Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

oy kızlar bu sıcaklar mahvetti beni iş güç sıcak bayıljam yakında kalkamıom bile koltuktanmafoldumben

biz bolu da sıcak filan görmedik belki haberlerde izlemişsinizdir son haftalar bol sağnak ve dolu yağıyor akabinde yıldırım düşüyor iktisat fakultemizin çatısı yandı ve yıldırım düşmesi sonu yaralanan ölümler (

size iki saç seçeneği kızlar nişanlıımın üstü straplez yani omuzlarım açıkta sizce hangi model güzel ? bende nişanlığımda acaba taç mı taksam zarif ve şık ya da çiçek mi acaba ?

size iki saç seçeneği kızlar nişanlıımın üstü straplez yani omuzlarım açıkta sizce hangi model güzel ? bende nişanlığımda acaba taç mı taksam zarif ve şık ya da çiçek mi acaba ?[/QUOTE]

ikiside cok güzel bayıldım

iyi akşamlar graceful ikimiz kalmışız topikde ben cıkıyorum mesayi bitti yaşasın :)

5 temmuz-kararsız
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
15 agustos-graceful
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında

oohhhhh yaklaşıyor tarihlerrrrrrrrrrrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrr

graceful canım ilk model güzel ben nikahta yaptırcam öyle petek dinçöz evlenirken izlemiştim o programı sonra da hep aklımda kaldı saçı. nişanda yaptırmak isterdim ama saçım fazla uzun değildi 2 yılda uzar o modeli yaptırcam 1. yaptır canım :)

5 temmuz-kararsız
9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
15 agustos-graceful
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında

oohhhhh yaklaşıyor tarihlerrrrrrrrrrrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrr

az kaldı canım sizlerin bende 17 günlük nişanlı oldum bilee:)

evet canım haklısın galiba bende onun gibi yaptıracağım çok hoş duruyor hem doğal hem çok zarif duruyor... başka fotosunuda bulamadım kuaföre göstericem çıkartıp

senin bulduğun daha yakından canım bunları buldum bende kopyalayımde nasıl olsa işime yarıcakk:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…