Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gracefula demiştim tatlım ama olsun :) saç modeli beğenmiş ya orda uzun saçlar die sordum benimde aynı diloom gibi uzuyor yeni yeni:)

evlenirken salıcam o yüzden uzatıyrm

sonbahar bence nişanında saçın gayet hoş olmuştu ama ben de şöyle düüşünüyorum gelinlkte işte duvak ve taç vs.. aksesuarlar topuzla çok daha farklı duruyor.. o yüzden nişanda salık dalgalı maşalı vs düşünüyorum petek dinçöz saçını gördüm gayet hoş güzel olur diye düşünüyorum ..

canım senin elbisene salık saç yakışır gösterdiğin tarz elbiseye
benim saçlarım sıyah elbisemin üst kısmı siyahtı yakışmadı esmerim zaten iyice karardım
nişandaki saçımı bende beğenmiştim canım ama gelinlik beyaz olucağı için salık saç yakışır die düşündüm ama gelinliğin modeline göre değişir tabii

birde ben uzun duvak istiyorum çok uzun ( nasıl taşıcaksam o da ayrı mesela ama olsun) taç takmakda istemiyrm yanına yine çiçek olur ( görünce fikrim değişmezse:) ) o yüzden salık düşündüm.

ne var ne yok nerelere takılıyorsun tatlım gelmiyorsun topic e
elisaa yok sen yoksun psiqo unuttu bizi zaten

uykum geldi çok sıcak uyuyamam ki bu sıcakta off yaaa annemde rahatsız yarın dr ye gitcez dua edin kızlar ya kötü bişey olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…