Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gün içinde takip ediyorum sizi tatlım, birileri tekrar nişanlansada hareket gelse topice die bekliyom.

yaa ben özeniyorum gen enişan alışverişi yapiym saçımı başımı yaptırıym şöle çıkıp salınıymm istiyommmm :)

esracım teşekkürler iyi olmaya çalışıyorum ama çook sıcak fenalık geçircem

Günaydın kızlarr.opuyorumnanaktan
pisigo hoşgeldin bende yeni katıldım buraya Şeniz
Kararsız delikafadulden heyecan dorukta mı :))
Kıyafetinin fotosunu koydun mu CADIARZU
Görmek isterim.:1rolleyes:

günaydın kızlarr...
kararsız az kalmış canım ya benim de o günlerim gelse dicem ama 3 aya yakın varkaydirigubbakcemile3
evde mi başka biyerde mi yapılacak kuzum

tatlım düşündükçe aman diyorum 2 gün kalmış ama içimde öyle aman aman bir heyecan yok anlamadım bende neden gelip geçicek biraz koşturmayla geçicek benimkisi sanırım ist dan geliyorlar kuaför foto cu derken yüzükler takılıcak pasta sonra yemek şimdi heyecanlanmıyorum ama o gün heyecandan ölmem inşallah,

kıyafetimi daha önce eklemiştim ama şuan pc de yok kırmızı tek kollu bi elbise pztesi eklerim inşallah resimleri

Güzel geçer inşallah canım ar5ık nişan olunca d fotolarını görrüzsenin dezemuszemusa

asıl sen hoş geldin canımkaydirigubbakcemile5

günaydınlarr
kararsız bens enin yerine heyecanlanıyom vallahaaa
nası yaptıorcan saçını başını ?

tatlım düşündükçe aman diyorum 2 gün kalmış ama içimde öyle aman aman bir heyecan yok anlamadım bende neden gelip geçicek biraz koşturmayla geçicek benimkisi sanırım ist dan geliyorlar kuaför foto cu derken yüzükler takılıcak pasta sonra yemek şimdi heyecanlanmıyorum ama o gün heyecandan ölmem inşallah,

kıyafetimi daha önce eklemiştim ama şuan pc de yok kırmızı tek kollu bi elbise pztesi eklerim inşallah resimleri
Pazartesi ozman dört gözle fotolarını bekliyor olacam opuyorumnanaktan bence suan heyecan olmaması daha iyi heyecandan herşeyi unutuyo insan kaydirigubbakcemile3 ogün heyecan doruğa ulaşır eminim kaydirigubbakcemile3

asıl sen hoş geldin canımkaydirigubbakcemile5

Hoşbuldum ev sahibim a.s.:kedi:

inş çok güzel geçer kararsızzzzz

inşallah canım Allahım utandırmasın

Güzel geçer inşallah canım ar5ık nişan olunca d fotolarını görrüzsenin dezemuszemusa

Saol canım tabiki eklicem fotoları

günaydınlarr
kararsız bens enin yerine heyecanlanıyom vallahaaa
nası yaptıorcan saçını başını ?

tatlım kuafördeki katologdan bişiyler seçtim elbisemden dolayı toplu bir saç olacak cok zaten benim saçlarım kıvırcık gerçi hemen şekle girer ama bakalım baya uğraşacak sanırım benimle kuaför :kedi:

X