Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kararsızım yaa heyecan durumu nasıl benimde pazardı nişanım uyuyamamıştım cumartesi gecesi

diloom napcan canım bura olsun bakalım fenamı komşu gelirsin belki tatlumm:))

bende allah nasip ederse izmir yada antalyada yaşayacağım tayinimi oraya isteyeceğim.. inş evlendğimde istda yaşamak istemiyoruz çünkü
İnşallah.
Bak millet İstanbulu istemez benimki de tuturmuş ora diye :mymeka:
kararsızım yaa heyecan durumu nasıl benimde pazardı nişanım uyuyamamıştım cumartesi gecesi

komşu oluruz :))
artık hergün kk kadınlar günü yaparız :içelim: :teytey: :icecream: cokacimcoook
Aktivite aktivite aktivite :içelim:
Bende hemen dünden razı oldum istanbula :roflol:

bende istemiyrm ist.da yaşamayı ama mecbur kalırsak yaşıcaz tabii. o stresi nasl çekicem bilmiyrm

aslında istanbul çok güzel bi şehir ben doğma büyüme tabiri caizse yedi göbek buralıyım fakat insanlar çok iğrençleşti istanbulda istanbullu bulamassınızki herkes biyerlerden gelmiş mahallelerde dernekler var herkes biyerlere toplanmış ahhh ahhhh yoksa bu şehir süperde

bu arada sakın yanlış anlaşılmasın iyide var kötüde ama % 80 kötü insan var birde herkes istanbula gelince memleketinden haliyle hayat şartları zorlaşıyoo

bende istemiyrm ist.da yaşamayı ama mecbur kalırsak yaşıcaz tabii. o stresi nasl çekicem bilmiyrm

aynen canım ama sanırım bizimkisi kesin gibi birşey.. tayinim ege şehirlerinden biri olursa süper olacak... eşim olacak zaten ozamanlrda opuyorumnanaktan:asigim::asigim: onunda işi aten otellerde vs... bizim için uygun olacak inş... :Saruboceq:

çok zor yaşam kızlar istanbulda çok zor.... çok stresli ve çok karışık .. işten eve gelinmiyor trafik yüzünden,evden biyere çıkılmıyor çok zor yaşaması,çok..

evet dilooomm gelin gelinnn anadolu yakası olsun ama kaydirigubbakcemile3
Yok canım m.Köyde olacak.
İşi orda çünkü :1no2:
Ahh ahhh gel dert ortağııım gell :içelim:

Çok haklısın herkes İstanbula koşuuyo.
Hep eski İsatnbulu anlatırlar ya :gitme: keşke heryer eskisi gibi kalsa Ama geçim sıkıntısı milleti ordan oraya sürüklüyo malesef:1no2:

tatlım yaa bende pek bi heyecan yok nedendir bilmem oldukça rahatım ama sözlüm fena halde heyecanlı :roflol:

yaa bende istanbula gelin gitcem kafamçokkarıştı bende pek sevmiyorum küçük kalabalığı gürültüsü olmayan bir yerde yaşamak istiyorum ama hayat şartları iş güç CADIARZU

sorma canım öle bi şehirki insanlara bi iyilik yapınca şaşırıyolar yada tersliyolar en basitinden minibüsde veya otobüse bindiniz elleri kolları dolu birine deseniz verin tutim hemen surat ifadesi değişiyo tabi arada iyileride çıkıyoo insanlarda haklı aslında kime güveneceğini bilmiyoo açıkcası böle bi şehirde yaşamak şans

birde benim ist.da iş bulmam gerekecek düşünsenize şuanda kendi işimi yapıyrm rahatım rahatlığımdan da vazgeçtim küçük şehirde yaşıyrm strese alışık değilim burda bir dışarı çıksak herkes birbirini tanır selam verir konuşur böyle bir yeri bırakıp ist.a gelin gidicem ama eğer nişanlım burda iş bulursa gelicem dedi çünkü burda yaşamda ucuz ev kiralarıda ucuz oturacağın en lüks ev en fazla 300 tl ist.a öyle değil ki ama yine de ne olursa olsun fedakarlık yapmaya hazırım ben ist.da kurulu düzenini bozmasını istemem büyük ihtimall istanbul yolcusuyumm ama olsun sevdiğimle olsunda ist. ya da başka yer farketmez

aman mecidiyeköye otobüs var karşıda yaşanmaz be anam zaten çoğunluk iş sahası o tarafda ama insanlar ikametgah olarak anadolu yakasını tercih ediyor

böcüüümmmm hayırlı olsun janım opuyorumnanaktan

diloo janım hadi seninde hayırlı olur inş. hersey gönlünce olur

evet kızlar bende istanbuldayım ve avrupa yakasından anadolu yakasına taşınıcam ewlenince ama ben istanbuldan baska yerde yaşamayı zaten istemiyorum

aman mecidiyeköye otobüs var karşıda yaşanmaz be anam zaten çoğunluk iş sahası o tarafda ama insanlar ikametgah olarak anadolu yakasını tercih ediyor

aynen canım bende anadolu yakasındayım ve bir nebze yanii karşı tarafta boğuluyorum zannediyorum wallaa sırf kargaşaa tek siteğim huzurlu sakin kargaşa olmayan bir ege şehrinde yaşamak öğretmenliğimi orda yapmak... :Saruboceq: hepimiz için en iyisi hayırlsı olur kızlar

geröekden zor yaşadığın yeri bırakıp başka bir yerde düzen kurmak gerçi ben biraz daha alışkınım babamın görevi nedeniyle gezdik durduk il il,

ama istanbul beni cok korkutuyor, benim iş değişikliği yapmam gerekebilir dediğiniz gibi kiralar yol masrafı herley dert

Off sende bizdensin opuyorumnanaktan
:sinifsinif: ne kötü :gitme:
Valla bunun halası şişlide oturuyo suan oda onunla kalıyo evlenince M.köyden tutacakmışız evi :gitme:

Sağol şekeriiim Şeniz

wallaa kızlar şöyle oturulabilcek geek semti gerekse insanları açısından istanbulda en ucuz ev 600-700 arası kiralar başlar ... anadolu yakasında... şöye bilr bakıyorum egede ki izmir bile en büyük şehirlerden biri olmasına karşın çok daha uygun ve güzel evler var...

:asigim: Ne güzel olur bizde inşallah egede oluruz sende bizim junyırların örtmeni olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…