Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kararsızım nie sıkılıyorsun noldu .. bak çok yaklaştı tarih..

iyiyim zeynebim napim bugün sözlüm izinliydiii baya bir iş hallettik alyans baktık ama almadık daha ön araştrma ,davetiye baktık , ve bugün sözlümün saatini aldım nişanda takacağım

iyiyim zeynebim napim bugün sözlüm izinliydiii baya bir iş hallettik alyans baktık ama almadık daha ön araştrma ,davetiye baktık , ve bugün sözlümün saatini aldım nişanda takacağım

çok güzel tatlım güle güle kullansın sözlün.

ben aldım ama takmıyor eskir die korkuyormuş özel günlerde takcakmış ve evlenince takcakmış oysaki ben çıkarsın istemiyrm

yok benimki tam tersi agustosta kadar nasıl beklicem filan dedi çok beğenerek aldı...

ay uyuyamadım gerçekten herkeze teşşekkür ederim saat gecenin 1 buçuğu ben bu satte hala ayaktayım ya uf yarın napcam needcem hele cumartesi düğünde ufff. çok heycanlıyım kızlaaar. saat sekizde kınam başlıo benim için dua edin.

ne güzel bende hüzünlendim bak şimdi, annenle aynı şehirdemi oturacaksın,

ay annemle altlı üstü oturcam hehe özlem çekmicem anneannemde yan tarafımda kız annemde anneannemde aynı kapı komşuları olcaz. kaydirigubbakcemile3 oyüzden biraz rahatım uzağa gitmediğim için. :Saruboceq:

oooh ne güzel yaa daha ne istiyorsun ki , ben kalkıp taaa ist lara gidicem yol bilmem iz bilmem arkadaşım yok çalışmam şart asla evde oturamam deli olurum valla ne zor şeyler

kıslar günaydın,

dün kollarımı aldırdım nişanım var yaaa güzel olum sırıtmasın tüylerim diye üff aldırmaz olaydım birkaç yerim morardı kollarımın içkısmınıda küçük küçük iğne ucu gibi kan oturdu 2 günüm var geçer mi yaaa ağlamak isityorum mafoldumben

keşke hafta başından aldırsaydın,
benimde kollarımda var ama hiç dokunmuyom daha kötü olur diye,

bepanten krem sür bolca , eğer geçmezsede pudra fondoten falan sürersin tatlım

günaydınlar.hayırlı cumalar...
kararsızzzz olmuş bi kere canım üzülüp harap etme kendini.en kötü ihtimalle kapatıcılarla kapatılırr

günaydınlar.hayırlı cumalar...
kararsızzzz olmuş bi kere canım üzülüp harap etme kendini.en kötü ihtimalle kapatıcılarla kapatılırr

:çok üzgünüm:

keşke hafta başından aldırsaydın,
benimde kollarımda var ama hiç dokunmuyom daha kötü olur diye,

bepanten krem sür bolca , eğer geçmezsede pudra fondoten falan sürersin tatlım

be bilim canım minik minik cıkmasın diye nişana yakın aldırım dedim uff yaa :gitme:

hayrlı cumalar

kararsız cok mu kötu duruyordu cnm merak ettım neden aldrdın neyse cnm uzulme ya gecer benım aarkadasımın kılları cok koyu renktı yakardı o aldrmazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…