmazmı kız ben şimdiden kütt küttt:)
bi ç.ok işim var gibi.:)
oyyy oyyyyy
bide ablamlar gelio haftaya almanyadan çok sevinçliyim

gözünaydın canım ne güzel

kızlar elbisem hazırmış onu alcam.
bide aşkıma gömlek kravat eksiklerini alcaz işte.
zeynocum rengi tamamen şansıma artık.yeşile kaçkın bi turkuaz inş. güzeldir.amannn:)

güzeldir kuşum merak etme. çok merak ediyorum ama koy hemen fotolarını.
kararsız seninde az kaldı valla yaa. p.tesi olsunda görelim fotoları:)

QUOTE=CADISILA87;7795385]kızlar dün gece ben artık yer bulamamışız suratım düştü düşünmekten yoruldum annem kalktı bize ne yakın düğün slaonu içide çok nezih harika bir yer başlarım parasna birkere oluyor dedi ve gitti tuttuu.25 temmuzz da bennnnnnn sasdece o gün boşmuş olllleeeeeeeeeeyyyyy[/QUOTE]

canımm hayırlı olsun..
çok güzel bir gece olur inş.
:Saruboceq:

psiqo bohçaya nelr koycan tatlım

canım abartı bi bohça yapmıcaz die konuştuk iki taraf.
işte pant aldım bitane günlük.2 tshırt.nişanda giyceği gömleği kravatı kemeri
ayakkabısı(biz takım alamıoz nişanda çünkü benimki takım imalatçısı:icecream:kardayım:)
bide traş seti takımımı ne onu alcam.
iç çamasırı.
başka kaldımı bişi.alırsam pijama alcam

tmm canım az ve öz yapıyorsunuz sizde abartmaya gerek yok zaten.
damat bey güle güle kullansın hepsini

ya kızlar bişi sorcam.annem dioki pasta kesme.çok insan olcakkk uğraşılmaz.çok telaş olur kes falan dio.
napim:S

ya bence herşey içinden kalmadan yapılmalı illaa çok pahalısı olsun illa en güzeli değil ama her bütçeye uygun şeyler var... bence içimizde kalmamalı kızlar..

evet kızlar sonradan pişman olmadan gönlünüzden geçeni yapın
bana da nişan şekerine gerek yok diyorlardı kendim yaptım malzemeleri alıp şeker yerine lavanta koydum şimdi herkes ne hoş olmuş anı olur iyki yapmıssın diyor
çok abartnanın anlamı yok ama yapmamakta olmaz:)

sebnem bende nişanda lavantalı hediyeler hazırladım gelen misafirlere o günlerden hatıra kalması amacıyla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…